NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
asus k52jr problem, asus k52jr
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:15  
Cytuj
Ifeelgood - minęło 5 miechów dokładnie - i możesz nazywac mnie geniuszem czy jak Ci tam wygodnie - dzienny zysk na Admiralu - 20-60 pips i tyle ok

Ps. i tak się nie dowiesz jak to robie...więc po co drążysz ? - możesz nawet samego mnie przekonać ,że tak nie jest...ale i tak będzie tak każdego dnia -pn-pt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:17  
Cytuj
jeszcze tylko sprostuje aby nie bylo :] nigdy nigdzie nie napisalem ze jestem urzednikiem, pewnie na szybko cos czytales ;] a pieniedzy nigdy nikomu nie zazdroscilem jak ktos ma leb to niech 1kk dziennie zarabia :]
edit: nie chce wiedziec co robisz, naprawde mam to kolo dupy ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:27  
Cytuj
ifeelgood - i vice versa ok
Mam nadzieje ,że Lucky sie nie obraził na mnie - bo ja za barana nie chowam urazy - bardzo go polubiłem i nie chce stracić w taki sposób kolegi (kompana do pisania) spi

Ps. Lucki I Love U Man całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 12:19  
Cytuj
JerseyShore
ja serio mam nadzieję, że wygrasz ten dysk i przystopujesz ;-)

nie to żebym polubił to forum, ale delikatnie mówiąc pie**olisz 3 po 3, żeby tylko nabić posta. raz się użalasz, że nie ma pracy, że bida w polszy, że magistrem bez perspektyw jesteś, a innym razem ze 1000zł/dzień.

a wszystko to po to, żeby dostać zysk za 20% Twojego dziennego zarobku.
no AWRUK, szanuj się człowieku i przystopuj.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 12:23  
Cytuj
czarnybrukowcu - sęk w tym ,że wyciągasz kontekst - ja nigdy nie narzekałem ,że nie mam pracy - napisałem ,że nie będę raczej musiał pracować - ale gdybym znalazł taką w którą mierze to bym ją wziął z pocałowaniem ręki bo by mi z niczym nie kolidowała - a w każdym poście pisałem o znajomych którzy szukają - więc czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj - później wnioski.

Ps. Specjalnie dla Ciebie znikne z forum ok
Co druga osoba przeprowadza inwigilacje w moje życie - a w żadnym poście nie ma sprzeczności....później padają texty - "mam w du*pie co robisz i czym sie zajmujesz".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Lucky jezeli kosztuje 150 zł to ja dziennie zarabiam jego 8-mio krotność - wystarczy mi 20 pips na \"edku\" (EUR/USD) przy wejściu na 1 locie - myślisz ,że ja potrzebuje Twoich klepaków ? ja to robie dla zabawy - a przy okazji sam teraz robisz z siebie de*ila choćby w moich oczach chytry - a mnie cudza opinia tyle obchodzi co i Twoje dziecisciana


No Dzerzi, to mam dla Ciebie propozycje. Zobaczymy czy masz honor i jaja. Ponieważ każdy widzi jakiego błazna robisz z siebie tutaj, a nagroda jest dla Ciebie milionerze niczym dla mnie puszka piwa. Napisałeś, że walczysz o dysk dla zabawy.

Abyś stał się już na maxa wiarygodny przy swoich zarobkach, proponuję abyś na zakończenie konkursu, wygrywając go oczywiście - wystosował informacje do organizatora, aby nagrodę przekazał np. do domu dziecka, jakiejś ubogiej rodziny lub innej instytucji o charakterze charytatywnym. Wtedy będziesz mógł się poszczycić naprawde godnym uznania gestem. Dostaniesz dyplom, podziękowania. SM napewno to opisze, dowie się o tym całe miasto. O tym jaki gest wykonałeś poświęcając się na forum - działając z myślą o biedniejszych i bardziej potrzebujących. Czy masz na tyle jaj - decyzja należy do Ciebie.

Jeżeli to zrobisz - ja od siebie daję 100 zł na ten sam cel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 13:45  
Cytuj
Ja dorzucę drugie 100 zł.
Świetny pomysł i jestem ciekawa bardzo "jaj" tego osobnika :szok: , za dużo krwi mi napsuł wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 14:19  
Cytuj
Aj już dajcie sobie siana z tym Jersey-em, niedługo konkurs się kończy, skończy się nabijanie, chłopak wygra dysk, zniknie z forum, a za jakiś czas założy nowe konto.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »