NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
nerwica lękowa , czy jest kotś w stalowej kto choruje na to?
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:40  
Cytuj
dieta tez ma znaczenie bo jeśli jemy nie zdrowo organizm traci cenne składniki i słabnie a co potem? psychika zaczyna się psuć bo organizm zmęczony i człowiek wmawia sobie inne choroby i to go przygnębia,nerwica ma dużo objawów fizycznych z których wychodzi złe samopoczucie i stany depresyjne ale z dieta można spróbować ale duże znaczenie ma psychika człowieka i jak on sobie z tym poradzi,każdy musi odczuwać lęk bo życie nie jest idealne jakby każdy chciał ,ale trzeba umieć sobie z tym radzić by nie pogłębiało się to dalej ,niektórzy słabo sobie z tym radzą i chce się z nimi spotkać pomócumiechnikt nie zrozumie ich lepiej niż ja umiechpozdrawiam tych którzy się odezwali i zachęcam następnych by wyszli z cieniaumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:40  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 16:55  
Cytuj
Cześć Kasiu. Ja też męczę się z tą przypadłością już z 10 lat. Od około 6 jestem w terapii mniej lub bardziej intensywnie. Cieszę się, że pomyślałaś o tym aby zapytać o to czy w Stalowej sa tacy ludzie, bo dobrze wiedzieć, że nie jest się z tym samemu. Chętnie dołączyłabym do waszej grupy tylko nie wiem jak się z Tobą skontaktować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 00:33  
Cytuj
przebisnieg napisz na priwa do mnie wysłalam ci moje gg

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 21 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 13:34  
Cytuj
Kasiu!Przepraszam,czy mogłabyś napisać gdzie można odbyć taką terapię?mnie też ta dolegliwość dokucza.Byłabym wdzięczna gdybyś w kilku słowach opisała ową terapię.Z góry dziękujęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Kasiu!Przepraszam,czy mogłabyś napisać gdzie można odbyć taką terapię?mnie też ta dolegliwość dokucza.Byłabym wdzięczna gdybyś w kilku słowach opisała ową terapię.Z góry dziękujęumiech

Daj spokój, w kilku zdaniach? Kasia jest tak zestresowana że jedno zdanie wychodzi jej na 7 linijek, to na kilka zdań zabraknie miejsca na forum chytry

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »