NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
turecki kebab,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 12:56  
Cytuj
widze ze jest ogłoszenie o prace. czy ktoś mi może napisać w jakich godzinach tam pracyją, jak wygląda praca. czy dobrze są traktowania pracownicy czy jest duża rotacja. szukałam na forum tego tematu ale pustka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 12:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 13:13  
Cytuj
Turecki kebab to który dokładnie ? - napisz o jaki lokal Ci chodzi i w jakim charakterze (na jakie stanowisko) jest to ogłoszenie o prace umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 13:22  
Cytuj
Zapewne kebab na wojska polskiego i zapewne praca kierowcy z wlasnym autkiemumiech Przekichana robota, ale co kto lubi, wkoncu trzeba zapracowac jakos na ten chleb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 14:12  
Cytuj
Facet podobno płaci 10 tysiaków miesięcznie. Facet cię przyjmie nawet po północy taki jest dobry. Pracownicy nic nie muszą robić sam szef za...la.

A tak na poważnie to jak sam nie sprawdzisz to się nie przekonasz.

Z drugiej strony ktoś inny może napisać nie idź tam po gość nie płaci a każe robić 14 godzin dziennie i jeszcze z batem nad człowiekiem stoi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 22:04  
Cytuj
Coś ostatnio dużo złego słyszałem na temat pracy w kebabach w naszym mieście. Szkoda, bo lubię takie jedzenie. A nie lubię wspierać wyzyskiwaczy. Sam chętnie poczytam opinie na temat pracy w takich miejscach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 22:08  
Cytuj
Mirek, a na tacę dajesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 22:11  
Cytuj
Tak - a bo co? (nie zawsze, bo nie traktuję tego jako obowiązku) I jaki ma to związek z tematem?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 13:46  
Cytuj
Taki, że jednak wspierasz wyzyskiwaczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
Taki, że jednak wspierasz wyzyskiwaczy.



A to ci się udałoumiechumiechumiechumiechgoodgoodgoodgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 15:48  
Cytuj
tak, lepiej kupic kebab niz dac na tace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 16:03  
Cytuj
Jeść muszę a pośrednicy pomiędzy moją skromną osobą a Bogiem nie są mi potrzebni.

A czy ten turecki to czasem nie ten na ul.WP?, a jeżeli tak to co w nim tureckiego oprócz śniadych kucharzy?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 19:47  
Cytuj
Taki mały OT.
Wiecie jak się nazywa dziewczyna co pracuje u "emrasa" wygląd to czarne włosy wzrost ok 165? ok 20 lat i czy ma chłopaka? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 20:21  
Cytuj
Kościelny z tacą powinien dawać paragon
np. "ofiara podczas mszy" 5zł ...:szok:

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 15:11  
Cytuj
Paragon ? prędzej zaczną używać czytników do kart - nie zdziwiłbym się gdybym zobaczył kościelnego z takim chytry
A nie jest tak ,że każdy kebab w Stalowej jest turecki ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 16:33  
Cytuj
Siema wczoraj byłem w Rzeszowie i jadłem kebaba ( niedaleko galerii Grafiki) te Stalowowolskie kebaby niech sie schowaja. Ten w Rzeszowie duzo mięsa malo salaty dosyc duzy ja zjadlem caly plus troche zony bo zjec nie moglaumiech koszt 9 zl, a Stalowowolski na odwrot umiech a cena wyższa bo maly 11 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 16:38  
Cytuj
moneymafia82 - to samo ostatnio stwierdziłem w temacie o przysmakach - ja jadłem w Rzeszowie na rynku - lolak na literke A - Antalya - coś w ten deseń - za dużego kebaba zaplaciliśmy 7zł ! - nawalone baraniny, pyszne sałatki i dobre przyprawy - a jak biore z "Wojska" - to tłuszcz się wylewa a zamniast sałatek posiekana piekińska...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
moneymafia82 - to samo ostatnio stwierdziłem w temacie o przysmakach - ja jadłem w Rzeszowie na rynku - lolak na literke A - Antalya - coś w ten deseń - za dużego kebaba zaplaciliśmy 7zł ! - nawalone baraniny, pyszne sałatki i dobre przyprawy - a jak biore z \"Wojska\" - to tłuszcz się wylewa a zamniast sałatek posiekana piekińska...

Niestety masz rację kebab z wojska to nie to samo co było na początku istnienia tego kebabu. Teraz dają mało mięsa, tłuszcz z tego kapie, zero smaku, a do tego porcje zmniejszyli conajmniej o połowę od tych które dawali na początku. Teraz w stw ciężko o dobry kebab. Jedyne co w stw to można jeszcze dobrą pizzę zjeść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 17:19  
Cytuj
Nikt was nie zmusza do dawania na tacę. Nie wiem czemu macie z tym problem. Co do kebaba - dla mnie najlepszy w Stalowej Woli pozostaje ten koło Bushido (niestety, już nie taki jak kiedyś). Próbowałem tego na edukacji, ale dla mnie jest gorszy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 09:28  
Cytuj
Najlepszym wyjściem bedzie zrobienie sobie kebaba w domu w sumie to nie trudna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 09:38  
Cytuj
monkeymafia82 - domowe kebaby zapwne będą z kurczaka, ale własnie takie polecam umiech wystarczy kupic w Carrefour-ze tortille , zrobić sobie świeżą sałatke i domowy kebab-wypas ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:06  
Cytuj
Tylko wiecie co? - jednak kebab z wołowiny i baraniny jest najlepszy. Gdzieś mam chorobę szalonych krów. Wołowina i tak jest dużo zdrowsza od wieprzowiny. Nie wydaje mi się, żeby udało się w domu osiągnąc tego typu smak.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:55  
Cytuj
Moim zdaniem bezkonkurencyjna jest baranina - dlatego tak jej mało w kebabach - króluje wołowina i kurczak - w stalowej chyba nie ma żadnego kebaba z baraniny...na wojska wołowina - której smak z czasem zaczyna coraz bardziej zajeżdżać chińską gumą zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 06:49  
Cytuj
Najlepszy kebab jest z baraniny i powinien byc tylko z baraniny, a ze kurczaki tansze to daja mieso z kurczaka albo indyka.

Mieso powinno byc ciete nozem a nie maszynka.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 08:54  
Cytuj
RNI Ty masz bliżej do Rzeszowa więc na dobrego kebaba możesz sobie wyskoczyć z baraniny chytry ale chyba w większości kebabów przycinają mięso ze stojaków właśnie maszynkami - a jaka jest różnica czy tnie maszynką mięso czy nożem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 11:11  
Cytuj
A w kebabie koło pizzeri ósemki tna nożami. umiech Niestety - jakiś czas temy, z mięsa wołowo - baraniego - przeszli na tańsze - wołowo - wieprzowe. To sie daje odczuc w smaku, a szkoda, bo do tej pory jak dla mnie był to najlepszy kebab w mieście.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »