NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Pro-familia Rzeszów,
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 17:24  
Cytuj
Witam. Wiem że temat może nie do końca dotyczy Stalowej Woli, ale może któraś z Pań korzystała z usług Pro-familii w Rzeszowie i chciałam zapytać czy warto, jakie wrażenia? Czy wszystko wygląda tak fajnie jak to podają na swojej stronie? A może któraś z Pań poleci konkretnego lekarza? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Bardzo zależy mi na treściwych opiniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 17:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 21:29  
Cytuj
Korzystałam z usług szpitala Pro-familia. Nie byłam pacjentką żadnego z pracujących tam lekarzy (jak większość pozostałych pacjentek) a mimo to opieka była r e w e l a c y j n a, i to, zaznaczam, w ramach kontraktu z NFZ. Strona internetowa nie kłamie, wszystko tak właśnie wygląda.
Najlepiej pojedź do Rzeszowa i sama zobacz, popytaj.
Nie bójmy się sięgać troszkę dalej niż Tarnobrzeg, Stalowa Wola i Nisko. Nie wszędzie jest tak, jak w naszym zaścianku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 04:51  
Cytuj
Potwierdzam, warto skorzystać z ich usług. Lekarze są zainteresowani pacjentem, stawiają celne diagnozy; w Stalówce dwóch ginów nie rozpoznało mojego problemu, pomimo ewidentnych objawów; w ProF po pierwszej wizycie dowiedziałam się co jest, leczenie okazało się skuteczne i uniknęłam laparoskopii, a niewiele brakowało; gdybym zawierzyła lekarzom(?) w Stalówce, że niby wszystko jest ok to było by nieciekawie... brak słów na takie nieuctwo (?), ignorancję (?)...

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 07:38  
Cytuj
rok temu rodzila tam szwagierka jak bylem na sali to poprostu szczena opadala do ziemi taki wypas,ale niedawno slyszalem ze juz nie ejst tak ciekawie,lakarze mieli brac duze pieniadze a okazalo sie ze zrobil ich ktos w koniaumiechale moze to tylko plotki,rok temu bylem pod wrazeniem nawet fotki robilem sobie tej saliumiechjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 08:02  
Cytuj
podobno sie poggorszyło ale w tym prawy nie wiem, rodziła rok temu znajoma i było mega wypaśnie, a podobno teraz już tak rózowo nie jest

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 13:12  
Cytuj
Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi naszych pacjentek. Według naszej opinii usługi od początku powołania Szpitala PRO-FAMILIA zmieniły się jedynie w dobrym kierunku. Oczywiście, jeśli uważacie inaczej prosimy o swoje zdanie na ten temat. Jesteśmy po to by wysłuchać każdej opinii, ponieważ one pomogą nam w jeszcze lepszym prowadzeniu szpitala.

@marines, @Jacek85 prosimy o informację dotyczącą tego co dokładnie się pogorszyło. Dla nas jakość świadczonych usług jest największym priorytetem, dlatego prosimy o podpowiedzi, także te
zasłyszane od znajomych, ponieważ one pozwolą nam dalej się rozwijać o dostosować do potrzeb pacjentek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 21:30  
Cytuj
ja pod koniec lipca rodzilam w profamilii i jestem bardzo zadowolona. Przyjechalam na umowiony termin (tydzien po czasie) i nie bylo zadnych wynalazków jak w stalowej... - dostalam kroplowkę i za kilka godzin było po wszystkim...
Opieka bardzo miła, zwłaszcza panie położne - niestety jedna lekarka neonatolog troche odbiegała od przyjetych standardów ale reszta bez zarzutu. zdecydowanie polecam. Ja przed porodem bylam 3 razy na wizycie prywatnej (każda płatna 120 zł - w tym badanie i usg).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 12:09  
Cytuj
@aga888 miło słyszeć że jesteś zadowolona z pobytu u nas. Co do "odbiegania od standardów" - no cóż idealni nie jesteśmy ale bardzo się staramy;) a każda opinia jest dla nas i z pewnością dla innych mam - bardzo cenna. Pozdrawiamy Ciebie i maluszka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 21:32  
Cytuj
Witam!
Moja żona tydzień temu rodziła w Pro famili i jesteśmy bardzo zadowoleni. Była u nich w szpitalu dwa razy, bo raz próbowała urodzić naturalnie, ale się nie udało, a po 3 dniach trafiła do nich z wysokim ciśnieniem 4 dni po terminie i od razu zlecili cesarkę (za darmo), nie tą płatną.
Warunki są tam naprawdę dobre, piękne pokoje z łazienką, lekarze też w porządku, reszta personelu również miła.
Nie ma tam poczucia pobytu w szpitalu. Rodzina może odwiedzać na sali od rana do wieczora, nie trzeba chodzić na żadne świetlice z maluszkiem. Tak przynajmniej było przy pierwszym porodzie w Nisku 4 lata temu. Mogłem być cały czas przy żonie, nawet przy przygotowaniu do cesarki i zaraz po wyjęciu dziecka z brzucha.
Pozdrawiam i polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 17:33  
Cytuj
Cześć dziewczyny! Ja jestem dopiero w 3 miesiącu ciąży, ale również zastanawiam się nad wyborem dobrego lekarza i szpitala. Mam zamiar przenieść się do lekarza Pro Famili. Niektórzy uważają to za głupią decyzję, ponieważ mam do Rzeszowa 80 km. Ja myślę, że warto prezjechać te parę kilometrów więcej, żeby w przyszłości rodzić po ludzku, a nie tak jak jest u mnie. A Wy co o tym myślicie? I jescze jedno pytanie - z tego co przeczytałam na stronie to koszt wizyty u lekarza wynosi 150, usg 250 zł, czy to znaczy że na wizycie na której mam robione usg zapłacę 400 zł?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 17:59  
Cytuj
Do malgos20

Korzystam z usług pro-familia 3rok. Od samego pocztku zajmowali się moja ciąża 100% zadowolenia Oczywiście rodziałm też w Rzeszowie opieka idealna, przy porodzie czułam sie komfortowo moge powiedzieć że wymarzony poród. Chociaż miałam kamiennice żółciową zaraz po porodzie.umiech Jeśli masz domnie jakies pytania napisz ggos24_(at)_interia.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 20:04  
Cytuj
malogos20 - ja za wizyte wraz z badaniem i usg maluszka placilam 120 zł (płatne w recepcji bezposrednio przed wizyta)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 14:53  
Cytuj
Wizyta za 150 zł to badanie lekarskie, usg przeglądowe (skrynningowe), cytologia, natomiast usg za 250 to bardzo szczegółowe badanie USG na którym, ocenia się bardzo dokładnie narząd po narządzie płodu i takie badanie jest konieczne zazwyczaj raz w ciąży tj. około 19-21 tygodnia dlatego też nazywa połówkowym.
W Pro-familii badanie takie wykonują jedyni w województwie lekarze z odpowiednimi certyfikatami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 10:50  
Cytuj
Cześć dziewczyny! Co tak cicho na tym forum? Korzystacie jeszcze z usług Pro Famili. Ja jestem ich pacjentką i narazie jestem bardzo zadowolona. Do porodu jeszcze 4 miesiące, więc nadal interesują mnie opinie bardziej doświadczonych umiech. Piszcie co tam u Was.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sua
sua
sua
Posty: 20
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 19:19  
Cytuj
Ja także bardzo polecam ProFamilię w Rzeszowie.Lekarze wykształceni,sprzęt rewelacja sam szpital też robi wrażenie.Wszystko wygląda perfekcyjnie nietylko na zdjęciach w necie(nie tak jak np. w szpitalu stalowowolskim; poziom samego szpitala i obsługi jest poprostu tragiczny),ja nie wiem za co człowiek składki płaci.W Rzeszowie też wszystko jest na NFZ,oprócz wiadomo wizyt w poradni(ale w Stalowej też chcąc gdziekolwiek szybko się dostać to tez się płaci),ale w Rzeszowie to przynajmniej wiem za co płacę i naprawdę wszystkim polecam!Od razu z góry pozdrawiam wielbicieli stalowowlskiego szpitala,którzy zapewne sobie po mojej wypowiedzi ostro pojadą;)!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 12:35  
Cytuj
Po przeczytaniu tylu dobrych opinii o Pro Familii postanowiłam odwiedzić ich stronę, by zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji i czegoś nie rozumiem, dlatego mam pytanie do Mam z naszego miasta rodzących w Rzeszowie...
Mianowicie, kobieta zgłaszająca się do porodu zostaje podpięta pod KTG i jeśli to badanie nie wykaże akcji porodowej zostaje odesłana do domu. W zasadzie jest to zrozumiałe, ale co w przypadku, kiedy bóle zaczynają się już w domu? Wtedy z tymi bólami jechałyście 70km do Rzeszowa, by tam urodzić? Czy to nie jest zagrożeniem dla matki i dziecka?
A może jest jakaś możliwość umówienia się wcześniej z tą kliniką na konkretną datę? Nigdy nie rodziłam, a obecnie spodziewam się pierwszego dziecka, i poród w Pro-Familii wydawałby się super, ale jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić logistycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »