NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
dentysta, proszą o radę
Posty: 11
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 21:34  
Cytuj
Wiem że temat był maglowany wiele razy (nie piszcie poszukaj na forum bo szukałam)
Może ma ktoś nowe wiadomości na temat dobrego dentysty a najlepiej takiego który ma podpisaną umowę z NFZ.
Bardzo proszę o radę. I z góry dziękuję za udzielenie jakiejkolwiek informacji. POZDRAWIAM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 21:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 21:38  
Cytuj
najlepsza dentystka w stalowj woli 502105862 polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 22:13  
Cytuj
A jakieś szczegóły jak się nazywa, gdzie przyjmuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 09:40  
Cytuj
Na NFZ to nie licz że ci dobrze zrobią, chcesz mieć dobre zęby i dobre plomby to musisz zapłacić. Ja polecam p. Baran przyjmuje w nisku koło szpitala. Robi rewelacyjnie zęby, utwardzanie laserem, nowy profesjonalny sprzęt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:16  
Cytuj
a polecacie centrum stomatologii rodzinnej na białych domach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:27  
Cytuj
Co do tego centrum (jeśli chodzi o to na dachu którego pisze implanty) to nie polecam, za zdjęcie zęba wzięli 40zł i jeszcze gość od razu chciał na fotel kanałowo robić za 350zł, w nisku zapłaciłem 200zł. Może też robią dobrze ale drogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:38  
Cytuj
Numer który podała Ci Anka jest do Pani stomatolog - A.Smolińskiej która ma gabinet na Ofiar Katynia 57 - niestety nie jestem pewnien czy ma podpisana umowę z NFZ - ale zgadzam się z żubrem - nie spodziewałbym się cudów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Co do tego centrum (jeśli chodzi o to na dachu którego pisze implanty) to nie polecam, za zdjęcie zęba wzięli 40zł i jeszcze gość od razu chciał na fotel kanałowo robić za 350zł, w nisku zapłaciłem 200zł. Może też robią dobrze ale drogo.


Ten z implantami na dachu to inne miejsce - kolo MiniMaxa, nie centrum stomatologii na białych domach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Numer który podała Ci Anka jest do Pani stomatolog - A.Smolińskiej która ma gabinet na Ofiar Katynia 57 - niestety nie jestem pewnien czy ma podpisana umowę z NFZ - ale zgadzam się z żubrem - nie spodziewałbym się cudów umiech

Z tego co wiem nie ma NFZ kiedyś robiłem u niej i ma dobre ceny i dobrze robi, z bólem to nawet w nocy mi kiedyś zęba zatruwała. Mimo wszystko wolę chodzić do p.Baran bo nowoczesny sprzęt no nowoczesny, znieczulenie którego nie czuć itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 17:25  
Cytuj
I tak jak przychodzi co do czego, to za lepszy materiał na wypełnienie trzeba po prostu zapłacić. Za leczenie kanałowe także. Do czego to doszło - żebyśmy jeszcze płacili za zadawanie nam bólu... umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
I tak jak przychodzi co do czego, to za lepszy materiał na wypełnienie trzeba po prostu zapłacić. Za leczenie kanałowe także. Do czego to doszło - żebyśmy jeszcze płacili za zadawanie nam bólu... umiech

dokładnie masz rację, to jest NFZ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:09  
Cytuj
Patrząc na tematy które sie pojawiają na SM - poszukiwanie stomatologa - każdy chce tanio i dobrze - niestety w tym temacie trudno jest o taki konsensus między tymi dwoma oczekiwaniami - dlatego trzeba zapierdzielać do lepszych specjalistów, poczekac w kolejce i miec święty spokój na lata chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:13  
Cytuj
Właściwe, to jeśli chodzi o dentystę, to nie płacimy teraz chyba tylko za jego obecność. Ze sprzętu i tak korzysta w ramach praktyki prywatnej (a zazwyczaj, sprzęt ten jest własnością przychodni), za materiały płacimy sami......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »