NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Gest dobrej woli.,
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 13:10  
Cytuj
Z wielkim zainteresowaniem, ale i satysfakcją przeczytałem w ostatnim wydaniu Angory o geście, wielkim geście Andrzeja Rzepyz ICS Andrzej Rzepa, Agatówka. To on, jako jedyny, przejął się losem kierowców rumuńskich koczujących na poboczu drogi w Stobiernej. Rzecz jest znana, bo nagłośniona przez prasę i telewizję, więc nie będę wdawał się tutaj w szczegóły. Faktem jest, że jako jedyny w kraju, a na pewno w regionie, zareagował prawidłowo na krzywdę drugiego człowieka. W głowie się nie mieści, że w XXI wieku Państwo doprowadza do sytuacji, w której człowieka degraduje się do roli autoalarmu i każe mu się pilnować, załatwiać potrzeby fizjologiczne, spać i jeść w rowie na poboczu drogi. Znam Andrzeja od przeszło 30 lat i nie omieszkam pogratulować mu takiej ludzkiej postawy osobiście. Raz jeszcze chylę głowę przed Tobą, Andrzeju.

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 13:10  
Cytuj

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 13:20  
Cytuj
Ja także pozdrawiam Pana Andrzeja aka. "Angelo", pozałem go na zlocie ciężarówek smiech2 i także gratuluje mu postawy i bezinteresowanej pomocy ok

Ps. dziękuje mu za przelot szybowcem !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:08  
Cytuj
Podobno nie jest to tak różowe jak się wydaje.Nie mogę powtarzać plotek,nawet jeśli są one ze znanych mi źródeł.Tak więc,niech bedzie jak jest,chociaż osobiście mogę mieć mieszane uczucia.
Kto chce, znajdzie więcej w tym temacie.Osobiście tego Pana nie znam.
Jeśli było tak jak mówicie na wstępie-chylę czoła.
Osobna sprawa to postępowanie właściciela rozbitego samochodu oraz naszych urzędów.
Brak słów które w odpowiedni sposób oddadzą moją opinię,a które nadają sie do publikacji.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:11  
Cytuj
Pytanie mam tylko jedno - czy na pewno pomógł im nieodpłatnie? Jeśli tak - to super. Oby Polakom tak pomagano poza granicami naszego kraju. Bo słyszałem, że z tym bywa na prawdę różnie.

Nasuwa mi się też pytanie na temat naszych służb - czy polskich kierowców również by olali, powołując się na kulawe przepisy?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 22:58  
Cytuj
A ja znam tego Pana i z tego co wiem to bezpłatnie - komuś może się to nie podobało i rozsyłał o nim dość niepochlebne plotki - jusek ,dokładnie nie we wszystko sie wierzy co się słyszy od innych - i przynajmniej dobrze ,że sie nie powtarza chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »