NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie w STW kurs pierwszej pomocy ! ,
Posty: 19
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 20:58  
Cytuj
Czesc.

Nie wiecie czasem gdzie w stalowej można zrobić kurs pierwszej pomocy, ale taki po którym otrzymałbym certyfikat?

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 20:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 21:07  
Cytuj
automobilklub stalowa wola napewno raz do roku czasem dwa razy w ciagu roku prowadzi kurs na ratownika drogowego po ktorym dostajesz legitymacje ratownika drogowego.
Nie pamietam ile godzin wchodzi w ten kurs ale jest tam kilka spotkan, glownie pierwsza pomoc, fantom.
Do czego ci ten certyfikat potrzebny???
BTW jestem po takim kursie i powiem szczerze ze powinni go przejsc wszyscy uzytkownicy drog. Polecam. Przynajmniej teraz CHYBA wiem jak sie zachowac w sytuacji zagrozenia czyjegos zycia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 21:36  
Cytuj
Klub Płetwonurkowy HOVER, Kurs nazywa się Emergency First Response, zakończony jest wydaniem międzynarodowego certyfikatu. Uwzględnia pierwszą i drugorzędną pomoc przedmedyczną, pomoc małym dzieciom, obsługę defibrylatora. Więcej o tym kursie na stronach:
http://klubh(...)/efr.php
http://www.emerg(...)nse.com/ niestety, brak wersji w naszym języku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:24  
Cytuj
Myślę, że warto zapytać w Komendzie Powiatowej Straży Państwowej Pożarnej. Ja kiedyś coś takiego u nich robiłem - tylko że to było kilkanaście lat temu.

Jestenm zdania, że każdy dla bezpieczeństwa swojego i najbliższych powinien robić co jakiś czas taki kurs. to na prawdę może uratowac komuś życie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »