NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6
in vitro - wasze opinie, in vitro
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:19  
Cytuj
CYTAT

Rozumiem zubr ze szukasz dalej kliniki ?

Nie szukam czytaj co pisze a pozniej sie wypowiadaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:23  
Cytuj
widzisz, że moja rozmyta wypowiedź dopiero do Ciebie dociera- to już jest ciekawe....a co do mojego sumienia- masz rację- mam takowe a Ty masz za to spowiedź i tym się różnimy
kosmal3006 ja tez jestem tego zdania ale w "ustach" takiego prawego człowieka brzmi fatalnie
mirku ja się naprawdę nie denerwuję, to prawda, że wchodzę z Tobą zupełnie niepotrzebnie w dyskusję ale uwierz mi -robię to z usmiechem na ustachumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:30  
Cytuj
Czyli twoim zdaniem, ten kto się spowiada - nie ma sumienia? zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Pierwszy raz widzę tak dziwną wypowiedź. Musisz nienawidzieć wierzących ludzi. Tylko za co? Za to że wierzymy i nie kryjemy tego? Że nie kryjemy się ze swoim światopoglądem? umiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:32  
Cytuj
Mirek ale to bardziej działa w druga strone - bo tutaj jak widac bardziej ma sie wrzuty do ludzi którzy chcą z tego rozwiązania skorzystac - i jestm im przypisywane miano - wygnańców - potepionych przez kościół i Boga - a właśnie Ci bardziej obiektywni nie zmieszaja do tego wiary - i nie zarzucają nikomu czy ktos jest bardziej wierzacy czy mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:35  
Cytuj
Mirek ile macie dzieci i dlaczego nie dziesięcioro!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:36  
Cytuj
uzyskalem odpowiedzi ktore chcialem wiec koniec nabijania postow przez jerseya. Zgadzam sie z mirkiem, mam podobne zdanie. Widze ze trzeba by zaktualizowac statystyki dotyczace katolikow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:37  
Cytuj
Z jednej strony Jezus powiedział : "Cokolwiek rozłączycie na ziemi, będzie rozłączone w Niebie" - ja jednak do wszelakich decyzji Kościoła jako instytucji, podchodzę z pewną rezerwą.

Jeśli ktoś szczerze żałuje za swoje grzechy, to żadne wykluczenia nie mają sensu. Bo w moim przekonaniu takiej osobie Bóg i tak przebaczy. Jest bardziej Dobry i Miłosierny od całej ludzkości razem wziętej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:53  
Cytuj
po pierwsze nie nienawidzę, uniosłes sięumiech
po drugie może załóż nowy wątek na stalowym bo wykraczamy z tematu,
ale w celu szybkiej odpowiedzi- poniekąd tak uważam, powtarzam poniekąd, sam poruszyłeś wątek mojego sumienia a jeśli chodzi o moje sumienie w sprawie in-vitro jest czyste jak łzaumiech poza tym nikt tu nie kryje się ze swoim światopoglądem, dyskusja nie polega na tym, żeby wszystkim przytakiwac tylko na tym aby przy całkiem różnym nawet stanowisku dojśc do jakichś wspólnych wniosków no i Ciebie czepiam się najbardziej bo jesteś jedyną osobą na całym stalowymmiescie, z którą do takich konkluzji trudno dojsc

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 22:38  
Cytuj
Temat dosyć ciekawy nie ma cogo blokować, fakt trzeba po rpostu kasowac wpisy jerseya nie na temat i tyle

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Temat dosyć ciekawy nie ma cogo blokować, fakt trzeba po rpostu kasowac wpisy jerseya nie na temat i tyle


Jacek85 - przeczytaj temat wątku i daj mi chociaż jeden post z tego tamtu który nie jest własnie na "temat" - 3-jka ludzi z tego tematu przynaje mi racje w moich wypowiedziach - jak nie więcej - więc po co piszesz głupoty ?

Rzuc konkretny post.

Ps. autor tematu - zubrstw - klepnął prawie 10 postów które sa prawie identyczne na temat adopcji - a co ona ma wspólnego z in vitro ? NIC ! - i on pisze ,że ja w tym temacie nabijam posty sciana kiedy to własnie ludzie biorący udzial w temacie uwazaja ,ze nic na ten temat nie wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 23:34  
Cytuj
CYTAT
Nie szukam czytaj co pisze a pozniej sie wypowiadaj


No właśnie czytam uważnie każdą Twoją wypowiedź i w żadnej nie znalazłem jakiegokolwiek potwierdzenia na to aby to jeden zabieg in vitro (pomijajac przygotowania, witaminy, dojazdy - bo to robi kazdy we wlasnym zakresie) kosztował 15 tys polskich złotych.

CYTAT
uzyskalem odpowiedzi ktore chcialem wiec koniec nabijania postow przez jerseya. Zgadzam sie z mirkiem, mam podobne zdanie


Delikatnie rzecz ujmując szukałem poklasku ? smiech2 Cięzko przytoczyć jakieś solidne argumenty więc wycofujemy sie z dyskusji zamykając temat :]


CYTAT
kasowac wpisy jerseya nie na temat i tyle


Dobre, dobre, i pisze to "zarzad" smiech2 - pewnie nawet nie przeczytal calego watku - bo i po co skoro kolega moderator tak pisze wiec najwidoczniej tak jest - obiektywizm bije na kilometry smiech2

Wracajac do tematu.

Jak napisalem w swoim pierwszym poscie w tym temacie. Jest to indywidualna kwestia kazdego z osobna. Tylko czlowiek postawiony przed takim faktem sam za siebie moze decydowac czy sie w to pakowac czy nie. Zadne ustawy, koscioly i instytucje nie powinny tego ani zabraniac ani nakazywac ani namawiac. Panstwo powinno refundowac 1 zabieg i koniec kropka. Nie wchodzmy z butami w czyjes zycie i nie panoszmy sie w nim.

Nie mieszajmy w to Boga i kościoła jako instytucji bo nie idą w parze. Z jednej strony proste zasady , z drugiej nadinterpretacja i zakłamanie. Nawet w Polsce ksieza maja odmienne zdania w tym temacie i mozna by cytowac jednych i drugich. Dlatego nie warto wogole mieszac do tego religii i wiary. - Zreszta pisał o tym jersey.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie szukam czytaj co pisze a pozniej sie wypowiadaj


No właśnie czytam uważnie każdą Twoją wypowiedź i w żadnej nie znalazłem jakiegokolwiek potwierdzenia na to aby to jeden zabieg in vitro (pomijajac przygotowania, witaminy, dojazdy - bo to robi kazdy we wlasnym zakresie) kosztował 15 tys polskich złotych.

CYTAT
uzyskalem odpowiedzi ktore chcialem wiec koniec nabijania postow przez jerseya. Zgadzam sie z mirkiem, mam podobne zdanie


Delikatnie rzecz ujmując szukałem poklasku ? smiech2 Cięzko przytoczyć jakieś solidne argumenty więc wycofujemy sie z dyskusji zamykając temat :]


CYTAT
kasowac wpisy jerseya nie na temat i tyle


Dobre, dobre, i pisze to \"zarzad\" smiech2 - pewnie nawet nie przeczytal calego watku - bo i po co skoro kolega moderator tak pisze wiec najwidoczniej tak jest - obiektywizm bije na kilometry smiech2

Wracajac do tematu.

Jak napisalem w swoim pierwszym poscie w tym temacie. Jest to indywidualna kwestia kazdego z osobna. Tylko czlowiek postawiony przed takim faktem sam za siebie moze decydowac czy sie w to pakowac czy nie. Zadne ustawy, koscioly i instytucje nie powinny tego ani zabraniac ani nakazywac ani namawiac. Panstwo powinno refundowac 1 zabieg i koniec kropka. Nie wchodzmy z butami w czyjes zycie i nie panoszmy sie w nim.

Nie mieszajmy w to Boga i kościoła jako instytucji bo nie idą w parze. Z jednej strony proste zasady , z drugiej nadinterpretacja i zakłamanie. Nawet w Polsce ksieza maja odmienne zdania w tym temacie i mozna by cytowac jednych i drugich. Dlatego nie warto wogole mieszac do tego religii i wiary. - Zreszta pisał o tym jersey.


Fox - dzięki ok
Ja także uważam ,że nie przeczytał żadnego postu a co dopiero śledził cały wątek - a co do zubra - to tak już jest ,że jak nie ma argumentów to woli zamknąć temat niz się tłumaczyć przed kims kto go przycisnie do muru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2013r. 21:53  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 2 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 08:56  
Cytuj
aby rozpoznać produkt in vitro nie trzeba dokładnie przyglądać się czy posiada bruzdę na twarzy - widać to po zachowaniu , przebywając w miejscu publicznym lub przechadzając się po ulicy - platfusów jest coraz więcej ich anormalne zachowanie jest widoczne na pierwszy "rzut oka" - jedyne wyjście z tej sytuacji to umożliwienie im samozagłady np.poprzez udostępnienie im swobodnego wyjścia na dachy "wieżowców" - "redbul"dokona dalszego dzieła sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 11:03  
Cytuj
ja jestem za byle by Danielll nie był dawcą nasienia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 11:14  
Cytuj
Sa 2 grupy ludzi którzy są za albo przeciw. W pierwszej grupie uznającej paternalizm są ci co muszą być przeciw a w 2-giej ci co sami dokonują wyboru.( i tu jest podział).To czy ktoś skorzysta z tego czy nie jest tylko i wyłącznie jego sprawą.Gadanie o wierze w tym wypadku jest wykorzystywaniem pozycji dominującej(notabene systematyczne zmniejszającej się)w danym środowisku (czytaj w Polsce).Dla jednych to jest cud dla drugich nie.Jeżeli ktoś narzuci swoją wole drugiemu każąc mu skorzystać z tego gdy ten nie chce jest godne potępienia ale tak samo powinno być napiętnowane jak zabronienie komuś kto che z tego skorzystać.A dyskusja z kimś kto z góry zakłada ,że tylko on ma racje a inni są za głupi ,żeby decydować za siebie (paternalizm) jest bezsensowna i skazana na niepowodzenie .

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 12:01  
Cytuj
Przecież nikt nikogo nie zmusza do in vitro.Jeśli ktoś nie chce skorzystać z szansy na własne potomstwo to jego sprawa.Tak samo nie potępiajmy tych ,którzy chcą wykorzystać wszystkie możliwości by mieć własne dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 10:36  
Cytuj
Obrazek
Nie krytykujcie czyichś marzeń umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
Ks. Longchamps de Berier, członek Zespołu Ekspertów KEP ds. Bioetycznych w wywiadzie do „Uważam Rze" mówił m.in: Są tacy lekarze, którzy po pierwszym spojrzeniu na twarz dziecka wiedzą, że zostało poczęte z in vitro. Bo ma dotykową bruzdę, która jest charakterystyczna dla pewnego zespołu wad genetycznych.

Brak słów na takie niedorzeczne i irracjonalne wywody.Ale dla ludzi uważających tą grupę społeczną za jedyną i niepodważalnie mającą racje ,wytyczną do obstawania przy jedynie słusznych racjach.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »