NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Play siecią o najlepszym zasięgu,
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:56  
Cytuj
Nie piszcie głupot o braku zasięgu w Playu, no chyba że jesteście technicznymi analfabetami. Też mam numer w Playu już dość długo i nie zdarzyło mi się narzekać na brak zasięgu. Po to jest roaming wewnętrzny aby mieć zasięg wszędzie tam gdzie zasięg ma Plus a teraz Orange. Nie zdarzyło mi się także zapychanie sieci w Plusie, jak niektórzy piszą. Nawet w Sylwestra można było się łączyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Nie piszcie głupot o braku zasięgu w Playu, no chyba że jesteście technicznymi analfabetami. Też mam numer w Playu już dość długo i nie zdarzyło mi się narzekać na brak zasięgu. Po to jest roaming wewnętrzny aby mieć zasięg wszędzie tam gdzie zasięg ma Plus a teraz Orange. Nie zdarzyło mi się także zapychanie sieci w Plusie, jak niektórzy piszą. Nawet w Sylwestra można było się łączyć.
a ja gdy jadę do siostry na wieś zawsze mam problem z zasięgiem w sieci play i dodam ze mam ustawione na tryb ręczny( i co ty na to kolego)!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:24  
Cytuj
Sam wybór ręczny to za mało. Po przestawieniu na tryb ręczny należy zalogować się do sieci Plus. Skoro w tamtym miejscu nie masz zasięgu, widocznie Plus tam nie dociera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 14:48  
Cytuj
HIV glupi nie jestem, przestawialem recznie logowalem się w plusie i g****. Tak bronisz tej sieci, że widzę że dałbyś sobie za play reke odciąć. Niewiem może walczysz o jakieś stanowisko w play na cetrum4 albo przy hali?? A "technicznym analfabetą" to jesteś Tyboks Ale widze, że wszystkie rozumy wyzjadałes i że odwiedziłes każde miasto, każdą wioche i każde zadup** w Polsce i wiesz że wszędzie będzie zasięg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 14:51  
Cytuj
Zmień telefon. Trzeba dodać, że roaming dotyczy 2G a nie 3G. To też taki mały techniczny szczegół.
90% znajomych i rodzina jest w Playu i nikt nie ma kłopotów z zasięgiem. Kłopoty pojawiają się na forach. Czyżby pracownicy innych sieci siali dywersję ideologiczną? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 17:25  
Cytuj
okej HIV,przedstawiłeś wszystkim ,,obiektywnie"sytuację zasięgu sieci PLAY,wypowiedziałeś się w tym temacie(sam go zaczynając),przedstawiłeś swoje zdanie na ten temat i po co nadal go drążyć?
Zwykle gdy ktoś zakłada temat związany z internetem lub telefonią to po to żeby przedstawić go w sposób krytykujący czy po to,aby inny wypowiedzieli swoje zdanie,a Ty zacząłeś przedstawiać sieć PLAY w samych superlatywach i ostro bronisz swojego zdania wyzywając innych od technicznych analfabetów.sciana
Co człowiek to opinia,ile sieci tylu zwolenników i sory,ale Twoja zaciekle broniąca Play'a postawa świadczy tylko o tym że jesteś ich pracownikiem,lub masz coś z tego-whatever-po prostu ta dyskusja nie ma dalej sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Skoro w tamtym miejscu nie masz zasięgu, widocznie Plus tam nie dociera.


Plus tam nie dociera, Play nie ma zasięgu wniosek = nie ma zasięgu dla klientów Play. Więc sam sobie wytłumaczyłeś, jak to możliwe, że jako klient Play mogę gdzieś nie mieć zasięgu.

A tłumaczenie, że problemy z zasięgiem to nie prawda, bo "ja takich nie mam" to paplanina na poziomie podstawówki. Chcesz kilka przykładów, ok. Otóż wyobraź sobie, że kłamstwa o tym jakoby kradną auta to bzdura, bo mi nigdy nie ukradziono. Papierosy nie powodują raka, bo ja palę, a raka nie mam, sieć Orange w ogóle nie działa, bo ja się nie mogę do niej zalogować. Możemy tak w nieskończoność, aż urośniesz i zrozumiesz o co chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 22:35  
Cytuj
No tak. Różnie się od większości polaczkowa, bo nie krytykuję (z wyjątkiem analfabetów drogowych) to zaraz jestem pracownikiem. Więcej pogody ducha ludzie bo nigdy wam dobrze nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 07:45  
Cytuj
HIV największym analfabetą to jesteś Ty, masz swoje zdanie spoko ale poco na siłe wciskasz to komuś, miałem, przetestowałem i uważam, że PLAY jest g******* i nikomu go niepolece!! Korzystam z innej sieci i nie wciskam nikomum, że jest najlepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 10:01  
Cytuj
Play to najgorsza sieć jaką miałem w życiu, według mnie Orange było najlepsze bo w niewiadomo jakiej dziurze byłem zawsze miałem zasięg .
Play jedynie kusi telefonami .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 13:08  
Cytuj
Brak zrozumienia tematu i ogólnie zrozumienia czytanego tekstu to chyba domena wszelakich forów internetowych. Orange najlepsze, bo wszędzie ma zasięg. A o czym jest ten temat? Michalosie, to Play oprócz Orange ma jeszcze do dyspozycji swoje nadajniki i Plusowskie. I kto jest lepszy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
Play to najgorsza sieć jaką miałem w życiu, według mnie Orange było najlepsze bo w niewiadomo jakiej dziurze byłem zawsze miałem zasięg .
Play jedynie kusi telefonami .

I tu się nie zgodzę orange też me "dziury" w zasięgu tak samo jak i play. Mają całkowicie to wyeliminować ale jak narazie play jest o wiele bardziej korzystny (i to nie chodzi o telefony) tylko o pakiety jakie mają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:51  
Cytuj
Możecie zalogować się już do orange w STW ? ?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 12:20  
Cytuj
Od wczoraj można. Zalogowałem się bez problemu.
Z tego, co czytam na innych forach, to już w całej Polsce można się logować do Orange.
Jednak z obserwacji zasięgowych w terenie i na trasach pozostaję przy zasięgu Plusa. Na trasie do Rzeszowa - Plus najlepszy; do Lublina przez Zaklików - Plus najlepszy; do Krakowa przez Koszyce - Plus najlepszy; do Kielc przez Opatów - Plus najlepszy. Po prostu na wymienionych przeze mnie trasach nie ma dziur w zasięgu. Pomiędzy Stalową Wolą a Jamnicą w lesie może być czasami problem, ale w 80% przypadków zasięg nie zanikł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »