NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Sygnalizacja świetlna na obwodnicy, Sygnalizacja świetlna
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 12:27  
Cytuj
Od 3 dni nie działa sygnalizacja na obwodnicy każdego dnia rano i po południu o godzinie 15:00 panuje tam dosłownie haos, nikt nie wie kiedy ma jechać ( to wynika z braku wiedzy na ten temat) ale pomińmy to już.
Dlaczego tak jest, że sygnalizacja nie działa 3 dni i nikt z tym nic nie robi? czekają aż dojdzie do wypadku czy co?

To samo z sygnalizacją pod dużym tesco ja już dwa razy byłem swiadkiem tego, że sygnalizacja ta działa i nagle migają pomarańczowe.. pomigają 30sekund i znowu działa i tak kilka razy nawet dzisiaj stało się to przede mną dosłownie i też nikt tego nie naprawi..
W ten sposób działająca sygnalizacja stwarza niebezpieczeństwo!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 12:27  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:29  
Cytuj
Stefan - a zadzwoniłeś gdziekolwiek? Zgłosiłeś problem? Bo widzisz, bardzo często bywa tak, że ludzie w jakimś zbiorowym amoku - widzą problem a nikt nie pomyśli, żeby zadzwonić i zgłosić.

Tak mam na przykład w swoim bloku z wszelakiego rodzaju awariami. Wszyscy zaczynają wychodzić na klatkę i przed nią, a potem się okzauje że nikt nie zadzwonił.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:57  
Cytuj
Stefan w wakacje przynajmniej raz w tygodniu była tam identyczna "awaria" - jeździłem rowerem i widziałem jak były momenty gdy nie dawały żadnych sygnałów - brak prądu...więc to nie jednorazowo tylko notorycznie na obwodnicy chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 20:15  
Cytuj
Środa, godz. 15:30. Na Brandwickiej korek prawie do mostu. A w tym czasie kilkusetkonna Alfa z trzema baranami w środku stoi na poboczu ul. Solidarności i czeka aż ktoś przejdzie przez tory do przystanku przy Energetyków. Kupujcie alfy, quady, motorówki... A sygnalizacja niech miga dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 20:37  
Cytuj
Koniec miesiąca się zbliża - wtedy zawsze są aktywniejsi. Zaczynają widzieć tych co gadają przez komórki w czasie jazdy, przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym inne nagminnie popełniane przez kierowców grzechy.

Tylko jakoś nie widzę, żeby pomagali kierującym w trudnych sytuacjach (na przykład rozładowac korek)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 21:22  
Cytuj
Po co mają wychodzić z cieplutkiej alfy kierować ruchem i marznąć..
Skoro mogą siedzieć w alfie i czekać na frajera który przekroczy prędkość o 10kmh

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 22:19  
Cytuj
A żebyś wiedział, że tak robią. Ale - kiedyś ukarali gościa któy o mały włos by mnie na przejściu przewalcował - wyprzedzał przed przejściem palat. Jechali za nim, i skoro do nich zamachałem pokazując delikwenta przed nimi, przed którym chwilkę wcześnie uskakiwałem - no to łaskawie włączyli kogucika i capnąli łatwy łup - dowalili mu po męsku. I tyle.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:04  
Cytuj
Choćby was świerzbiło żeby przejść przez przejazd kolejowy pod szlabanem to tego nie róbcie - 2 razy mnie typy złapali mimo iż zawsze przyspieszam kroku do parku - to tajniak zawsze się znajdzie i 50zł nie moje...nie ma wytłumaczenia, ani migania się chytry
Ps. lepiej nie płacić odrazu do łapy..moja rada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 08:36  
Cytuj
Czepiają się byle czego, a jak już widzą, że zatrzymali młodego kierowce co nie wiele może z nimi podyskutować to za najgorszą pierdołe można dostać mandat.
Ja nie miałem trójkąta i dostałem całe 50zł.
No ale chłopaki muszą jakoś premie na święta podciągnąć i zajmować się trójkątami i gaśnicami a nie pijanymi kierowcami mają racje sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 17:58  
Cytuj
No bo zasada jest taka - jak idzie grupka młodzierzy i roznosi ich energia (lecą ku...wy i chu...e, fruwają kosze i deski z ławek, butelki i puszki) - to panowie policjanci odwracają głowy i jadą dalej, ale jak idzie samotnie jakiś chłopak, i niesie sobie piwo, albo człowiek przejdzie w niedozwolonym miejscu - to od razu wkraczają do akcji - bo cykory wtedy mają odwagę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 19:32  
Cytuj
Ogólnie sygnalizacja świetlna na stalowowolskich skrzyżowaniach to masakra.
Ten co ja projektował chyba się z głupim przez ścianę macał.
Nigdzie nie ma"zielonej fali",wręcz przeciwnie.Niezależnie skąd jedziesz i jak szybko,na każdym skrzyżowaniu do którego dojeżdżasz zapala się czerwone światło.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 23:16  
Cytuj
Nie wiem co to jest zielona fala ale wiem że mi zawsze już jak jestem pod światłami to zapala się czerwone smiech2 oczywiście przejeżdzam bo hamować nie ma sensu

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
Niezależnie skąd jedziesz i jak szybko,na każdym skrzyżowaniu do którego dojeżdżasz zapala się czerwone światło.


To raczej nierealne. Musiałoby się non stop świecić czerwone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 07:06  
Cytuj
Ale narzekacie na tych policjantów. Sami jesteście święci. Brak trójkąta to pierdoła. Jak jedziesz wieczorem np. przez las i widzisz kolesia co mu się auto na drodze rozkraczyło i nie wyjął trójkąta to go pochwalisz czy się wkurzysz?
Przekroczenie o 10 km/h to też pierdoła najlepiej niech w mieście nie będzie ograniczeń prędkości.
Mirka wpisu nawet nie będę komentował bo to pewnie urojenia jego głowy.
A który z malkontentów zadzwonił na policje i poinformował, że jest taka sytuacja na obwodnicy? Pewnie żaden bo tylko narzekać potraficie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »