NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
meble,
Posty: 9
Dołączył: 25 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 12:01  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli można kupić fajne meble proszę o opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 12:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 12:41  
Cytuj
Kolega ostatnio kupił nowe meble do mieszkania. Zakupu dokonał w firmie BODZIO. Meble proste, estetyczne, nawet ładne, ale w połączeniu z dobrze dobraną tapetą i oświetleniem dają rewelacyjny efekt! Byłem pod wrażeniem jak zobaczyłem mieszkanie po remoncie i z nowymi meblami ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 12:44  
Cytuj
A o jakie konkretnie Ci meble chodzi ? wnioskuje ,że salonowe, pokojowe - bo kuchenne to raczej boom jest teraz na wymiar - ja kupiłem ostatnio fajne meble salonowe w Mostostalu na pierwszym piętrze - mają tam meble Black Red White - jak czegoś nie mają a coś Ci sie podoba z katalogu to Ci zamówią - wejście do mostostalu z boku od poczty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 25 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 13:05  
Cytuj
a co sądzicie o salonie meblowym ART-BAB na przemysłowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 14:30  
Cytuj
Nie mają fejsbuka, nie ma ich na zumi, wujek google ich nie zna czyli nie istnieje coś takiego! ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Nie mają fejsbuka, nie ma ich na zumi, wujek google ich nie zna czyli nie istnieje coś takiego! ;)

słabo szukałeś
bo i nazwa jest napisana źle :
http://www.art-gab.pl/

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 15:42  
Cytuj
@gb74, to zmienia postać rzeczy ;) Mało ostatnio przebywam w StW i nie jestem zorientowany w zmianach jakie zachodzą w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 17:26  
Cytuj
Jak coś bardziej wyszukanego, to nie Stalowa Wola - tylko Rzeszów - i na przykład sklep Arpio Leader. Ja osobiście lubię zaglądąc do salonu Limba w Nisku (nie byłem tam już kawałek - istnieje jeszcze?)

Teraz na rynku meblowym jest totalne zamieszanie. Ciężko o jkiś fajny styl, w przystępnej cenie.

Napisz, co cię konkretnie interesuje.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 17:35  
Cytuj
Mirek, Limba jeszcze istnieje. Osobiście uważam, ze najlepsze meble są właśnie w Limbie i na Halmarze ale drogie - wiadomo jakość musi kosztować.
Jak ktoś chce tanio kupić to bez względu na salon to jeden syf z mieleckiej płyty, która się składa z toksycznych klejów i odpadów drewna iglastego.

Czy wiecie skąd się bierze taki dziwny smród w ubraniach, które nawet wyprane i położone w szafie, po miesiącu czy dłuzej wydzielają ten specyficzny przykry zapach?
To właśnie emisja tych smrodów z klejów stosowanych do płyt meblowych.
Wiem bo kolega ze studiów robił w Mielcu i mnie przestrzegł czego się wystrzegać - wszystkich tanich mebli z płyty.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 25 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:48  
Cytuj
Odnośnie sklepu meblowego art gab na przemysłowe:wybór mebli bardzo duży, ceny przystępne, jakość dobra polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 20:58  
Cytuj
Panie murena albo emarek. Firma MK STUdio wcale nie podupada, przeciwnie, ma się dobrze. Meble pokazane na zdjeciu wyglądaja w taki sposób ponieważ nie są dokończone. Dlaczego nie są dokończone, o to proszę sie zapytać siebie samego. Oczywiście na forum można pisać, co się chce, oczerniać kogo chce itd. Nie potrafisz załatwic sprawy w inny sposób, to robisz to poprzez internet, Twoje prawo. Powiem tylko, że Marek wykonał setki kuchni i innych mebli np. szaf, projektował układ pokoi, łazienek. Zna się na tym, co robi. U mnie w domu mam wszystkie meble wykonane przez niego - w kuchni, w duzym pokoju, u dzieci, w sypialni. Jakoś wszystko jest porządnie i estetycznieumiech. Na pewno zdarzaja sie sytuacje, kiedy dochodzi do nieporozumień miedzy właścicielem firmy a klientem. Ponieważ dobrze jestem w temacie, wiem, ze w większości są to sytuacje wynikajace z przeswiadczenia klienta, że może wszystko, nawet żądać od usługodawcy ponoszenia kosztów za swoje "widzimisie". A nawet jeżeli rzeczywiście jest to jego wina, to uwierz, ze na te setki kuchni, które wykonał może góra dziesięc było problematycznych. Marek nie zawsze odbiera telefon, ponieważ jeździ na montaże i siedząc na drabinie lub pod meblami nie może pilnowac telefonu. Ponadto pamiętaj, ze przez oskarżenia o łapówkę bez dowodow możesz mieć problemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:09  
Cytuj
No właśnie kosmal. A tak na marginesie, to komplet mebli kupiliśmy z żoną właśnie w Limbie. Służą do dziś, i są na prawdę ładne i funkcjonalne. W halmarze ceny powalają. Poza tym, za dużo teraz po salonach jest kanciastego wzornictwa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »