NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
turecki kebab,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:34  
Cytuj
Ja pokusze się o stwierdzenie że dajecie mintki sos. Kiedyś gdy brałes sos ostry to z oczu ciekły łzy ale sos palił az miło. Teraz ostry jest jakis słabawy, porponuje co naprawde mocnego zaproponowac

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:34  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:34  
Cytuj
Ok,dziekuję postramy się to zmienić,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:36  
Cytuj
Popieram Jacka umiech dla mnie nawet ten mieszany był ostry ale w sam raz a teraz to trochę nie wiadomo co...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:39  
Cytuj
Jacek: Jak będziesz zamawiał następnym razem poproś z samym chilli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:40  
Cytuj
newlive szczerze to nie wiem co za przyczyna :] teraz koncze to mam uczucie zasuszenia, paradoksalnie troche, bo ilosc tluszczu na koncu kebaba wydaje sie byc wieksza niz dawniej, tej zewnetrznej tortilli na duzym kebabie teraz nawet nie jadam, mimo tego ze lubilem poszarpac samo ciasto ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:43  
Cytuj
Ale muszę przyznać że fajnie newlive że tak nam wszystko wyjaśniłeś i wiemy jak i z czego są wasze kebaby. No i gwarantujesz świeżość... Oby tak każdy właściciel wysuwał jakieś wnioski z naszych uwag, w końcu to dla wspólnego dobra umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:50  
Cytuj
Bez jakości, nie ma dobrego produktu,a bez dobrego prodkuktu nie ma ma klientów,dlatego walczymy o jakość i tak będzie zawsze.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie uwagiuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:51  
Cytuj
nwelive - z tego co wyczytałem to macie u siebie mięso - wołowine, a czy jest mozliwość żeby kiedys była u was i baranina ?
Bo nie wiem czym się kieruja kebaby wyborem rodzaju mięsa...chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:00  
Cytuj
Odpowiem tak: jak u nas w Polsce(tym pięknym kraju) będzie się chodować barany na taką skalę i taką rasę barana(typowo mięsnego,a nie na wełnę)jak choćby w innych krajach, albo ktoś z Was zapewni mi dostawy do 100 kg dziennie dobrego jakościowo mięsa baraniego za rozsądne pieniądze,to będzie nawet od jutra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:06  
Cytuj
newlive - czyli 2-óch forumowiczów dziennie chytry
Wybierz sobie z wątku - jutro Ci dostarcze.

Ps. A tak serio to marzy mi się z baraniny w Stalówce - miałby juz z automatu stałego klienta , minimum raz w tygodniu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:12  
Cytuj
Pomarzyć dobra rzecz.
Ale prawda jest taka,że w w naszym regionie jest tylko jeden zakład,a w skali kraju może jeszcze ze dwa,który prowadzi ubój barana na skalę przemysłową i 100% swojej prodkucji sprzedaje za granicę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 08:12  
Cytuj
Newlive, jadłem u Was kilka razy kebaby i był ok, nie wiem jak u innych w STW bo nie próbowałem.
Ale jakbyście mieli kebab z baraniną to macie stałego klienta zapewnionego (mnie). Chociaż jak mówisz pomarzyć można.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
szkoda ze nie ma takich jak na grodzkiej w krk,ale jesli chodzi o stalowa to na WP najlepiej mi smakuja



Popieram kebaby o 4 nad ranem w Krk pierwsza klasaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:07  
Cytuj
Newlive - o skład miesa zawsze pytam pracowników tego "kebabu" - stąd moje informacje, że był baranio-wołowy. Potem twierdzili, że jest wołowy, a ponieważ moim zdaniem, mieso teaz jest gorsze i tłusciejsze, więc sam doszedłem do wniosku - że juz nie jest czysto wołowy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:28  
Cytuj
Nie jadłem kebaba od Was a miałem zamiar ze dwa razy ... Powód był dość prosty ... za każdym razem było kilka osób i trzeba było długo czekać ... Po czym wnoszę że kababy są zjadliwe umiech

O gustach się nie dyskutuje ... Jadłem kebaby w kilku innych miejscach i jak do tej pory najbardziej smakował mi w Niemczech u Turka smiech2 kilkukrotne próbowałem się przekonać do mięsa baraniego ale do dziś mi się to nie udało :( ("śmierdzi" mi to wiatrem i jakoś nie tak smakuje) wolę kebaba z kurczaka ale i tak uważam że sekretem sukcesu są dodatki ... nieodpowiedni sos sprawia że nawet ten z kurczaka jest niezjadliwy

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 12:50  
Cytuj

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
kilkukrotne próbowałem się przekonać do mięsa baraniego ale do dziś mi się to nie udało :( (\"śmierdzi\" mi to wiatrem i jakoś nie tak smakuje)


El. Banan, mogłeś mieć pecha i trafiać na mięso z baranów hodowanych na wełnę - takie są niezjadliwe.
Baranina na mięso ma być z mięsnych ras.

Razu pewnego oglądałem Cejrowskiego i sam stwierdził, że baranina w Polsce śmierdzi a w Grecji i paru innych krajach nie, może jeszcze trzeba to umieć sporządzać?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 17:20  
Cytuj
Mi baranina pachnie ok
Kurczak mi nie pasuje do kebaba wcale - tylko baranina albo wołowina - z tym ,że jak dotąd każdy kolejny kebab z baraniny czy to Kraków, Rzeszów...smakuje mi tak samo dobrze a z wołowiny juz coraz mniej - dlatego to nie moje uprzedzenie do tego rodzaju mięsa tylko faktycznie cos w tym jest i sie z tym zgadzam ,że to mięso jest coraz bardziej tłuste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 17:29  
Cytuj
Baraninę w "czystej postaci" jadłem raz w Zakopanem - Smakowała tak sobie. Mięso tłuste, o charakterystycznym smaku i zapachu. Dobre do wódki - nie wiem, czy nie lepsze niż golonka. Kebaba z czystej baraniny nigdy nie jadłem jak widać. Myślałem, że w tym koło "ósemki" sprzedajecie.....przynajmniej częściowo z baraniną.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:07  
Cytuj
A ja szanuję stalowowolskiego kebaba , że nie ładują pomidorów, ogórków i innych pi.erdół jak w niektórych miastach. Ma być sos mięcho i odrobinę surówki.

Kiedyś taką z pomidorami oddałem - mówiąc- że jak będę chciał zamówić kanapkę z pomidorami i z pekińską to zamówię na razie chce KEBAB

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Jacek: Jak będziesz zamawiał następnym razem poproś z samym chilli.


Te wasze chilli to dobre dla niemowlakow, ktos jak chce sos pikantny to tylko harisa. Ten sos jest pikantny.cool

Co do kebaba to ma byc sos, salata pomidor celula, nawalone miesa, i frytki.

To sie nazywa KEBAB

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 23:51  
Cytuj
RNI - dobrze napisałeś - najwazniejsze są proporcje - mięsa powinno byc nawalone 80%....reszta to surówki ....a na wojska już to przestało obowiązywać - na górze mięso a po połowie kebaba je sie już samą "bułe" z posiekaną sałatą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 23:59  
Cytuj
Mieso ma byc z baraniny i krojone nozem a nie maszynka. Dlaczego???

Zamow 2kebaby i powiedz zeby na pierwszego dali mieso krojone nozem a na drugiego maszynka. Zobaczysz odrazu jaka jest roznica.

Roznica jest pieronska, a na sieczce (krojone maszynka) jeszcze oszukiwany czlowiek jest.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 05:40  
Cytuj
CYTAT
Newlive - o skład miesa zawsze pytam pracowników tego \"kebabu\" - stąd moje informacje, że był baranio-wołowy. Potem twierdzili, że jest wołowy, a ponieważ moim zdaniem, mieso teaz jest gorsze i tłusciejsze, więc sam doszedłem do wniosku - że juz nie jest czysto wołowy.


Mirku: moja załoga ma prikaz rzetelnie informować klientów o rodzaju mięsa jaki serwujemy,jeżeli oczywiście klient zapyta.

Jeżeli jest prawdą to co mówisz,a jadasz w naszym kebabie proszę Cię o rzetelną informację na PW, od której osoby to usłyszałeś(opisowo).U nas ekipa jest stała więc łatwo mi będzie to zweryfikować i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.

CYTAT
[cytat]Jacek: Jak będziesz zamawiał następnym razem poproś z samym chilli.


CYTAT
[cytat]Te wasze chilli to dobre dla niemowlakow, ktos jak chce sos pikantny to tylko harisa. Ten sos jest pikantny.cool

Co do kebaba to ma byc sos, salata pomidor celula, nawalone miesa, i frytki.

To sie nazywa KEBAB


RNI-JEZOWE: Proponuję żebyś spóbował u nas samo chilli czytaj sambal(jest to chilli w czystej postaci).Normalnie tego nie serujemy,chyba że ktoś poprosi.Ja też lubię potrawy przyrządzone na ostro,ale samo chilli to dla mnie lekka przesada.

Jeżeli chodzi o skład Kebaba, w tym wypadku o którym piszesz bardziej Gyrosa,zależy od regionu świata z jakiego pochodzi potrawa.Zarówno mięso(z reguły baranina,wołowina,kurczak,indyk) jak i dodatki mogą być różne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 05:55  
Cytuj
CYTAT
RNI - dobrze napisałeś - najwazniejsze są proporcje - mięsa powinno byc nawalone 80%....reszta to surówki ....a na wojska już to przestało obowiązywać - na górze mięso a po połowie kebaba je sie już samą \"bułe\" z posiekaną sałatą...


JerseyShore: powiedz jaki to problem poprosić z małą ilością surówki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »