NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
awaria stronki, konkurs:)
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Ten jeden zawodnik wybitnie rzuca się w oczy. Pisze, by pisać. Często są to infantylne, głupkowate i zmyślone informacje. .


Wiesz, kwestia gustu. Mnie bardziej irytuje mirek777 który uparcie komentuje w każdym możliwym temacie a zwłaszcza w tym o fotografii, pisze by pisać, liczy się +1.
Jersey przynajmniej wrzucił tam jakieś swoje zdjęcia.

A zdaje się że dział Polityka i Gospodarka jest wyłączony z konkursu, pewnie dlatego mirek777 zamiast sadzić jak zwykle pisowe wklejki z niezaleznej to "wyraża swoje opinie" o wszystkim innym.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:49  
Cytuj

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
tematy - Polityka i Gospodarka trzymam sie od nich z daleka chytry


Wymiatasz tak na Forexie, a na temat gospodarki nie bardzo potrafisz porozmawiać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:52  
Cytuj
Lucuś Ty niepociumany...dział - Polityka i Gospodarka nie biorą udziału w konkursie to na co ja tam ? Ty się tam nadajesz ze swoim bazarowym handlem skarpetkami całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Wiesz, kwestia gustu. Mnie bardziej irytuje mirek777


Mirek to jest indywiduum propisowskie. Uważa, że jeśli sam jest fanatykiem religijnym - to wszyscy dookoła muszą nimi być. A kto nie jest - jest be.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:53  
Cytuj
Jak ja lubię "irytować" takich jak fractalek, czy andrzejka. No i macie przykład - w konkursie nie bierze udziału, ale bardzo chciałby być w "jury" -pinie śledzi i obserwuje - bo się poczuwa do osądzania innych. Lucek - nie potrafi uszanować niczego, czego nie rozumie - taki antoś-krytykant umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:54  
Cytuj
Jak tak milo poczytac jak tak kazdy kazdemu dogryza. Normalnie jak dzieci w przeczkolu z ta roznica ze nie ma pani przedszkolanki ktora by w kacie porozstawiala smiech2jezykzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
Lucuś Ty niepociumany...dział - Polityka i Gospodarka nie biorą udziału w konkursie to na co ja tam ? Ty się tam nadajesz ze swoim bazarowym handlem skarpetkami całus


A skąd masz takie informacje o handlu skarpetkami? Bo już kolejny raz tych skarpetek się trzymasz. Z tego co pamiętam, to Twoja koleżanka from ju es ej mejk very gud dil selling tiszerts. Właśnie na hali. Ja natomiast niczym tam nie handluję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:01  
Cytuj
Dokładnie i ukradła Ci klientele na skarpetki, dlatego byłes taki poirytowany - że dostałeś spazmu i uciekłeś - taki właśnie bazarowy handlowiec z Ciebie z własną firmą smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:03  
Cytuj
CYTAT


A skąd masz takie informacje o handlu skarpetkami? Bo już kolejny raz tych skarpetek się trzymasz. Z tego co pamiętam, to Twoja koleżanka from ju es ej mejk very gud dil selling tiszerts. Właśnie na hali. Ja natomiast niczym tam nie handluję umiech

Ale koleżanka z ju es ej tylko jednorazowo wyświadczyła nam przysługę sprzedając po 100zł bluzki wartości kilkuset, także wiesz lucky jeśli twoja dziewczyna się nie załapała to może następnym razem jak kap. wrona wyląduje z dostawą .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:04  
Cytuj
Jersey - dałeś się wciągnąć w dyskusję z kims takim. Daj spokój. Jeśli dyskutować, to z kimś, kto ma własne zdanie, a nie tylko skłonnosci do przyczepiania się do innych. Baw się. Nie dawaj się sprowokować umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:08  
Cytuj
Mirek ale ja lubie takich typków chytry znam nawet jego sobotnie hasełka reklamowe na rynku:

"Cześć jestem Luki i sprzedam dziś skarpetek 2 sztuki !
Kto chętny ten podnosi w górę kciuki !"

Koleś wie jak prowadzić biznes ok - dla mnie 2 pary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:11  
Cytuj
Dyskusja leci, posty się nabijają chytry

PS. Lucky, świetny pomysł z tym avatarem smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:13  
Cytuj
Fractal i biznes się kręci - tylko mój Lucuś coś przestał byc aktywny a licze na jego inwencję jeszcze przez tydzień - no avatar też mi sie podoba - ma łeb z kamienia chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:13  
Cytuj
No to winszuję umiech Musimy się kiedyś zgadać, to mi pokarzesz gościa. Obym nie pękł ze śmiechu. I nie chodzi tu o sposób zarabiania na życie (bo każdy o ile nie krzywdzi innych jest dobry) tylko o to, na kogo się niektórzy kreują w internecie....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:49  
Cytuj
miriam twierdzi że pisze w dziale polityka i gospodarka oraz że nie dba by wpis miał 100 znakówumiechumiech

Ciekawe bo dział polityka ... praktycznie umarłumiechumiech A wpisy miriam są akurat do konkursuumiechumiech Bierze udział ale się wstydzi przyznaćumiechumiech hipokrytaumiechumiech
JerseyShore czujesz ten oddech miriam na plecach?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Jersey - dałeś się wciągnąć w dyskusję z kims takim. Daj spokój. Jeśli dyskutować, to z kimś, kto ma własne zdanie, a nie tylko skłonnosci do przyczepiania się do innych. Baw się. Nie dawaj się sprowokować umiech

Popieram nie dać się prowokować i robić swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:53  
Cytuj
Andrzej ja wiem ,że on bierze udział w konkursie i przeciez każdy widzi ,że jest mocnym zawodnikiem i gdyby miał mozliwośc pisania taka jak ja to przez te 3 tygodnie miałby dużo więcej ode mnie umiech
...a wtedy byłby tu burdel totalny - bo pewnie bym go gonił mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 22:51  
Cytuj
Dokładnie i ukradła Ci klientele na skarpetki, dlatego byłes taki poirytowany - że dostałeś spazmu i uciekłeś - taki właśnie bazarowy handlowiec z Ciebie z własną firmą

"Cześć jestem Luki i sprzedam dziś skarpetek 2 sztuki !
Kto chętny ten podnosi w górę kciuki !"

Koleś wie jak prowadzić biznes ok - dla mnie 2 pary


Dzerzi, ile Ty masz mośku lat ? Ujeba*eś sobie jakieś skarpetki, rzucasz dziecinnymi hasłami. W życiu nie miałem własnej firmy, nigdy też nie handlowałem na hali. Ale jeśli już brakuje Ci argumentów - stosujesz przedszkolne przyśpiewki.

Dla jakiegoś dysku jesteś w stanie zrobić siebie totalnego idiotę, co zresztą potwierdza tu coraz więcej osób. Walczysz jak przygłup razem z Mirosławem. Publicznie uważasz się za omnibusa a nie potrafisz włożyć karty do aparatu. Zarabiasz ponad 1000 zł dziennie, a pytasz jaki dochód daje punkt xero, bo chcesz zakładać. Grasz na walutach niczym na Wall Street - a jeszcze 3 miesiące temu pytałeś gdzie można się nauczyć Forexa. Mam Ci wymieniać dalej Twoje przygłupawe zdania ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 22:58  
Cytuj
Lucuś koło du*py mi lata co Ty sobie tam piszesz bo i tak I Love U Man całus
To ,że Ty wszystko prostujesz co ja powiem nie znaczy ,że i ja Ci sie musze tłumaczyć - "łykasz wszystko jak młody pelikan" - juz Ci pisałem mam wyje*ane na Twoje wypociny i totalnie je zlewam - boli Cię brak $ i jestes zwykłym polaczkiem - pewnie gdybym nie miał kasy tak samo bym sie burzył do ludzi jak i Ty smiech2

Ps. Lucek ide spać - jesteśmy umówieni na jutro - nie zawiedź mnie kolego ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
boli Cię brak $ i jestes zwykłym polaczkiem - pewnie gdybym nie miał kasy tak samo bym sie burzył do ludzi jak i Ty smiech2


Dobry jesteś umiech Nie odpowiedziałeś co sądzisz o przekazaniu dysku do domu dziecka. Ja podbijam i daję 200 zł. Ot taki ch*owy gest zwykłego, biednego polaczka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 23:35  
Cytuj
widze ze sie grubo podzialo, jak tak to czytam to stracilem przyjemnosc z pisania do kogos kto sie tak wylozyl :]
w dniu dzisiejszym dzerzi zostal zolnowany mniej wiecej jak ten tutaj :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 23:51  
Cytuj
ifeelgood pojechales po calosci umieram ze smiechu. Ale jak obserwuje ta cala dyskusje jerseja z lukiem to idealnie przedstawiles jak jersej zostal rzucony o glebe umiechumiechumiech jestes dla mnie numer jeden za to porownanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:20  
Cytuj
Lucky nie 3 miesiące temu tylko prawie pół roku temu - jak zwykle sadzisz banialuki chytry
Nie ja zakładam punkt xero tylko rozważa to autor tematu - a ja pytam ile z tego wyciągnie.
W każdym temacie podkreślasz ile zarabiam i chyba każdy dostrzega ,że masz na tym punkcie kompleksy - bo nikt inny tego nie robi.
Piszesz ,że zachowuje sie jak przedszkolak - a to Ty masz podobno dwójke dzieci - i chcesz mi powiedzieć ,że na tym forum i z takimi textami jak do mnie startujesz to zachowujesz się jak poważny facet/głowa rodziny ? - człowieku ogarnij się zaklopotany
Już pisałem kto Ci wtóruje - ifeelgood z dziecinnymi filmikami z YT - i każdy jego post brzmi jak ostatni w moim kierunku, po czym znowu przylatuje by Ci przyklaskiwać...pisałem - żenada.
Betty30 - to wasze kolejne konto - logiczne ,że zrobiła teraz konto i ma 2 posty w moim kierunku ok
Ps. - Wasza zawiść mnie nakręca całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:40  
Cytuj
betty thx :]

dzerzi kon by sie usmial :]
Obrazek

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:06  
Cytuj
ifeelgood i Ty z takim ry*em pracowałeś w urzędzie ?
Nic dziwnego ,że juz tam nie pracujesz...poproszę o więcej demotywatorów, filmików i zdjęć ok są przezabawne !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »