NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
ginekolog, gdzie bez długich kolejek
Posty: 72
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 10:42  
Cytuj
Witam, jaki ginekolog (którego polecacie) przyjmuje w Stalowej Woli popołudniu (po 15) najlepiej żeby można było się do niego dostać, a nie czekać tygodniami;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 10:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 13:36  
Cytuj
Raczej tylko prywatni lekarze przyjmują po południu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 13:38  
Cytuj
Temat wielokrotnie wałkowany. P.dr. Elżbieta Lorkowska poniatowskiego 80 oraz p.dr Napierała rozwadowska za komisem samochodowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 18:31  
Cytuj
nie polecam ani Lorkowskiej, ani Napierały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 09:44  
Cytuj
Dr Micał, wtorek, ul. Hutnicza od 16.00 (rejestracja tydz wcześniej, ok. środy), piątek na Okulickiego.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 10:48  
Cytuj
W poniedziałki, w przychodni w Rozwadowie po 15 przyjmuje lek. Flis.
Dzwonisz lub przychodzisz ok. 14 (o ile dobrze pamiętam) i się rejestrujesz na ten sam dzień.
tel. 6427176

Lament można się rej. telefonicznie czy trzeba iść na tą Hutniczą? Ja w szpitalu na wizytę u niego 3-4 tyg. czekam :/

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
nie polecam ani Lorkowskiej, ani Napierały.


Może koleżanka uzasadnić dlaczego nie poleca Pana Napierały .
Ja twierdzę że Pan Napierała i Pan Zymróz to najlepsi fachowcy w tej dziedzinie w Stalowej Woli.

Ci dwaj Panowie naprawili na stole chirurgicznymm to co spaprali fachowcy w Lublinie, inni ginekolodzy w St.Woli nawet nie chcieli z Zoną rozmawiać , o czymś to świadczy.

Wielki szacun dla tych Panów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 14:42  
Cytuj
MADZIK - telefonicznie, jak najbardziejumiech 642 71 61 umiech Ale jak Ci się chce, to oczywiście można podejść do przychodni ;)chytry

Ja do szpitala nawet nie mam ochoty dzwonić i się rejestrować...

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 14:46  
Cytuj
CYTAT

Może koleżanka uzasadnić dlaczego nie poleca Pana Napierały .
Ja twierdzę że Pan Napierała i Pan Zymróz to najlepsi fachowcy w tej dziedzinie w Stalowej Woli.

Ci dwaj Panowie naprawili na stole chirurgicznymm to co spaprali fachowcy w Lublinie, inni ginekolodzy w St.Woli nawet nie chcieli z Zoną rozmawiać , o czymś to świadczy.

Wielki szacun dla tych Panów.

Potwierdzam, słyszałem tylko dobre opinie o tych lekarzach. Nie wiem czy mówisz o tej sytuacji która była opisana w gazetach regionalnych. Właśnie napisane było że poprawiali robotę po innych ginekologach i uratowali kobietę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 16:38  
Cytuj
ja ostatnio sie umowilam z wojnarowska -drabik i mnie olala bo nie uprzedzila ze odwoluje wizyte a ja czekalam pod dzrzwiami gabinetu probujac sie do niej dodzwonic w rezultacie wylaczyla telefon a po otrzymaniu sms-a odemnie z przypomnieniem o spotkaniu oddzwonila laskawie twierdzac ze zostawila mi wiadomosc w skrzynce pocztowej o odwolaniu spotkania tydzien temu hahaah a co do samej pani doktor uwazam ze jest lekko oschla tak jakby rutyna juz dala sie we znaki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 17:51  
Cytuj
Patrząc z peryspektywy mojej żony, wiem, że w Stalowej Woli nie ma dobrych ginekologów. Jeśli kobieta jest zdrowa i młoda, to ciążę spokojnie poprowadzi Zymróz. Ale jeśli są problemy, pomocy trzeba szukać poza tym miastem. My jeżdzimy do jednego takiego dr n.med. w Rzeszowie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:56  
Cytuj
smasungstw, racja, Wojnarowska jest bardzo niemiła i oschła. Nic tak na prawdę nie wyniosłam od niej z gabinetu, oprócz tego, że dostałam opierdziel, że czytam ulotki placze

W Stalowej fakt faktem, nie ma dobrych ginekologów. Zatrzymali się na etapie swojej specjalizacji robionej dawno, dawno temu.
Ginekolodzy w większych miastach się unowocześniają, jeżdżą na szkolenia, dokształcają. U nas są zacofani.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 19:21  
Cytuj
Z całą pewnością nie poleciłbym pana Napierały. Są sprawy, których z różnych względów nie można opisywac na roum internetowym, więc powiem tylko, że anie nie pomógł, ani nie podszedł jak człowiek.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:39  
Cytuj
zgadzam sie nie ma dobrych ginekologow w stw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:46  
Cytuj
Z usług Lorkowskiej moja mama i siostra korzystały i nie miały zastrzeżeń. A w Nisku są dobrzy ginekolodzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 06:40  
Cytuj
kilka lat temu lorkowska z napierałom uratowali mi imojemu dziecku życie .zawsze będę im za to wdzięczna .dla złośliwych dodam że nie byłam ich prywatnom pacjętkom i był środek nocy .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
Witam, jaki ginekolog (którego polecacie) przyjmuje w Stalowej Woli popołudniu (po 15) najlepiej żeby można było się do niego dostać, a nie czekać tygodniami;)


doktor Micał przyjmuje we wtorki w przychodni na Hutniczej od 16-18 trzeba założyć sobie kartę i we wcześniejszym tygodniu niż planuje się wizytę trzeba się zarejestrować tz. można zająć sobie miejsce przez tel, a założyć kartę jak się przyjdzie na wizytę,Polecam bardzo fajny lekarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 16:35  
Cytuj
doktor Flis przyjmuje we wtorki do 17 bodajże. nNie czeka się długo. W przychodni obok dużego kościoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 18:45  
Cytuj
polecam osobiście doktora Tomasza Adamczyka wspaniały człowiek i lekarz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »