NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
asus k52jr problem, asus k52jr
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:24  
Cytuj
Mam problem z asusem k52jr (laptop), problem pojawił się dziś. Po włączeniu komputer nie zapamiętał daty. Ustawiłem "aktualizacje z times.new" wyłączyłem komputer, odłączyłem od sieci, włączyłem i sytuacja się powtórzyła, wygląda na to że bateria bios-u nie trzyma czy jest to możliwe? Laptop ma niecały rok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:26  
Cytuj
Masz go na gwarancji, to sam nie grzeb tylko do serwisu. Rzeczywiście wszystko wskazuje na bios. Może komputer trochę sobie w sklepie na wystawie popracował, zanim trafił w twoje ręce, a moze bateria jest wadliwa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:27  
Cytuj
zubr to my przerobiliśmy 3 strony postów o Twoim biznesie na serwis komputerowy - a Ty się tu ludzi pytasz o diagnoze usterki swojego lapa ? chytry ...dam Ci jedną radę - nie zanos go do zrywu, wybierz inny serwis umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
zubr to my przerobiliśmy 3 strony postów o Twoim biznesie na serwis komputerowy - a Ty się tu ludzi pytasz o diagnoze usterki swojego lapa ? chytry ...dam Ci jedną radę - nie zanos go do zrywu, wybierz inny serwis umiech

Nie chodzi mi o diagnozę, pracowałęm w serwisie i wydaje mi się że to bios, takie są objawy. Chodziło mi raczej czy toś ma taki sam model i taki sam problem czy to wada modelu czy przypadek. Okzało się że lapek ma prawie dwa lata, gwarancja do lutego, dlatego nie będę go ruszał musze zawieść do media.
CYTAT
Masz go na gwarancji, to sam nie grzeb tylko do serwisu. Rzeczywiście wszystko wskazuje na bios. Może komputer trochę sobie w sklepie na wystawie popracował, zanim trafił w twoje ręce, a moze bateria jest wadliwa.

kupiony w media zapakowany,zaplombowany więc nie mógł pracować na półce. Fakt faktem że przepracował kilka tys godzin (3354godziny)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 22:52  
Cytuj
Media Expert czy może Media Mart ?
Nie wiem jak jest z oddawaniem rzeczy na gwarancji do Media Expert bo tam nigdy nic nie kupiłem ale na wakacjach kupiłem nową cyfrówkę w Rzeszowie w Media Markt - przez swoja gapowatość na chama odwrotnie chciałem wepchnąć kartę pamięci i odgiałem blaszke w środku - nie dało sie już później umiejscowic tam karty - pojechałem, powiedziałem ,że tak już było - i dostałem od ręki nowy - a w ME tez tak robią ? czy trzeba czekać aż sprawdzą, zlokalizuja usterkę, stwierdzą czy to nie jest Twoja wina...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 22:55  
Cytuj
Jeśli laptop faktycznie ma ok. roku to data i godzina jest utrzymywana już niezależnie od biosu w osobnej kości a bios jedynie z niej korzysta tym bardziej lepiej odnieść do serwisu gwarancyjnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:25  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - post nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:41  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw post nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:48  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - post nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:51  
Cytuj
dzerzi wszystko potrafi :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:51  
Cytuj
byszek da się - sa aparaty bez klarownych oznaczeń która stroną (blaszkami) włożyć - nie chciało mi sie zaglądac więc włożyłem tak jak trzymałem karte , na czuja - logiczne sciana

Ps. ifeelgood w sama porę bo kolega nie wie co odpisac pomóz mu cos bystrego sklecic ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:52  
Cytuj
O proszę. A jakie mądre wnioski mogą z tego płynąć? Przecież nawet przy slocie na karty masz obrazek jak wkładać, do tego karty mają przycięte rogi żeby nie dało się inaczej jej włożyć. Ale luz, mam nadzieję że tylko z wkładaniem kart masz problemy ;)

A klarowne oznaczenia to co ? Instrukcji głosowych oczekujesz od aparatu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:55  
Cytuj
o luka sie nie obawiam :] btw dzerzi znalazles te 3 cytaty po ktorych mialem isc do budy czy jeszcze szukasz ?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 23:58  
Cytuj
No i własnie gó*no prawda - bo karty weszło 3/4 i już wtedy blaszka sie odgieła - "przez swoja gapowatośc" - musisz wiązać fakty Lucy zamiast bezmyślnie szukac kontrargumentow tylko dlatego by mi pojechac umiech

Ps. ometkowałes skarpety na sobote ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:00  
Cytuj
My tu gadu gadu a dzerzi zaraz z nowym dyskiem wyjdzie za miliard postów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:02  
Cytuj
byszek nie ma to jak logika , co ? ok
ifeelgood - od szukania, aportowania i chodzenia do budy - jesteś tu Ty - i to juz ustalilismy - powinienes to pamiętac - bo lubisz pamięciówki chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:07  
Cytuj
CYTAT
byszek nie ma to jak logika , co ? ok
ifeelgood - od szukania, aportowania i chodzenia do budy - jesteś tu Ty - i to juz ustalilismy - powinienes to pamiętac - bo lubisz pamięciówki chytry

heh :] strasznie slabe, tylko potwierdza ze krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:07  
Cytuj
O to chodzi byszek... To przecież my pracujemy na dysk dla niego. Trolla wkoncu trzeba karmić. Na tym dysku złożymy autografy... Od Lucky_Luk, Ifeelgood, Andrzejka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:12  
Cytuj
Lucy - brawo ok zajęło Ci dochodzenie do tego prawie 3 tygodnie ! mam nadzieję, że nie masz gdzie indziej problemów z dojściem..oops
Ifeelgood - a czym jest mleko w moim przypadku ? bo widze ,że sie kompletnie potykasz o swoje zblazowane texty.

Ps. piszmy chłopcy na przemian w innych tamatach - wtedy szybciej będzie szła dyskuska i więcej klepne - bo za długo myślicie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:16  
Cytuj
1. Mlekiem w Twoim przypadku są Twoje teksty tutaj.
2. O moje "dochodzenie" się nie martw. Spłodzisz dwójkę dzieci jak ja - wtedy możemy rozmawiać.
3. Nie wiedziałem, że dla zabawki za 150 zł można robić z siebie takiego barana. Po studiach, i ze "znajomościami".

Bardzo Ci na tym zależy? Przyjedź do mnie, dam Ci taki dysk, mówie całkiem serio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:21  
Cytuj
Lucky jezeli kosztuje 150 zł to ja dziennie zarabiam jego 8-mio krotność - wystarczy mi 20 pips na "edku" (EUR/USD) przy wejściu na 1 locie - myślisz ,że ja potrzebuje Twoich klepaków ? ja to robie dla zabawy - a przy okazji sam teraz robisz z siebie de*ila choćby w moich oczach chytry - a mnie cudza opinia tyle obchodzi co i Twoje dziecisciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:48  
Cytuj
hehe dzerzi albo jestes geniuszem albo juz calkiel leb ci sie zlasowal i cie ponioslo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:52  
Cytuj
ifeelgood - jestem pieprzonym omnibusem - pisałem już good
Jeżeli tak Cię boli ,że wyciagam Twoją urzędniczą pensję w jeden dzień - to wynika to tylko z Twojej niewiedzy - jeden dzień jako termin umowny - czasem jest to 5 minut - poczytaj sobie o rynkach walutowych (forex), dowiedz się czegoś a potem mi dupe zawracajcie - wytrzymajcie jeszcze tydzień chłopczyki bez narzekania i nie płaczcie nad rozlanym "mlekiem" czyli już klepnietymi postami.
Pzdr :*

Ps. Postaram się dla was wygrać ! a wtedy mam nadzieje ,że Ty jak i Lucky dacie mi te autografy...licze na to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:05  
Cytuj
dzerzi ja wiem co to jest forex :] tylko na wakacjach byl temat to pytales o podstawy i jak grac live, jezeli opanowales teorie do tego czasu i juz tyle ugrywasz to jak mowie jestes geniusz, w miedzyczasie piszesz o stronie(szukasz pomyslow) z ktorej moznaby wycisnac 2-3k, polecasz ksiazki kiyosakiego ktorego glownym zrodlem dochodu jest sprzedaz ksiazek jeleniom, a nie inwestycje, bajki o mlm czy jak wolisz marketingu wielopoziomowym, czy jeszcze dochod pasywny czyli cashflow i gry o wyscigu szczurow w ktore gra moja siostra w liceum :] dlatego pisze, ze albo geniusz albo juz fiksujesz :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:12  
Cytuj
Chłopcy spokój mlotek Jak dzieci.

Z tego co wiem, to zwykle problemy z godziną/datą wskazują na biosa. Ale wpisz Twój problem w google, pewnie znajdziesz odpowiedź.

A ja mam problem z moim asusem, któremu dzieje się coś z baterią/wejściem/kablem (rozłącza się - nie ładuje, grzeje). Przydałby mi się ktoś kto by mi określił konkretną przyczynę za niewielką opłatą (bo nawet nie wiem czy się tego staruszka opłaca naprawiać).

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »