NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Salon fryzjerski, Dobry fryzjer
Posty: 16
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:09  
Cytuj
Witam,
Jaki salon fryzjerski polecacie w Stalowej Woli? Chodzi mi o wykonanie balejage na długich włosach. Jak kształtują się ceny w tym mieście? Dziękuję i pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:15  
Cytuj
Z perspektywy faceta polecam Ci - Gabriela na białych i Studio fryzur Marka Bembenka - nie jest najtaniej , szczególnie u drugiego chytry ...ale dla mnie 1 liga w Stalowej ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 16:15  
Cytuj
Jersey, robiłeś balejaż ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:25  
Cytuj
Refleksy chytry
U obu fryzjerów sa dobrzy specjaliści - nie musze być dziewczyną ,żeby widzieć jaką mają "popularność" u kobiet te dwa salony - u Gabriela polecam Pania Marzenkę , a żeby wejśc pod nożyce Panu Markowi to trzeba wiedzieć czego sie chcę, ponieważ jeżeli widzi niezdecydowanie może byc i tak ,że puści mu fantazja - co zazwyczaj i tak idzie na +.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:27  
Cytuj
Jak "balejaż" - to tylko u Pani Beaty - w saloniku fryzjerskim naprzeciwko kina Wrzos. Ja tam chodze się strzyc, ale widzę, że bardzo dużo kobiet przychodzi robić tam "balejaż" i chwalą sobie zarówno cenę jak i samą usługę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:50  
Cytuj
Żeby było śmiesznie, ja w Gabrielu za same odrosty pasemek zapłaciłam 160zł zaklopotany , przy czym dalej je miałam, w salonie na ul. Metalowców Pani zrobiła mi 10x lepiej za 30zł.
Nie wiem jak to możliwe, ale siłą rzeczy - polecę salon na Metalowców good

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 19:26  
Cytuj
Czyli polecasz fryzjera, do którego chodzenie przyczyni się do zapuszczenia długich włosów. umiech Nie potrafiłbym wydac tyle na fryzjera - ale OK - jestem facetem i mam facetowskie spojrzenie. Uważam jednak, że moja żona, też by tyle nie wydała. umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:15  
Cytuj
No proszę. To ja widzę, że największymi ekspertami fryzjerstwa damskiego są Miron i Dżersej. To oni doradzą kobietom gdzie robić balejaż. To tak jakbym zapytał tutaj którą agencję towarzyską polecacie - a pierwszymi opiniotwórcami okazaliby się proboszcz i biskup.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:24  
Cytuj
Jak zwykle się mylisz - ale to u Ciebie standard spi
Jak się ma żone lub dziewczyne to czesto bywa tak ,że się z nią chodzi do fryzjera wspólnie - po co chodzą do fryzjera i komu chcą sie podobać ? - facetom - czyli mnie i Mirkowi - Ty jestes jakis lewy - to chyba wiem gdzie jej dobrze ułożyli włosy, zrobili balejaż, czy ścieli ...logiczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:29  
Cytuj
Ja dla odmiany polecam salon koło "żaczka" Vivia czy jakoś tak. Pani Kasia ma niezłe pomysły i fajne ceny.
Ps lacky luk Twój avatar bardzo pasuje do wypowiedzi Mirka i Dżerego - ekspertów w każdym calu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:37  
Cytuj
Dokładnie znam się na wszystkim - dlatego polecam także kolejnego fryzjera na edukacji ok

Ps. nonsens nie każdy ma odwage dodać swoje zdjęcie w avatar - tak jak Ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:41  
Cytuj
Dżery, mam wrażenie,że rozmawiam z... - przepraszam za prosto z mostu - idiotą co
Ps. jak jest ktoś do wszystkiego to jest do niczego sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie znam się na wszystkim -


Jest sens w ogóle z nim dyskutować ? Typowy troll.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
Ps. jak jest ktoś do wszystkiego to jest do niczego sciana

nonsens, moze inni tak, ale nie dzerdzi :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 00:02  
Cytuj
jerseyShore jak od jakiegos czasu czytam te twoje brednie to mi sie slabo robi. Zachowujesz sie jak lokalny przyglup, uwazasz sie za znawce w kazdym temacie a tak naprawde g*wno wiesz. To ze latasz ze swoja laska po fryzjerach nie znaczy ze mozesz doradzac. Wiesz wogole jakich z jakich firm gabriel uzywa farb? Wiesz gdzie szkoleni sa pracownicy? Nie ma tematu w ktorym nie udawalbys eksperta. Fryzjer, kebeb, prostytucja, fotografia, lekarze, telefony. Zal mi cie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 00:07  
Cytuj
Betty30 - zbierz Luckiego, Ifeelgood i nonsens napiszcie pismo do zarządu SM odnośnie konkursu (najwieksza liczba postów) - wylejcie w nim żale... a mi osobiście naskoczcie good

Ps. zrobiłaś dzisiaj konto i masz pląsy - jak nie z konkurencji - sorry ,że nie wymieniłem Twojego zakładu - to może jesteś jedna z osób ktore wymieniłem - frustratem - któremu trudno sie pogodzic z zasadami konkursu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 00:57  
Cytuj
dzerzi ale ja sie ciesze ze tu jestes ^^ przyznam szczerze, wku..wialo mnie na poczatku ze wszedzie byles, ale teraz naprawde mnie bawi twoja obecnosc, bawi mnie mnie to ze pie...lisz dyrdymaly i coraz to bardziej ukazujesz swoja niewiedze, bawi mnie to ze niektorzy ludzie grzecznie odpuszczaja sobie gadke z toba, a ty tego nie widzisz, nie dziwie sie im bo z karykatura nie ma o czym dyskutowac, ludzie od ktorych moglbys sie czegos nauczyc w tematach ktore chcialbys podrazyc, uzytkownikow moge podac ale nie chce ich w to wciagac bo jak widac pie**nie o szopenie ich nie sprawia im przyjemnosci :] bawi mnie jak luk zadaje ci 2 pytania ty lykasz jak mlody pelikan, a on dopier...ala ci jak malej kasi, mam frajde jak mylisz 777 mirka i mariusza bo napi**lasz w klawiature jak w amoku i nawet nie masz czasu zerknac komu odpisujesz, wreszcie raduje mnie ze rejestruja sie nowi ludzie jak betty, chocby po to, zeby tobie cos odpisac :]

co do dysku pisalem ze mam taki tylko wiekszy i mi kolejnego nie trzeba, masz zdjecie :]
Obrazek

mozesz miec mnie za frustrata czy kogokolwiek sobie wymyslisz - wybaczam, ja cie pokochalem, wszak przyznaje, nie byla to milosc od pierwszego wejrzenia, ale nawrocilem sie, pisz i sprawiaj mi przyjemnosc, sciskam XOXO twoj ifeelgood :*

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 01:14  
Cytuj
CYTAT
dzerzi [....] twoj ifeelgood :*


+1
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 01:53  
Cytuj
ifeelgood: no to mamy z siebie polewkechytry
Fajny dysk - wrótce będę miał podobny smiech2
Tylko po co mi to piszesz i po co mi go pokazujesz ? Takie wiadomosci moga iśc na PW - no chyba że szukasz widowni, taniego poklasku i aprobaty wśród równie bawiących mnie "kolegów" ok
Ale dostosuje się do Twoich pomocnych wskazówek - i będę pisał dalej ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 02:11  
Cytuj
ifeelgood czytając Twoje wypociny zastanawiam sie jak trzeba mieć zryta psychikę by pisac pod czyimś adresem takie idiotyzmy co
Przecież on bierze udział w konkursie który polega na nabijaniu postów - czego w tym prostaku nie rozumiesz ? mlotek
Podaj mi tylko 3 użytkowników tego forum od których można się czegoś nauczyć - no chyba ,że bawisz sie w anonimową wazelinke potluczony
Latasz za nim jak byś był łasy na kut*sa, więc daj sobie siana człowieku i odpocznij.

Betty30 - uważasz ,że tematy o kebabie, komórkach, lekarzach to wiedza którą posiadaja nieliczni ? i w dyskusjach tutaj biorą sami spece od danych tamatów...przecież tu co drugi taki zryty jak ifeelgood co nie ma pojęcia o niczym a bazgra.

JerseyShore jestes moim idolem i trzymam za Ciebie kciuki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 02:14  
Cytuj
No widzisz ifeelgood jak prosto zrobic sobie kolejnego fana lub wroga good
Kolezanka Cie pieknie podsumowala i zgadzam sie z nia w 100% smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 02:25  
Cytuj
jest tak jak piszesz, chce zgarnac slawe i kobiety, od malego o tym marzylem :]
dysk wkleilem po to, abys do czasu az nie bedziesz mial swojego, mogl pamieciowke robic :]
teraz, skoro juz rozwialem watpliwosci to mam nadzieje, ze bedziesz robil swoje, a na idiotow takich jak ja uwagi zwracal nie bedziesz :] XOXO
edit: prawie ivonko, slownictwo z rynsztoka, damie nie przystoi :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:58  
Cytuj
Ivonka, nie wiedzieć czemu masz podobne "teksty" do dżerego,ale mam nadzieję,że dżery w tym całym szale konkursowym się nie rozdwoił, bo tego to już będzie o wiele za wiele sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:04  
Cytuj
Przestańcie się kłócić. Prawda jest taka (jak napisał ktos wcześniej), że każdy facet, który jest na prawde zaangażowany w związek ze swoją żoną, wchodzi triche w ten kobiecy świat, i stąd łatwo nam sie wypowiadac w tematach niby kobiecych. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
jest tak jak piszesz, chce zgarnac slawe i kobiety, od malego o tym marzylem :]
dysk wkleilem po to, abys do czasu az nie bedziesz mial swojego, mogl pamieciowke robic :]


Gdy sie nie ma nic do napisania sensownego to się wypisuje takie banialuki - o "pamięciówce" piszesz już do mnie 3 raz - powielasz się i nudny jesteś - ja biore udział w konkursie a Ty nie i mimo to klepiesz gorsze bzdety niz ja (nie na temat)smiech2
Mirek ja sie z nikim nie sprzeczam, wymianiem - zdanie (a posty lecą) chytry

Ps. ukochany ifeelgood - pamiętaj ,że i tak zawsze klepnę pod Tobą i Luckiem (od tego was tu mam), bużka chłopcy:*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »