NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Fatalna obsługa we FRAC,u obok Toyoty, Piszcie gdzie jeszcze jest taka wredna obsługa!!!
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:41  
Cytuj
o jakiej godzinie miała być zmęczona jak to była 9 rano haloooooo jak by ludzie mieli poprostu wiecej kultury a nie o prl_u mówisz poprostu brak kultury....

Nie pisz Capsem - Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:47  
Cytuj
Każdemu może się zdarzyc gorszy dzień w pracy - nie żąda się od tych ludzi nadmiernej uprzejmości - tylko wykonywania swoich obowiązków dlatego nie ma się co czepiać - dzień dobry - jeżeli zaś którys raz z kolei tam jestem i dzieje się to samo z tą Panią to uważam to troche za nie wporządku - skoro przykładowo Pani z mięsnego jest cały czas na swoim stanowisku a jej nie ma...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 19:36  
Cytuj
Żeby ktoś nie pomyślał, że spamowałem - tam był wpis. umiechumiechumiech - pomiędzy moimi.

ggos24 - pisalaś coś, że to była godzina dwudziesta. Teraz ani ty, ani ja nie możemy tego udowodnić, ale wydaje mi się, że tak własnie napisałaś. Rano tam nie ma takich kolejek - tylko po południu i wieczorem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:04  
Cytuj
Dołączam się również...do tematu..
Często robię zakupy w tym własnie Frac-u....i niestety to prawda.. jeśli chodzi o tę blond kobitkę... dużych rozmiarów umiech
Jest cholernie... odpychająca i niemiła...
Usłyszeć od Niej...jakiekolwiek miłe słowo..graniczy z cudem...do tego ten jej wyraz twarzy....jakby...była tam za karę a nie miała z tego chociażby korzyści materialnej...
Po co trzymać kogoś takiego w pracy...przy takim bezrobociu i z możliwością zatrudnienia... kogoś- kto lepiej doceni tę pracę i jej charakter ???..Nie każdy może być lekarzem, cieślą...a nawet sprzedawca w sklepie... spożywczym...
Odnoszę wrażenie, ze ta kobieta minęła sie ze swoim powołaniem....

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 07:27  
Cytuj
To prawda, że ta kobitka jest -delikatnie mówiąc- niesympatyczna, jak jest to staram się jej unikać neutralny(kiedyś siedziała na kasie to poszłam do kolejki na stoisku z alkoholami, chociaż była dłuższa) czego nie można powiedzieć o pozostałym personelu sklepowym. Chodzę tam na zakupy z racji tego, że mieszkam w pobliżu sklepu i często kupuję mięso i wędlinę, i kobitki na tym stoisku są bardzo miłe i zawsze na miejscu, zawsze doradzą, a kiedyś potrzebny był mi kawałek boczku wędzonego takiego w paskach i kobitka przekroiła trzy sztuki, aż trafiła na chudziutki taki jak chciałam - szok - ale pozytywny.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
Odbiegnę trochę, ale szkoda, że tak nie ma w Mostostalu na Poczcie, szczególnie u jednej z Pań...ale to można by osobny temat założyć umiech Najbardziej chamska obsługa z jaką spotkałam się w STW.


Chyba nie chodzi Ci o tę blondynę, grubawą, w tłustych włosach, w okularach, bo nie mam o czym gadać. Ta to dopiero ma maniery;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:17  
Cytuj
Żeby ktoś nie pomyślał, że spamowałem - tam był wpis. - pomiędzy moimi.

ggos24 - pisalaś coś, że to była godzina dwudziesta. Teraz ani ty, ani ja nie możemy tego udowodnić, ale wydaje mi się, że tak własnie napisałaś. Rano tam nie ma takich kolejek - tylko po południu i wieczorem.

Drogi kolego napisałam dokladnie że (czekałam juz około 20minut) a była to godz 9 rana ( cytaj dokladniej)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:12  
Cytuj
No własnie teraz to juz nie wiem co tam było. umiechumiechumiechumiech

Dalej uważam, że kulturkę nalezy rozpocząc od siebie. A potem wymagac od innych. O ile ten swiat byłby lepszy,ajkby kazdy starał sie byc w porządku wobec innych....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »