NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
chamsko....pl,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 22:35  
Cytuj
Przez ten czas od kiedy jestem modem poprawiłem może z 10 wpisów może z 5 usunąłem (chyba żaden twój a powinienem usunąć niejeden) i zamknąłem 2 tematy ... Jeden mój a drugi na prośbę zakładającego (Jerzyka) więc się "kolego" odstosunkuj

Miro dop*erda*asz się od samego początku ... i w sumie drze mnie to po skarpetach ... od pierwszego tematu jaki założyłem (powitanie) założony był następny temat po to żeby sobie coś wyjaśnić (Hydepark - 18+ Forum bez cenzury) nie pomogło... skończ z tym bezpodstawnym pisaniem albo daj przykład czym cie tak skrzywdziłem że beczysz do teraz ??

To że coraz więcej ludzi zauważa to co ja zauważyłem już dawno ... świadczy tylko o jednym ... o czym ?? ... to się domyśl ;)

ps. Dobrze że twoją opnie spora część traktuje jak traktuje umiech bo może zaczął bym się tym jeszcze przejmować potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 22:35  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 09:39  
Cytuj
Gdyby zwiększyć uprawnienia moderatorów(niektórych) to Inkwizycja przy tym byłaby jak kinderbal... boks
Chcę wtrącić do dyskusji swoje "trzy grosze"i proponuję np.pławienie niepokornego forumowicza z monitorem przyczepionym do -...-wpisać tam odpowiednią,intymną część ciała.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:04  
Cytuj
el.modo - wybieranie na modów ludzi twojego pokroju, uważam za obrazę dla forumowiczów i tyle. Gdzies mam co myślisz. Może - za kilka miesięcy zmienię zdanie. andrzejko jako mod potrafił być kulturalny przez aż dwa tygodnie.
Ty w pierwszych dniach modowania już mnie obraziłeś ( w temacie o konkursie). Dla mnie jesteś dnem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
el.modo - wybieranie na modów ludzi twojego pokroju, uważam za obrazę dla forumowiczów i tyle. Gdzies mam co myślisz. Może - za kilka miesięcy zmienię zdanie. andrzejko jako mod potrafił być kulturalny przez aż dwa tygodnie.
Ty w pierwszych dniach modowania już mnie obraziłeś ( w temacie o konkursie). Dla mnie jesteś dnem.


miriam ty zawsze wszystkich obrażasz. Kultury u ciebie żadnej. Stwierdzenie jak to wyżej jest na to dowodem. Mam wrażenie, że ty tu zaglądasz tylko po to by wyładować swoje frustracje.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:36  
Cytuj
W tamtym temacie napisałem jednego posta ... co można sprawdzić ...

CYTAT
Miro napisał :

Fajnie. Pierwszy prawdziwy konkurs. Oby tylko "nowy" mod stanął na wysokosci zadania. Obawiam się po prostu, że ten człowiek może zepsuć dobrą zabawę. W związku z tym prośba do zarządu o baczne przygądanie się jego poczynaniom.


Ja ...

CYTAT
Uff dobrze że myślenie nie jest twoją mocną stroną ... umiech

Powodzenia panie i panowie umiech


Oczywiście odpowiedziałem tylko na twoje zaczepki ... twoje obawy ... wróżby ...notoryczne kłamstwa ... i całokształt ... sprawia że mam o tobie takie zdanie jakie mam ( i nie tylko ja)... umiech ... Ale jedno jest pewne traktuje cie jak każdego innego forumowicza ... jeśli mnie oczerniasz ... bronie się ... to że jestem modem nie daje ci monopolu że możesz mnie atakować a ja nie będę się bronił ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:08  
Cytuj
el.modo - bardzo mnie ucieszył twój wpis - nie tylko przyznałeś się w ten sposób do winy, ale jeszcze sam zamieściłeś dowody umiech Fakt, że zamieściłeś te właśnie cytaty, wskazuje na celowość twojego postępowania jako moda. Dno. Jakoś nie widać, żebyś jako mod obrażał kogoś jeszcze - na tym właśnie polega twoje równe traktowanie umiech piękne zakłamanie umiech

andrzejki komentować nie trzeba - sam się skomentował swoimi wpisami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:22  
Cytuj
Staraj się staraj ... może uda ci się mnie kiedyś sprowokować ...

Ty i Jarosław K. to praktycznie to samo ;) mam nadzieję że odczytasz to jak "komplement" potluczony

wracając do tematu pani Samanto ... chamstwo jak najbardziej trzeba tępić ok nikt nie jest tu "świętą krową" choć niektórym się tak wydaje ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 22:30  
Cytuj
Nie zamierzam - bo i po co? Dla mnie jesteś inną odmianą andrzejki. Zdanie o tobie wyrobiłem sobie na innym forum.

Może kiedyś sm zmądrzeje, i zadba o włąściwy poziom moderatorów. Szczególnie tych - którzy pragną być aktywni i coś robić pożytecznego, oprócz łamania regulaminu i uprawiania prywaty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »