NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Xbox 360, czy warto go teraz kupić?,
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 14:22  
Cytuj
Chodzi mi o to czy warto teraz (około 6 lat od premiery) kupić konsolę Xbox 360 Szapytanie
Jaką przyszłość może mieć ona jeszcze przed sobązapytanie
PS: Szkoda by było wydać około 1000zł i za kilka miesięcy usłyszeć że wyszedł nowy xbox i wszystkie nowe gry znowu pozostają dla mnie nie dostępnezdegustowany
Kupił ktoś z was ostatnio Xboxa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 14:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 14:27  
Cytuj
Ja mam XboXa 360 od 3 lat i jestem zadowolony. Fakt faktem że gry są drogie, ale jakość ich wykonania i grafika jest o wiele lepsza niż na PC. W fazie testów jest nowy XboX 720 jest to połączenie xboxa 360 i kinect planowana data premiery to 2013/2014 także śmiało możesz kupić xboxa. Dodatkowo gry z 720 maja działać na 360 bo mają być w tym samym systemie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 14:38  
Cytuj
Kuzynki maz ma xboxa. Gry wygladaja cudnie. I z tego co on mowil to xbox 360 jest energooszczedniejszy niz PS3 a jezeli to jest prawda to jest jego zaleta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
Kuzynki maz ma xboxa. Gry wygladaja cudnie. I z tego co on mowil to xbox 360 jest energooszczedniejszy niz PS3 a jezeli to jest prawda to jest jego zaleta.

Potwierdzam gry są super, grafika cudna. Nie sprawdzałem tego sam, ale z opinii i testów na forach wynika że faktycznie xbox jest bardziej energooszczędny. Ja osobiście polecam xboxa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 14:51  
Cytuj
Kupuj ps3ke. microsoftowi nie ufam i to że mówi 2013/2014 wcale nie oznacza że ze w grudniu 2012 nie wyjdzie nowy model

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 14:52  
Cytuj
poleam xbox lux sprawa
http://www.kompu(...)ata.aspx

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Kupuj ps3ke. microsoftowi nie ufam i to że mówi 2013/2014 wcale nie oznacza że ze w grudniu 2012 nie wyjdzie nowy model

nie wyjdzie bo dopiero go maja robicumiech jest narazie wersja prototypowa, ale maja sporo do dopracowania w tej kwestii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 15:23  
Cytuj
Kupiłem Xboxa360 w sierpniu tego roku. Jest to nowy model (inny designe), którego charakteryzuje przede wszystkim wysoka kultura pracy. I to zarówno pod względem energooszczędności oraz generowanego hałasu. Pierwsze Xboxy360 charakteryzowały się dosyć dużym poborem prądu i głośnymi wiatraczkami. Ponadto występowały częste awarie konsoli (tzw. "pierścienie śmierci" - trzy czerwone lampki sygnalizujące uszkodzenie sprzętu).
W nowym modelu zastosowano bardzo dobry zasilacz (mały pobór prądu), całkowicie wyeliminowano problem awaryjności (wspomniane wyżej 3ROD) oraz w znacznym stopniu obniżono natężenie dźwięku generowane przez konsolę. Ponadto mamy do wyboru, czy chcemy kupić konsolę z dyskiem, czy bez niego! Istnieje bowiem tańsza wersja z wbudowaną pamięcią 4GB (bez dysku - można dokupić osobno)! Właśnie taką wersję kupiłem i nie żałuję! Wręcz przeciwnie!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Ja mam XboXa 360 od 3 lat i jestem zadowolony. Fakt faktem że gry są drogie, ale jakość ich wykonania i grafika jest o wiele lepsza niż na PC. W fazie testów jest nowy XboX 720 jest to połączenie xboxa 360 i kinect planowana data premiery to 2013/2014 także śmiało możesz kupić xboxa. Dodatkowo gry z 720 maja działać na 360 bo mają być w tym samym systemie.

zubrstw Skąd masz takie informacje? Ostatnio kilka dni przeszukiwałem Internet w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji i nie znalazłem żadnej wiarygodnej. Tylko same artykuły ze znakiem zapytania. Najlepsze było to że plotki w sieci na temat nowego Xboxa sięgają już kilku lat, spotkałem artykuły z 2009r z pytaniami w tytule że nowy X już lada moment i trwa to do dziś.
Jesteś pewien że gry wydane na nowy model Xboxa będą działały na modelu 360? Bo w przypadku poprzedniej wersji tak nie było (gry na 360 nie miały szans odpalenia na pierwszej wersji Xboxa)
Najbardziej obawiam się że wydam tysiaka i za trochę wyjdzie gra w którą nie po gram bo mam stary model konsoli i znowu nerwówka i walka o hardware.
Jeżeli natomiast wujek Bill pomyślał by o właścicielach X360 i uczynił tak jak mówisz i dał by im szanse grac w nowe gierki na starej konsoli (wiadomo z gorsza grafiką) zasługiwał by na postawienie piwka. Ale znając życie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 21:24  
Cytuj
Coraz mniej gier wychodzi na peceta - taka polityka koncernów od gierek aby wspierać koncerny od konsol - czy warto? Sprawdź sobiem na jaką konsolę wychodzi najwięcej gierek. No i opinie urzytkowników. Ja sam odradzam konsole - grałem na PS i PS2 - nie podobało mi się. Wolę pecety. Szkoda że nie wolą ich producenci gier.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2011r. 23:59  
Cytuj
mirek777 Producenci gier wola konsole bo więcej na tym zarobią. Najwięcej pirackich kopi gier jest na PC.
Opinie i wszystko inne sprawdziłem ale zastanawiam się ile jeszcze obecna wersja konsol po żyje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 00:20  
Cytuj
Jeśli kupować xbox to tylko z kinect wtedy jest fajna zabawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 00:35  
Cytuj
Ja mam już 3-go XBOXa ... pierwszy model kupiłem z 5 lat wstecz ... miał "wadę" chłodzenia ... (3 czerwone diody) leży w szafie do dziś ... 2 po roku mi zbanowali zarumieniony za jazdę online na piratach (nadal świetnie się sprawuje i testuje na nim ściągnięte gry)... 3 kupiłem z ponad rok temu ... XBOX bez grania w sieci to nędzna zabawa abonament na rok waha się w okolicach 120 zł ... sony ma tą uciechę za friko ... porównując obie konsole w akcji w necie bezapelacyjnie lepiej wypada XBOX ... kupuj ... ale to zjadacz czasu na maksa neutralny

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 00:46  
Cytuj
CYTAT
poleam xbox lux sprawa
http://www.kompu(...)ata.aspx

w sumie jak piszą prawdę w tym artykule to można kupować śmiało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 03:17  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - post nie na temat, używaj cytatów. UPOMNIENIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 09:01  
Cytuj
CYTAT

zubrstw Skąd masz takie informacje? Ostatnio kilka dni przeszukiwałem Internet w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji i nie znalazłem żadnej wiarygodnej. Tylko same artykuły ze znakiem zapytania. Najlepsze było to że plotki w sieci na temat nowego Xboxa sięgają już kilku lat, spotkałem artykuły z 2009r z pytaniami w tytule że nowy X już lada moment i trwa to do dziś.
Jesteś pewien że gry wydane na nowy model Xboxa będą działały na modelu 360? Bo w przypadku poprzedniej wersji tak nie było (gry na 360 nie miały szans odpalenia na pierwszej wersji Xboxa)
Najbardziej obawiam się że wydam tysiaka i za trochę wyjdzie gra w którą nie po gram bo mam stary model konsoli i znowu nerwówka i walka o hardware.
Jeżeli natomiast wujek Bill pomyślał by o właścicielach X360 i uczynił tak jak mówisz i dał by im szanse grac w nowe gierki na starej konsoli (wiadomo z gorsza grafiką) zasługiwał by na postawienie piwka. Ale znając życie ...

hej kiedyś był artykuł o tym na onecie, faktycznie nie było jasno powiedziane co i jak, ale później był też krótki reportaż na temat konsol w programie Gadżet na tvn turbo. Właśnie tam mówili że trwają prace nad x720 (pokazywali jego 1 zdjęcie) i że ma współpracować z x360. Miałem też xboxa 1.6 (ten pierwszy czarny) i właśnie jak przestały wychodzić na niego gry i nie było już w co grać musiałem zmienić na x360, mam nadzieję że teraz tak nie zrobią i dotrzymają słowa że będzie współpracować, chociaż technika idzie coraz bardziej do przodu i wymagania gier też, więc jeśli nie da sie rozbudować xboxa360 a raczej się nie da to z czasem gry z 720 nie pojdą zwyczajnie na 360 bo będzie za słaby jak stary PC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:07  
Cytuj
Ciut z innej beczki ...

pyka ktoś z Was w Modern Warfare 3

chodzi mi o wrażenia umiech ja dla tego tytułu (CoD) kupowałem Iksa umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:07  
Cytuj
Dodam jeszcze, że do nowego Xboxa360 możesz podłączyć pendrive (chyba 16GB max.) i zrobić z niego "dysk twardy" konsoli (trzeba sformatować w opcjach konsoli). Zaoszczędzamy w ten sposób na dysku twardym (który w PS3 jest niejako obowiązkowy!).

Minusem Xboxa jest fakt, że trzeba dokupić sobie ładowarkę do akumulatorów (w PS3 możemy sobie ładować joypady przez złącze USB). Jak otrzymałem w zestawie nowy komplet zwykłych baterii AA, to wystarczyły mi na 3 miesiące grania. W sumie to i tak nieźle!

Co do Internetu. PS3 ma wbudowaną jakąś tam przeglądarkę i można przeglądać niektóre strony np. youtube (i inne "tuby" np. czerwoną ;]). W Xboxie tego nie ma. Należy jednak w tym miejscu napisać, że w nowej wersji Xboxa mamy już bezprzewodowa kartę sieciową. Wystarczy radióweczka i możemy ściągać sobie demka i grać do woliumiech

PS. Mam do sprzedania praktycznie nową konsolę Microsoftu. Cały komplet, jak ze sklepu. Tanio! Wiadomość na prv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:15  
Cytuj
2 fragi w 1 wieczor
jak zaczne uzywac cytatow to bedzie taki śmietnik, ze potem dostane bonus za śmiecenie !
wklejam (cytuje) co mi pasuje umiech
nie smiecie :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
...jak zaczne uzywac cytatow to bedzie taki śmietnik, ze potem dostane bonus za śmiecenie !...

Uzywając cytatów też możesz cytować to co potrzebujesz a nie całość.
Odnośnie tematu:
CYTAT
Dodam jeszcze, że do nowego Xboxa360 możesz podłączyć pendrive (chyba 16GB max.) i zrobić z niego \"dysk twardy\" konsoli (trzeba sformatować w opcjach konsoli)

Polecam jednak xboxa z dyskiem twardym niewiele droższy a można wtedy gry instalować na HDD i nie niszczy się tak płyt jak grając bezpośrednio z DVD.
CYTAT
Minusem Xboxa jest fakt, że trzeba dokupić sobie ładowarkę do akumulatorów (w PS3 możemy sobie ładować joypady przez złącze USB)
Nieprawda pada można ładować przez USB wystarczy dokupić: urządzenie Play&Charge Kit lub Quick Charge Kit, którym łączymy pada z wejściami USB w konsoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:45  
Cytuj
A może jest ktoś chętny do nabycia xbox 360 250GB? Został otrzymany w prezencie, ale ze względu że potrzebne mi są pieniądze to chciałabym go sprzedać. Jest nowy fabrycznie zapakowany i ma plombę na opakowaniu. Z ceną możemy się dogadaćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
A może jest ktoś chętny do nabycia xbox 360 250GB? Został otrzymany w prezencie, ale ze względu że potrzebne mi są pieniądze to chciałabym go sprzedać. Jest nowy fabrycznie zapakowany i ma plombę na opakowaniu. Z ceną możemy się dogadaćumiech

Podaj cenę jaka cię interesuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:55  
Cytuj
nie prawda nie prawda nie prawda

ale znowu cytat i moderowano :(

zubrstw
masz na mysli czysty EX czy zflashowany ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
nie prawda nie prawda nie prawda

ale znowu cytat i moderowano :(

zubrstw
masz na mysli czysty EX czy zflashowany ?

Ale o co konkretnie pytasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 12:04  
Cytuj
jakim cudem instalujesz gre na dysku i dziala bez plyty umiech
znam jeden sposob ale "nieczysty"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »