NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kaszaki gdzie usunę?,
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 18:45  
Cytuj
czy wie ktoś w którym salonie kosmetyczym moge pozbyć się kaszaków?prosze jesli ktos wie napiszcie... dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 19:19  
Cytuj
A nie lepiej z czymś takim pójść lepiej do dermatologa? Choćby na konsultację, czy aby na pewno kosmetyczka może się tym bezpiecznie zająć. Podobno dobra kosmetyczka jest koło kina Ballady.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 19:36  
Cytuj
To jest robota dla chirurga mozna tez pozbyc sie ich laserem wtedy nie trzeba szyc
Pozdrawiam Krzysiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 20:14  
Cytuj
thx za troskeumiech
dermatolog powiedział,zebym przekuła sobie sama igłą, ale sama się boję.... byłam juz kiedys u kosmetyczki i wlasnie mi usunęła (nakuła i wycisnęla- w innym miescie), tyle ,że po pewnym czasie odrósłwykrzyknikchce sie go znów pozbyć.a jak sie nazywa ten salon koło kina?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 20:27  
Cytuj
Mam nadzieje że to wyciskanie to żart. To się usuwa laserowo prywatnie, lub z nfztu na kontrakt i szycie. Nakłuc i wycisnąć? Może lepiej isć na halę w sobotę, znaleźć afroamerykanina ( czarnego ) i poprosić o odprawienie modłów szamańskichgood

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 20:51  
Cytuj
Niestety nie wiem, jak się nazywa ten salon kosmetyczny. Jest na wptost biblioteki, w budynku naprzeciw. Wchodzi się po schodkach. Niestety chyba musisz sie tam wybrac żeby dowiedzieć się reszty, chyba, że ktoś na forum wie więcej o tym miejscu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 09:22  
Cytuj
Jacek85 - to wszystko zależy od wielkości tego kaszaka - ponieważ on się rozwija i rosnie coraz wiekszy tak miała moja koleżanka - i także słyszałem o laserowym usuwaniu - niestety ona miała wycinanego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 09:32  
Cytuj
Dr. Syp ambulatorium pod hutą, zarejestruj się na wizytę.Gość fachowo się tym zajmuje jest chirurgiem.Kosmetyczka nie wchodzi w grę,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 10:17  
Cytuj
IH8U - zgadza się do kosmetyczki z kaszakiem sie nie chodzi, ponieważ ktoś tu chyba sobie pomylił z "kaszką" np. pod okiem - wtedy z takim czymś mozna iśc do komsetyczki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 10:40  
Cytuj
Przychodnia dermatologiczna, ul Staszica nad apteką, maja laser

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 14:43  
Cytuj
a moze podobnie sie da :
http://www.youtu(...)phqgG_ew

kto obejrzy do konca - debesciak jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 15:18  
Cytuj
Już to kiedyś widziałem a to oznacza,że jestem debeściak.ok
Najlepsze było wbicie skalpela i pęknięcie.
No a warunki w jakich to było robione nie wskazuja na klinikę.
Ciekawe jak "to coś"się nazywa fachowo i jak długo gościu to hodował.co
On to dopiero jest full debeściak.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 16:23  
Cytuj
Znam gościuwę , która wielokrotnie chirurgicznie usuwała tego samego kaszaka na głowie. Nawet w klinice. Zawsze odrastał.
Do czasu jednak.
Zmieniła menu. Jest zdrowa , radosna i zadowolona. Po narośli od wielu lat ani śladu.
Zlikwidowała przyczynę , ot co.
Trochę to trwało , ale opłaciło się.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 16:35  
Cytuj
Oj, żeby rzeczywiście zmiana "menu" była takim wspaniałym lekarstwem na wszystko, jak próbujesz nam tu wszystkim wmówić.
Prawda jest taka - że ówczesne "produkty naturalne" są wyjałowione z witamin i mikroelementów. To wynik prowadzenia hodowli na skalę przemysłową. Nie ma diety dobrej na wszystko.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 16:40  
Cytuj
gibi: jeżeli ten filmik jest na "faktach autentycznych" smiech2 to koleś jest dla mnie hardcorem ok Tylko czy to jest aby na pewno kaszak ? ...masakra ile mu tego wysineła...obleśne - wytrzymałem do końca..ale patrzyłem przez palce chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 16:45  
Cytuj
Baaardzo daleki jestem od wmawiania komukolwiek i czegokolwiek.
Dajcie szanse swojemu organizmowi , a on Was nie zawiedzie.
Masz racją , poprawki jednak należy uwzględnić.
Ale tylko Ci powinni to czynić , którzy zaglądają do molochów wielkopowierzchniowych.
Najzdrowiej w sobotę pod sosną uśmiech
Diety(dieta to dla chorych) może i nie ma , ale jest Żywienie i to na bank!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 20:36  
Cytuj
Przestrzegam przed usuwaniem czegokolwiek w salonie Sara w Rozwadowie... Dałam sobie wkręcić, że niewielka zmiana skórna jest brodawką, która zarośnie mi pół twarzy. Po wyczynach pani Basi została mi bardzo nieestetyczna dziura w nosie. zaklopotany

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:48  
Cytuj
nessie a ta "dziura" to nie jest cos jak typowe dołki potrądzikowe ? jeżeli tak to moja znajoma wygładzała je sobie zabiegami peelindującymi kwasami owocowymi(około 6 zabiegów) i nie ma ani śladu chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:29  
Cytuj
Bo od takich rzeczy to jest chirug i dermatolog, a nie kosmetyczka, która ma niewielkie, albo wcale, pojęcie o takich zabiegach.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 02:00  
Cytuj
mam tego kaszaka ale nie na twarzy w jakims widocznym niebezpiecznym miejscu tylko na szyji pod zuchwą.juz ze 2 razy usuwała mi go kosmetyczka. trzeba nakłuc igła chirurgiczna albo skalperem i wycisnac.to koszt 5-15 zł, albo wlasnie laserem, ale koszt troszke wiekszy ok 100 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:11  
Cytuj
Kosmetyczka juz próbowała Ci go usuwać ? no więc sam/a widzisz ,że nie opłaca się robic tego u niej - skoro Ci się odnawia - idź na zabieg chirurgiczny i pozbądź sie tego raz na zawsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 12:49  
Cytuj
Jersey, nigdy nie miałam trądziku, a "dziura" jest spowodowana nieumiejętnym wypaleniem tejże niewidocznej zmiany.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 12:18  
Cytuj
Witam Gdzie najlepiej usunac kaszaka u chirurga w stw lub nisku Najlepiej prywatnie Jaki jest koszt takiej uslugi?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 12:35  
Cytuj
z kaszakiem tylko do chirurga,ja mam od lekarza rodzinnego skierowanie...lekarz mowil ze moze mi to wycisnac ale mija sie z celem bo to wroci a chirurg skalpelkiem nacina i potem to miejsce oczyszcza i odkazi...

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 11:37  
Cytuj
Kosmetyczka nie ma prawa niczego nacinać,tylko lekarz jeśli faktycznie chodzi o kaszaka chirurg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »