NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
turecki kebab,
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
A w kebabie koło pizzeri ósemki tna nożami. umiech Niestety - jakiś czas temy, z mięsa wołowo - baraniego - przeszli na tańsze - wołowo - wieprzowe. To sie daje odczuc w smaku, a szkoda, bo do tej pory jak dla mnie był to najlepszy kebab w mieście.


mirek777 ciekawe skąd Ty masz takie informacje?

Zapewniam zarówno Ciebie,jak i innych którzy wątpią,że:

1.Jakość mięsa jest na najwyższym poziomie i jest to w dalszym ciągu mięso wołowe.Nigdy nie było u nas mięsa \"wołowo-baraniego\".
Według mojej oceny, a uwierz mi bardzo dobrze oriętuję się w branży,na rynku nie istnieją kebaby z baraniny, ponieważ mięso to jest tak drogie w Polsce,że za małego kebaba w cieście trzeba by było zapłacić około 20 zł.
Każdy, kto twierdzi że sprzedaje kebaba z baraniny lub choćby z cielęciny jest zwykłym kłamcą.
Wracając jeszcze do tematu mięsa, to w naszym lokalu macie kebaba przygotowywanego codziennie ze świeżego mięsa,które sami zaprawiamy i układamy w belę,a nie gotowe mrożone pseudo mięso.
I jest to jedyny tego typu kebab w mieście.

2.Bułki i ciasto jest codziennie wypiekane,a nie kupowane gotowce z toną ulepszaczy.U nas nie ma nawet pół grama ulepszaczy, tylko naturale składniki.

3.Surówki również codziennie świeże,dwa rodzaje do wyboru:
-biała kapusta z odbrobiną czerwonej;
-pekińska z pomidorem,papryką i cebulą.

Co do porcji to są takie jakie powinny być, co wynika z założeń gramaturowych,kóre zostały przez nas ustalone we wrześniu 2007,kiedy to odpalaliśmy pierwszy lokal.
Faktem natomiast jest,że porcje te przez jakiś czas były mocno przesadzane, więc pojawiły się wagi i teraz są dokładnie takie jakie powinny być.

I powiem Wam tak na koniec,że niektórzy z Was nie potrafią odróżnić bardzo dobrego produktu od zwykłej chałtury.
A komentarze pseudoznwców kebabów, często wywołują u mnie po prostu zażenowanie lub szczery śmiech w zależności od rodzaju swojego wywodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:14  
Cytuj
No, jeżeli jesteś pracownikiem lub właścicielem tego lokalu, to musze stwierdzić, że tonem swojej wypowiedzi oraz jej treścią na pewno nie przysporzysz sobie klientów.

Fajnie by było, jakbyś wypowiadał się grzeczniej. A mięso jest gorsze - od dwóch - trzech miesięcy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
No, jeżeli jesteś pracownikiem lub właścicielem tego lokalu, to musze stwierdzić, że tonem swojej wypowiedzi oraz jej treścią na pewno nie przysporzysz sobie klientów.

Fajnie by było, jakbyś wypowiadał się grzeczniej. A mięso jest gorsze - od dwóch - trzech miesięcy.


Ja nikogo nie obrażam, tylko staram się edukować.
A Ciebie proszę o rzeczowe uzasadnienie,skąd masz takie,poza tym nieprawdziwe informacje dotyczące serwowanego u nas mięsa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:22  
Cytuj
newlive - a tak serio pytam jestes właścicielem któregoś ze stalowowolskich kebabów ? - czy tylko pracownikiem ?
Nie chodzi żeby jechać po kebabach - chociaż nie powiesz mi ,że skoro smakowało mi u kogoś na początku a teraz nie - to tylko dlatego ,że jest jeszcze lepsze mięso i składniki niż były...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
newlive - a tak serio pytam jestes właścicielem któregoś ze stalowowolskich kebabów ? - czy tylko pracownikiem ?
Nie chodzi żeby jechać po kebabach - chociaż nie powiesz mi ,że skoro smakowało mi u kogoś na początku a teraz nie - to tylko dlatego ,że jest jeszcze lepsze mięso i składniki niż były...


Odpowiem wprost: jestem jednym ze współwaścicieli.
I powiem więcej,jem naszego kebaba kilka razy w ciągu tygodniu i nie zauważyłem żeby mięso się pogorszyło.
I nie ma takiej możliwości ponieważ mięso odbierane jest przez nas od tego samego dostawcy od 4 lat,a jakość jest kontrolowana przy każdej dostawie na produkcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:33  
Cytuj
Jak kebab to tylko EMRE i mowcie co chcecie smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Jak kebab to tylko EMRE i mowcie co chcecie smiech2


Powiedział co wiedziałmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:40  
Cytuj
...a ja powiem ,że kebab na wojska jest najlepszy - sama kebabów nie jadam - u mnie lubią go mąż i dzieci - ale próbowałam w stalówce wszędzie i w tym momencie ich popieram ,wiem czego wybrali kebab na wojska jezyk bo jest najlepszy jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:48  
Cytuj
Kieruje sie smakiem nie wiedzą umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:49  
Cytuj
szkoda ze nie ma takich jak na grodzkiej w krk,ale jesli chodzi o stalowa to na WP najlepiej mi smakuja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:50  
Cytuj
anulka a mi wąłsnie chodzi o ten kebab - bo na początku mieli lepsze mieso i surówki - teraz się to pogorszyło moim zdaniem i nie smakuje mi tak jak kiedyś - może sie myle i zepsuł mi się smak - mozliwe umiech ale wypowiadam swoją opinię - to mięso już mi tak nie smakuje...a było tak ,że raz w tygodniu jadłem ich kebaba na początku...teraz już nie zamawiam niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
Kieruje sie smakiem nie wiedzą umiech


No to trochę wiedzy:

Mrożonka(czyli nie wiadomo co o posmaku kuminu,na opokowaniu rok przydatności do spożycia)+ gotowy placek(z toną ulepszaczy)+ sosy fanexu(same E)-smacznego!
Dobrze,że surówka w miarę możliwości świeża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:58  
Cytuj
okokokok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:01  
Cytuj
Mięso może być nawet z końskich narządów... a sosy nie powiem z czego i tak wolę Emre umiech
Dziekuję dobranoc.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:02  
Cytuj
newlive, pewnie sie nie zgodzisz ;] ale wczesniej mieliscie kebaby mieliscie smaczniejsze, chociaz nadal chyba najlepsze w stalowej, wciaz jadam je regularnie, tzn co 3-4 tygodnie jak jestem w stalowej, ale to nie jest to co bylo, moi znajomi ktorzy z twego przybytku korzystaja maja te same odczucia, wygodny posilek w razie w ale bylo lepiej ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Mięso może być nawet z końskich narządów... a sosy nie powiem z czego i tak wolę Emre umiech
Dziekuję dobranoc.


Jeszcze raz smacznego.Dobranoc.

CYTAT
newlive, pewnie sie nie zgodzisz ;] ale wczesniej mieliscie kebaby mieliscie smaczniejsze, chociaz nadal chyba najlepsze w stalowej, wciaz jadam je regularnie, tzn co 3-4 tygodnie jak jestem w stalowej, ale to nie jest to co bylo, moi znajomi ktorzy z twego przybytku korzystaja maja te same odczucia, wygodny posilek w razie w ale bylo lepiej ;]


Powiedzcie,czego oczekujecie a zmienimy to dla Was?

Zapewniam Cię,że tak jak pisałem wcześniej, sam jadam kilka razy w tygodniu, tylko nieco mniejsze porcje i w 95 na 100 przypadków zawsze smakuje tak samo.

Jedyne, co mogę obiecać,że przeanalizujemy jeszcze raz wszystkie składniki,których używamy i jeżeli da się coś ulepszyć to uleszymy to.
Jakość jest dla nas najważniejsza!

Można skorzystać z opcji zmień/edytuj umiech

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:18  
Cytuj
hmmmm.... Szukam pracy ? chytry Wszędzie co pytam poszukują mężczyzn a u Was jak jest? chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:22  
Cytuj
Ja też wolę smakowo kebaba w EMRE chociaż moim zdaniem dają tam mniej mięsa niż na WP.
A takie pytanie do właściciela skąd te ceny takie kosmiczne czyli 11 zł za małego kebaba w cieście. W Rzeszowie lub Przemyślu można zjeść z dużo większą ilością mięsa za 9 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:22  
Cytuj
A u nas, zależy od rodzaju wykonywanej pracy.
Jeżeli chodzi o sprzedawcę w barze,to preferujemy kobiety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Ja też wolę smakowo kebaba w EMRE chociaż moim zdaniem dają tam mniej mięsa niż na WP.
A takie pytanie do właściciela skąd te ceny takie kosmiczne czyli 11 zł za małego kebaba w cieście. W Rzeszowie lub Przemyślu można zjeść z dużo większą ilością mięsa za 9 zł.


A skąd taka kosmiczna cena paliwa,skoro gdzie indziej,choćby nawet w EU jest taniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:28  
Cytuj
CYTAT

A skąd taka kosmiczna cena paliwa,skoro w gdzie indziej,choćby nawet w EU jest taniej?


Nie no Panie właściciel gratuluję inwencji...
Nasuwa się tu tylko jedno na usta czyżby "zmowa paliwowa";)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:29  
Cytuj
Kolego jako że lupie wasz kebab to kryptoreklamę przemilczę. Ale jakbyś mógł rób to mniej nachalnie bo potem podchodzi to pod regulamin punkt 7C i musze kasować.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:30  
Cytuj
Oczywiście, dostosuję się szanowny zarządzieuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:33  
Cytuj
CYTAT


Powiedzcie,czego oczekujecie a zmienimy to dla Was?

Jedyne, co mogę obiecać,że przeanalizujemy jeszcze raz wszystkie składniki,których używamy i jeżeli da się coś ulepszyć to uleszymy to.
Jakość jest dla nas najważniejsza!


Ja też lubię waszego kebaba najbardziej ze stalowowolskich. Ale skorzystam i powiem że mało sosu jest ostatnio. Oczywiście mięska dużo, sałatki też ale kiedyś mięsko oblane było sosem a teraz trochę suche to jest. Najlepszy sos mieszany umiech
To taka moja propozycja do przeanalizowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:33  
Cytuj
...a ja chyba muszeę zanieść tam swoje CV good ... tylko czy szujają sprzedawcy..hmmm?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »