NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
praca, szukam
~~anonimek43
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 18:37  
Cytuj
Witam
Bardzo pilnie poszukuje prcy w godzinach 7-15
w normalnym zakladzie lub w zakladzie pracy chronionej
Jesli ktos mialby jakies namiary konkretne

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 18:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~Aja
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 19:42  
Cytuj
To tok jak ja - od czterech lat !!!!

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 20:04  
Cytuj
A probowałes w drukarni na Niezłomnych koło Kamy ?.

 
 
 
 
pak
pak
pak
Posty: 2
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 08:53  
Cytuj
ahh marzenie taka praca, tylko gdzi etaka znaleźć?? Jak by ktos cos wiedział to piszcie! Ja skończyłam juz drugie studia i nie mogę nic znaleźć :( buuu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mhm
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 08:58  
Cytuj
to jakie ty studia skonczyles ? chytry pewnie humanistyczne

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 09:46  
Cytuj
potrzebuja dwoch osob do elektrowni praca wlasnie od 7 do 15 dobre wynagrodzenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pak
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 10:30  
Cytuj
Skończyłam Prawo Administracyjne na UMCSie, a teraz podyplomowe studia na WSE Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

 
 
 
 
~~pak
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 10:34  
Cytuj
Opel jeśli jest Pan zainteresowany i szuka solidnego pracownika to prosze o kontakt. Podam może maila
k_pa @ o2.pl Pozdrawiam

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 20:12  
Cytuj
Ja tez jestem studentem zaocznym i poszukuje pracy na jedną zmiane jestem juz tak zdesperowany ze nawet za grosze .Prawda jest taka że jest bardzo cięzko coś znalezć.

 
 
 
 
~~..ja
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 20:30  
Cytuj
A ja jestem samotną matką bez pracy. I tak się zastanawiam czy muszę próbować w tej desperacji popełnić samobójstwo żeby wreszcie ktoś mi pomógł......

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~joakuf
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 20:31  
Cytuj
Tez jestem zainteresowana praca ;) tez jestem studentka zaoczna. Ponadto znam biegle angielski,bo ten przedmiot wlasnie studiuje.A moj mail: joakuf_(at)_wp.pl

 
 
 
 
~~leśny ludek
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
potrzebuja dwoch osob do elektrowni praca wlasnie od 7 do 15 dobre wynagrodzenie

opel, jeżeli masz jakieś bliższe informacje na temat tej pracy (na jakie stanowiska w ogóle) mógłbyś coś więcej powiedzieć? Na stronie elektrowni nie ogłaszają żadnego naboru nie wiem

 
 
 
 
~~pak
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
A ja jestem samotną matką bez pracy. I tak się zastanawiam czy muszę próbować w tej desperacji popełnić samobójstwo żeby wreszcie ktoś mi pomógł......


Ja też mam dziecko 10 miesięczne i strasznie ciężko o pracę. Mam w prawdzie męża ale i kredyt studencki gigant do spłacenia. Nic się nie przejmuj trzeba życ dla dzieciaczka!! Jak byś chciała pogadac to odezwij się na maila. Podałam pare postow dalej. POZDRAWIAM.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »