NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Xbox 360, czy warto go teraz kupić?,
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 01:07  
Cytuj
Ja kupiłem konsolę bo mój pecet z 2007r. miał za małą moc obliczeniową do gier. A za cenę konsoli można kupić komputer co najwyżej do przeglądania stron www

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 01:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 06:39  
Cytuj
CYTAT
Ja kupiłem konsolę bo mój pecet z 2007r. miał za małą moc obliczeniową do gier. A za cenę konsoli można kupić komputer co najwyżej do przeglądania stron www

komputer to sprzęt biurowy ew. do internetu. A do gier powinna być konsola jak sama nazwa mówi. Miałem xboxa 1.6 później zakupiłem xboxa 360 i jestem bardzo zadowolony. Polecam również innym zakup konsoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
Ja kupiłem konsolę bo mój pecet z 2007r. miał za małą moc obliczeniową do gier. A za cenę konsoli można kupić komputer co najwyżej do przeglądania stron www
komputer to sprzęt biurowy ew. do internetu. A do gier powinna być konsola jak sama nazwa mówi. Miałem xboxa 1.6 później zakupiłem xboxa 360 i jestem bardzo zadowolony. Polecam również innym zakup konsoli.


Popieram - komputer jest "średnim" rozwiązaniem do gier - nie ma takich emocji jak na konsolii - pad, plazma, granie w parze z kims kto siedzi obok - frajda - nie każdego stac jednak na konsole i by póxniej nabywac gry - dlatego montuja gdy na PC - tyle ,że jeżeli ktos na prawde lubi grac to powinien sobie kupic chocby używaną z All - ja polecam Wii ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:51  
Cytuj
Jersey popieramokVII to swietna konsolka jakze w naszym kraju niedoceniona ze wiekszosc polakow nie ma wogole pojecia o jej istnieniu.
Glownie posiada gry do grania kanapowego w kooperacji na podzielonym ekranie,gry ktore najczesciej mozemy znalezc jedynie na tej platformie.
Gry calkiem odjechane z cukierkowym przyjemnym klimatem
Konsola na ktorej mozemy spokojnie pograc zarowno z kumplem przy browarku jak i z nasza kochana kobieta a nawet pograc z nasza kochana pociecha.
Choc ja z tej firmy posiadam dawnego Nesa wiem jak przyciaga mlodych niesmiertelny Mario Bros czy Zelda.
W playstation gralem i gram,posiadajac jej wszystkie platformy,i nie interesuje mnie hiper grafika a grywalnosc i by z gry wyciskac jak najwiecej sokow,nawet po jej przejsciu moc do niej jeszcze wracac bo jak wiemy gry nie sa tanie,wiec szukam tego czegos z duza dawka hardkoru.
Xboxa pogrywam od czasu do czasu,do porownania,w jednym z naszych stalowowolskich marketow i powiem procz tych wszystkich wad,po prostu pad mi nie lezy w dloni tak jak z ps3z Xjak bym czymal w rekach jakos bule albo bochen chleba,to uksztaltowanie nie podchodzace do dloni,ale to moze kwestia przyzwyczajenia.
Jesli ktos mi zarzuca ze wszynam jakies wojny,to niech przeczyta glowny temat posta,a ja wyrazilem opinie i porownanie na temat konsol,pomijajac jedynie psp.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Jersey popieramokVII to swietna konsolka jakze w naszym kraju niedoceniona ze wiekszosc polakow nie ma wogole pojecia o jej istnieniu.
Glownie posiada gry do grania kanapowego w kooperacji na podzielonym ekranie,gry ktore najczesciej mozemy znalezc jedynie na tej platformie.
Gry calkiem odjechane z cukierkowym przyjemnym klimatem
Konsola na ktorej mozemy spokojnie pograc zarowno z kumplem przy browarku jak i z nasza kochana kobieta a nawet pograc z nasza kochana pociecha.
Choc ja z tej firmy posiadam dawnego Nesa wiem jak przyciaga mlodych niesmiertelny Mario Bros czy Zelda.
W playstation gralem i gram,posiadajac jej wszystkie platformy,i nie interesuje mnie hiper grafika a grywalnosc i by z gry wyciskac jak najwiecej sokow,nawet po jej przejsciu moc do niej jeszcze wracac bo jak wiemy gry nie sa tanie,wiec szukam tego czegos z duza dawka hardkoru.
Xboxa pogrywam od czasu do czasu,do porownania,w jednym z naszych stalowowolskich marketow i powiem procz tych wszystkich wad,po prostu pad mi nie lezy w dloni tak jak z ps3z Xjak bym czymal w rekach jakos bule albo bochen chleba,to uksztaltowanie nie podchodzace do dloni,ale to moze kwestia przyzwyczajenia.
Jesli ktos mi zarzuca ze wszynam jakies wojny,to niech przeczyta glowny temat posta,a ja wyrazilem opinie i porownanie na temat konsol,pomijajac jedynie psp.:cwaniak:


Patriota no to sie rozumiemy ok
Na Wii - przeważnie - tenis , golf, boks - te mi daja uciechę.
Grywałem na "plejaku" - tyle ,że jak juz na padzie to tylko i wyłącznie "need 4 speed" i tylko samochodówki - do innych nie mam ręki - a na kierownicy w PC nigdy nie sprawiało mi to frajdy,
Na X-boxie grałem moze 2 razy...wiec nie mam nawet do niego odniesienia. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:23  
Cytuj
VII tak jak napisaliście to konsola do "grania kanapowego" (celna nazwa) i niech tak pozostanie ... różnica jest jedna z VII ciężko zrobić "poważną" konsolę natomiast z IKS-a i PS 3 bez problemowo pograsz z dziećmi i kim tak chcecie ... gdy ktoś ma kinecta czy ... PS move staje się wręcz centrum rozrywki ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
VII tak jak napisaliście to konsola do \"grania kanapowego\" (celna nazwa) i niech tak pozostanie ... różnica jest jedna z VII ciężko zrobić \"poważną\" konsolę natomiast z IKS-a i PS 3 bez problemowo pograsz z dziećmi i kim tak chcecie ... gdy ktoś ma kinecta czy ... PS move staje się wręcz centrum rozrywki ...

Potwierdzam, wii nie nadaje się do
'poważnych" gier. Miałem okazję grać na wii i jak dla mnie to nic ciekawego, wolę xboxa tu przynajmniej jest w co pograć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
VII tak jak napisaliście to konsola do \\\"grania kanapowego\\\" (celna nazwa) i niech tak pozostanie ... różnica jest jedna z VII ciężko zrobić \\\"poważną\\\" konsolę natomiast z IKS-a i PS 3 bez problemowo pograsz z dziećmi i kim tak chcecie ... gdy ktoś ma kinecta czy ... PS move staje się wręcz centrum rozrywki ...

Potwierdzam, wii nie nadaje się do
\'poważnych\" gier. Miałem okazję grać na wii i jak dla mnie to nic ciekawego, wolę xboxa tu przynajmniej jest w co pograć.


Żubr - poniewaz są fani gier i fani rozrywki - to fakt - nie pograsz w takie gry jak na plejaku czy xboxie - ale bardziej sie posmiejesz i wii nie jest takie wciagajace - maniakiem jego nie zostaniesz = a gry na konsolach moga byc uzalezniajace....mam przyklad znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »