NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
internet, który dobry
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:31  
Cytuj
WITAM.Szukam dobrego dostawcy internetu.co możecie polecić,i drugie czy może ktoś ma telewizję n na dwa telewizory.pytałem sie i drugi telewizor kosztuje 20 zł miesięcznie dopłaty.dla mnie dziwne że w domu nie mogę mieć telewizji na dwa telewizory tylko za wszystko płacicco

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:31  
Cytuj

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:34  
Cytuj
Jaja sobie robisz?
W dianie mam 2 telewizory i 2 komputery za 90 zł obecnie juz w prędkości 8mb/s net i kanałów 62 chyba. Nie było problemu pociągnąć kable do dwóch tv i nie płace za to ekstra

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:38  
Cytuj
Proponował bym Ci Dianę. Coś podobno podkręcili neta, przy okazji tv sobie możesz podpiąć nawet pod 30 telewizorów.
Co do N. Ja mam i nie narzekam. abonament 59zł jest warty oferty programowej. Niestety, śmiga tylko na jednym telewizorku.
Net dobry także z Interbloku.
Odradzam MTM
Sam mam neta z Covernetu i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:41  
Cytuj
Jeżeli chodzi o internet to polecam Ci blueconnect ja mam 7gb w dzień i bez ograniczeń w nocy. Na terenie STW działa mi na UMTS i HSDPA a jeżeli gdzieś był słabszy internet to podłączałem antenke (małych rozmiarów) i dalej byłem onlineumiech jak ściągam film to np w RMVB 300-350mb to zajmuje jakies 20-30 minutumiech A jeżeli idzie o rozdzielenie sygnału tv na 2 telewizory to niemam pojęcia, sam muszę się dowiedzieć jak to zrobić żeby mieć na 2 tv a posiadam N.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:59  
Cytuj
nie robię jaj miałem stelle ale nie byłem zadowolony.wybrałem n bo ma fajną opcję tylko że na jeden telewizor.zapuściłem temat bo może ktoś ma podłączone 2 telewizory w jakis sposóbscianaa interet to COVERNET jakie mają stawki?

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
WITAM.Szukam dobrego dostawcy internetu.co możecie polecić,i drugie czy może ktoś ma telewizję n na dwa telewizory.pytałem sie i drugi telewizor kosztuje 20 zł miesięcznie dopłaty.dla mnie dziwne że w domu nie mogę mieć telewizji na dwa telewizory tylko za wszystko płacicco

A czy jesteś w zasięgu którejś telewizji miejskiej Diany lub Stelli? Jeśli nie to czy masz telefon stacjonarny z tp lub innego dostawcy ? Powiedź coś więcej to będzie łatwiej doradzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 08:55  
Cytuj
Ja także odrazdzam MTM (jestem obecnie jego posiadaczem)chytry nie ma sensu sobie psuć nerwów - dlatego z końcem roku zmieniam na Stelle ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:20  
Cytuj
Diana woła sobie jakies chore kaucje za sprzet i jeszcze trzeba oplacic 3 abonamenty z góry!!! sciana dlatego ja tez wybralem N jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:09  
Cytuj
Czy ja dobrze zrozumiałem, że za podzielenie łacza w mieszkaniu (internet z Diany) sie płaci? Jak z tym jest - orientuje sie ktoś?

Przecież teraz chyba kazdy dzieli sobie łącze.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »