NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Strój św. Mikołaja,
Posty: 23
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:33  
Cytuj
Gdzie można wypożyczyć strój św. Mikołaja i i ile to kosztuje? Wie ktoś może???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:55  
Cytuj
Ramona moja znajoma wypożyczała kostiumy dla dzieci w MDK - koszt to 10 zł na dobe - ale nie jestem pewien czy nie miała tego po znajomości i czy kostiumy nie są tylko dla dzieci - zawsze możesz przedzwonić i zapytać - 842 09 50 chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
Gdzie można wypożyczyć strój św. Mikołaja i i ile to kosztuje? Wie ktoś może???

Kiedyś można było wypożyczyć w Spółdzielczy Dom Kultury (SDK) podjazd jest od parkingów na edukacji.
Spółdzielczy Dom Kultury
ul. gen. L. Okulickiego 32.
tel. 15 842 23 22

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 13:28  
Cytuj
Nigdzie zwłaszcza w okolicach grudnia, bo jak jakis jest to dawno zaklepany. Ja kupiłem w wawie 2 lata temu, do tego laska i takie tam i latam po dzieciakach z rodziny tyle że stój wart 5 stówek by był realistyczny sztuczna broda - jak prawdziwa, peruka, itp

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
Ja kupiłem w wawie 2 lata temu


:szok: I do dziś w nim chodzisz? :szok: good Jak tak to może do moich dzieciaków jako dobry kolega z "zarządu" byś wpadł 6.XII to fote zrobie artykulik się trzaśnie,że św.Mikołaj był w mieście co ty na to ? ...hahaha ...myśle,że jakbyś miał co tu w mojej okolicy to za ciasteczko dla świętego byś podskoczył .... chytry


CYTAT
Nigdzie zwłaszcza w okolicach grudnia,


....prawde gada - polać mu jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:34  
Cytuj
Najlepiej to kup na Allegro - znalazłem chyba najtańszy kostium Świętego Mikołaja - tylko 12 zł smiech2..więc cena nie jest tragiczna apotem możesz go opchnąć za 20zł i masz marże chytry
http://alleg(...)134.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej to kup na Allegro - znalazłem chyba najtańszy kostium Świętego Mikołaja - tylko 12 zł smiech2..więc cena nie jest tragiczna apotem możesz go opchnąć za 20zł i masz marże chytry
http://alleg(...)134.html

Ciekawe jak z tą jakością za 12zł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:41  
Cytuj
Towar taki jak cena chytry
Jeżeli potrzebuje na jeden raz to szkoda wydawac więcej gotówki na takie "pierdoły" z samego wypożyczenia - przecież nie będzie w tym chodził cały rok umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:48  
Cytuj
A nie lepiej kupić? Koszt to dwadzieścia parę złotych (przynajmniej tyle kosztował rok temu). Ubaw super. Przecierz strój nie musi byc nie wiadomo jaki. Dzieci są zazwyczaj tak przejęte, że trzeba nielada wpadki, żeby się skapowały.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 15:07  
Cytuj
6 to ja mam szkołe i rodzinę jak znam zycie, aLE JEST JESZCZE 5,4 I 3CI. ten za 2-3 dychy rozwala się po dwóch uzyciach

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Towar taki jak cena chytry
Jeżeli potrzebuje na jeden raz to szkoda wydawac więcej gotówki na takie \"pierdoły\" z samego wypożyczenia - przecież nie będzie w tym chodził cały rok umiech

W zasadzie masz racje, zakłada się go raz w roku, więc nawet ten za 20zł wytrzyma kilka takich dni a więc na kilka lat. Także w zasadzie to dobra inwestycja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 17:16  
Cytuj
Liczy się dobra zabawa. Taki strój nie mysi przetrwać długo - ważne żeby spełnił swoje zadanie. Jeśli zostajemy wydelegowani do najbliższej rodziny - pamiętamy o zdjęciu biżuterii (zegarki itp), najlepiej zmienić buty, - no i oczywiście starać się mówić innym głosem. Gdy dzieci są zbyt cwane, warto założyć np ciemne okulary.

lucky - twojej błyskotliwości nie przebije nikt na tym forum umiech (no - może andrzejko)

Piszę te rzeczy bo lepiej uczyć się na błędach. Córka mojego znajomego odkryła wójka w Mikołaju - bo ten zapomniał zdjąć zegarka. Przebierając się w strój Mikołaja, człowiek zaczyna się stresować, żeby nie zostać zdemaskowanym - a wówczas zapomina się o różnych rzeczach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 19:43  
Cytuj
Właśnie, gdzie można "wypożyczyć" Świętego M. i ile takowa usługa kosztuje?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 21:46  
Cytuj
bartomix - a nie łatwiej zainwestować w strój? W zeszłym roku, jak szedłem do kochanego małego.... w swojej rodzinie ( w konspiracji takimi zadaniami trzeba się dzielić umiech), wzdłuż bloku w którym mieszkam (miałem porządną laskę z dzwoneczkiem) - na balkony wyległy chyba wszystkie małe dzieci ze swoimi rodzicami. Piękny widok - tyle dzieci wierzących, że to idzie prawdziwy Święty Mikołaj.....

Fajnie widzieć - że żubr wziął się do roboty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Ramona moja znajoma wypożyczała kostiumy dla dzieci w MDK - koszt to 10 zł na dobe - ale nie jestem pewien czy nie miała tego po znajomości i czy kostiumy nie są tylko dla dzieci - zawsze możesz przedzwonić i zapytać - 842 09 50 chytry
Dzwoniłam i powiedzieli mi że mają tylko jeden dla siebie i nie wypożyczają nikomu!
CYTAT
Kiedyś można było wypożyczyć w Spółdzielczy Dom Kultury (SDK) podjazd jest od parkingów na edukacji.
Spółdzielczy Dom Kultury
ul. gen. L. Okulickiego 32.
tel. 15 842 23 22
Nie mają,być może że kiedyś tak było, teraz niestety nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 15:27  
Cytuj
ramonaaa no to kup na Allegro - po co masz płacić za wypożyczenie skoro za podobnę kasę kupisz w necie chytry
Poszukaj sobie rozmiarówki i zamów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:19  
Cytuj
Ojej - w zeszłym roku takie stroje były wszędzie: Tesco, Stokrotka, Lidl.... Do wyboru do koloru: Ze spodniami, bez, z czapką, z kapturem zamiast czapki, dzwonek do ręki (który można przerobić z pomocą folii aluminiowej i kuja od miotły w prawdziwą laskę. Trochę inwencji własnej i można wyruszać do dzieci umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 00:04  
Cytuj
No i pewnie jeszcze sie pojawią stroje świetego mikołaja w takich sklepach jak wymieniłeś tyle ,że np. za tydzień, dwa...gdy w takich marketach ogarnie wszystkich szał świątecznych zakupów chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 06:47  
Cytuj
Ja swój kupiłem dosłownie na kilka godzin przed. Czasami tak jest. Nie miałem wcześniej czasu. A świąteczne "szału zakupów" nie znoszę. Zawsze staramy sie robić zakupy świateczne maksymalnie wcześniej. Dla własnej psychiki umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 08:01  
Cytuj
Mirek777 dlatego napisałem, że te kostiumy na pewno będą tylko troche bliżej świąt - jeżeli komuś zależy na jakości, chce sprawdzić towar naocznie to nie musi kupować na allegro chytry...tyle ,że taki strój świętego mikołaja czy to w tesco czy innym markecie wcale nie będzie się różnił o tych "tanioch" z allegro umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 10:40  
Cytuj
Bo stroje dzielimy na 4 etapy.

Podstawowy do 25 zł na allegro ( tesco do 50 )

Średni 25-150 - lepsza jakosć ( w sklepach w stw takie chodza po niecałe 200 )

Dobry 150-400 - tylko allegro w skład wchodzi peruka, broda idealna, dzwonek, buty, sztuczny brzuch, worek, okulary, czapka i kilka innych elementów

Idealny do 2000 zł najwyższej klasy materiał, zdobienia, guziki i wiele innych detali. Plus strój śnieżynki zwykle do kompletu. Broda przyklejana na klej, peruka tak mocowana że boli ściaganie.

Ja mam dobry plus elementy idealnego typu broda peruka itp.
Ale srój mam na lata i pewnie gdybym chciał moznaby na tym zarobić ale trzeba mieć czas.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 10:49  
Cytuj
Jacek masz na myśli dorobienie troche $ na byciu mikołajem ?
Też się zastanawiałem ile tacy typowi-merketowi mikołajowie wyciągają w jeden dzień - za to ,że dzieciak usiądzie na kolana i zrobi sobie fotke z nim co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 11:06  
Cytuj
Najgorzej, jak "etatowy" mokołaj, przyjdzie do domu, a pięć minut wcześniej wypalił bobie papierosa. Jeden z moich znajomych, zauważył cos takiego, gdy miał właśnie wpuścić "nie palącego Mokołaja" (zastrzegał to, zamawiając usługę". Faceta nie wpuścił, szybko załatwił zastępstwo.

Warto to zastrzegać, gdy zamawiamy Mikołaja. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 13:10  
Cytuj
Ja wogóle nie rozumiem jak mozna palić ale to przez ojca który prawie umarł przez tytoń.
Jersey wizyta profesionalnego mikołaja to 50-100zł zalezniue od ilości dzieci - 100wka z zapytaniem o wierszyk i dwójką dzieci np.
W markecie nie więcej niz 500zł, a ostatnio zmuszaja etatowych pracowników i maja za frikacza

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »