NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Czego waszym zdaniem brakuje w Stalowej??,
Posty: 12
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 19:33  
Cytuj
Witam! Bardzo mi zależy na opinii -czego waszym zdaniem brakuje w mieście- konkretnie w centrum okolice tzw. białych domów.
Planuję zainwestować w działalność i bardzo liczę na opinie. Proszę o poważne odpowiedzi i bierzcie pod uwagę zarówno sklep jak i usługi Czy jest coś po co musicie np. przejść aż pół miasta żeby to kupić. Pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 19:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:20  
Cytuj
Więc tak:
- brakuje dużego sklepu komputerowego z dużym wyborem komponentów po przystępnej cenie i możliwością skompletowania dobrego kompa pod okiem fachowego doradcy
- brakuje dużego, fajnego sklepu z zabawkami
- dobrego sklepu hobbystycznego (modelarstwo, numizmatyka, filatelistyka, akcesioria hobbystyczne)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Więc tak:
- brakuje dużego sklepu komputerowego z dużym wyborem komponentów po przystępnej cenie i możliwością skompletowania dobrego kompa pod okiem fachowego doradcy
- brakuje dużego, fajnego sklepu z zabawkami
- dobrego sklepu hobbystycznego (modelarstwo, numizmatyka, filatelistyka, akcesioria hobbystyczne)

Sklep komputerowy będzie kiedyśumiech
A moim zdaniem bardziej brakuje dużego zakładu pracy, najlepiej państwowego takiego który zatrudniałby 10 tysięcu ludzi jak kiedyś HSW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:25  
Cytuj
Dobrej siłowni - nie takich klitek jak są u nas - tylko sama widzisz ,że dziewczyny z zamiłowaniem chodzą na zumba i rozbijają się po jakiś szkolnych salkach na krańcach miasta - żebyś miała ze 3 salki aerobikowe - jedna na wynajem takich zajęć - drugą samą z rowerkami i prowadziłabyś zajęcia z człowiekiem który jeżdziłby razem z ludżmi i do nich krzyczał i ich mobilizował + kabina krio jak u Goli - full wypas - w Krakowie jest tego jak grzybów po deszczu i wszystko pęka w szwach - tylko trzeba zatrudnić profesjonalistów i tu tez przykład z tematu zumby - jak chwalą 2 kolesi którzy znają się na rzeczy i mają ponad 50 osób na zajęciach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:29  
Cytuj
Brakuje dobrej lodziarni z prawdziwego zdarzenia. Albo filia takiej jak jest w Nisku, albo takiej jak jest w Rzeszowie na "starówce" - lodziarnia nazywa się "U Myszki" - pyszne lody śmietankowe polewane gorącą czekoladą mleczną. Tanie, pyszne i ogromne umiech

żubr - pytanie dotyczyło sklepów.umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:32  
Cytuj
mirek777 tyle ze jak chce otwierac biznes to i chce na nim zarobic - a kto by np teraz poszedl do lodziarni na loda ? - mialaby martwe miesiace jezeli bylby to tylko biznes w tym kierunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:33  
Cytuj
Dobra lodziarnia jest w Rozwadowie cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:34  
Cytuj
Dobra lodziarnia jest w stanie tyle zarobić w sezonie, że przez te trzy - cztery miesiące, może spokojnie czekać aż znów zrobi się ciepło. Tak włąśnie funkcjonują te dwie wymienione przez mnie lodziarnie.

trzeźwy - to życzę ci smacznego. umiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:39  
Cytuj
Ok! dzięki za Wasze opinie -na pewno wezmę pod uwagę!
Proszę o jeszcze...;))smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:44  
Cytuj
wienna to może napisz chociaż bliżej czego jesteś - np co sama byś chciała mieć - popatrz np na ciucholandy - jakie maja branie - otworzyc w STW takiego TK MAXA i ludzie z Rzeszowa by do niego zjeżdżali umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 03:44  
Cytuj
Czego brakuje w Stalowej przy białych domach?

-Parkingównie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:08  
Cytuj
stalówka tego brakuje w całej stalowej - musiałaby rozkręcić biznes na całą Stalową - o ile takowy istnieje i da się zarobić na miejscach parkingowych dla pobliskich mieszkańców chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:26  
Cytuj
Pytanie czego brakuje w Stalowej powinno zejść na boczny temat. Ponieważ ludzie nie mają czasami co do gara włożyć a mają chodzić na siłownie, lody i jakiekolwiek rozrywki? Biznes to można było otwierać ale 10 lat temu. Dzisiaj większość ludzi myśli o jego zwinięciu a nie rozkręcaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:32  
Cytuj
Piknik co Ty piszesz ? jedź sobie do Rzeszowa do Millenium Hall i zobacz czy ludzie kasy nie mają - może nie dostrzegasz tego w Stalowej bo tu nawet nie ma na co jej wydać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:11  
Cytuj
biznes - produkcja mioteł , krasnali ogrodowych być może się i zwija. Rozwijać się będą usługi wszelkiego rodzaju - zwłaszcza te z wykorzystujący zaawansowany know how .
Mała rada -> nie otwieraj kolejnej pizzerii ani budki z kebabem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Wrz 2010r.
Skąd: NRSt
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:17  
Cytuj
Pracy, Pracy, Pracy, Pracy, Pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:38  
Cytuj
Ja w żadnym bądź razie nie zaprzeczam że ludzie w innych miastach podkarpacia nie mają kasy. Rzeszów jest większy i np. ogłoszeń w internecie o pracę z Rzeszowa jest mnóstwo. Autorka pyta o Stalową więc odpowiedz sobie na pytanie czy ludzie w Stalowej zarabiają krocie żeby wydawać hajs na rozrywki jakie tylko dusza zapragnie? Dziś cukier w kauflandzie kosztuje 3.69 a w tesco prawie 4zł więc o czym My tu mówimy. Ludzie z wielkich sklepów typu city itp. przenoszą się do mniejszych lokali lub prywatnych stoisk żeby tylko kolosalnego czynszu nie płacić i sprzedać za grosze coś żeby na życie zarobić. Niestety wszystko idzie w górę tylko nie zarobki... I nie oszukujmy się ale najniższa krajowa dzisiaj jest w porównaniu z ceną wynajmu mieszkania i życiem po prostu śmieszna. Ja tak zapytam. Za co Pan nasz szanowny prezydent zarabia 28 tys miesięcznie? obłowili się na górze złodzieje żerując na biednych ludziach i teraz idiotów robią z ludzie podnosząc ceny ale spokojnie ich będzie stać na wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:45  
Cytuj
Piknik ja Cię rozumiem i zgadzam się z Tobą tyle ,że do tej galerii wala i tłumy z STW - a co do jej biznesu - nie musi byc to koniecznie rozrywka - może zrobić biznes by żyło sie lepiej i gdzie będzie np. taniej za pewne usługi gdzie do tej pory buliłeś więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 22:12  
Cytuj
Dokładnie. Niekoniecznie rozrywka a jeśli usługi to na pewno z konkurencyjnymi cenami lub coś czego tutaj jeszcze nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Piknik ja Cię rozumiem i zgadzam się z Tobą tyle ,że do tej galerii wala i tłumy z STW - a co do jej biznesu - nie musi byc to koniecznie rozrywka - może zrobić biznes by żyło sie lepiej i gdzie będzie np. taniej za pewne usługi gdzie do tej pory buliłeś więcej.


Jakie tłumy tam walą chyba apaczów:

-W czymś pomóc
-a patrze.
W Rzeszowie w tym milenium bardzo dużo stoisk jeszcze nie otwartych, drogo na maxa, główny "sam" to Piotr i Paweł w którym dużo drożej niż np. we FRACU,

Tylko lokalizacja dobra, ale nie będzie szału. Daje rok czasu i będą puchy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
Jakie tłumy tam walą chyba apaczów:

-W czymś pomóc
-a patrze.
W Rzeszowie w tym milenium bardzo dużo stoisk jeszcze nie otwartych, drogo na maxa, główny \"sam\" to Piotr i Paweł w którym dużo drożej niż np. we FRACU,

Tylko lokalizacja dobra, ale nie będzie szału. Daje rok czasu i będą puchy.


Stoisk ? to nie bazar tylko galeria - pomyliło Ci sie chyba z Nowym Swiatem - ponieważ już na otwarciu na fulla były wypełnione 2 piętra -(cały czas trwają prace - tyle ,że nad salami biznesowo-konferencyjnymi) 3 piętro nie jest całkowicie wypełnione - ale tam i tak sklepów nie będzie - MH posiada większość sklepów które w swoich ofertach mają także takie galerie ja bonarka czy złote tarasy.
Tylko lokalizacja ? - jedyną lepszą lokalizaje w PL ma chyba krakowska...więc to ogromny atut MH.
To jedna z największych a najdroższa galeria w PL - poniewaz posiada także hotel - co jest dodatkowym plusem, tak jak sale biznesowe.
Jeżeli apacze mają rejestracje RST - to walą całymi plemionami - ponieważ nawet na przeszłym weekendzie co drugi to RST.
Może chodzą i patrzą ale na każdych przecenach - będzie tam istne apogeum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 01:05  
Cytuj
Stoisk ? to nie bazar tylko galeria - pomyliło Ci sie chyba z Nowym Swiatem - ponieważ już na otwarciu na fulla były wypełnione 2 piętra -(cały czas trwają prace - tyle ,że nad salami biznesowo-konferencyjnymi) 3 piętro nie jest całkowicie wypełnione - ale tam i tak sklepów nie będzie - MH posiada większość sklepów które w swoich ofertach mają także takie galerie ja bonarka czy złote tarasy.
Tylko lokalizacja ? - jedyną lepszą lokalizaje w PL ma chyba krakowska...więc to ogromny atut MH.
To jedna z największych a najdroższa galeria w PL - poniewaz posiada także hotel - co jest dodatkowym plusem, tak jak sale biznesowe.
Jeżeli apacze mają rejestracje RST - to walą całymi plemionami - ponieważ nawet na przeszłym weekendzie co drugi to RST.
Może chodzą i patrzą ale na każdych przecenach - będzie tam istne apogeum.[/cytat]


Soory,że wiechałem na ambicje gościowi co ogarnia każdy temat. Ostatnio nawet czytałem,że na balejażu się znasz.

Także- nie było tematu...........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 09:11  
Cytuj
stalówka na ambicje mi nie wjechałeś - odpisałem Ci tak samo jak Ty mnie co
Sorry ,że poczułeś się urażony - moimi argumentami - bo niewątpliwie ja Ci je klarownie wyłożyłem - a Ty zamiast mi normalnie odpisać to bawisz sie w apaczów - mimo iż sam takiego miałeś w avatarze umiech to jeszcze wypowiadasz się - "daje temu rok czasu i będą puchy" - więc kto sie robi na znawcę ? - byłeś tam raz albo wcale i komentujeszchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:01  
Cytuj
Wiecie czego w Stalowej Woli brakuje? - prawdziwych terenów rekreacyjnych. Miejsca do biegania nawet późnym wieczorem bez ryzyka napaści i konieczności wdychania spalin, do pojeżdżenia rowerem, pochodzenia z kijkami itd....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:03  
Cytuj
Dobrym miejscem do tego jest obwodnica - nawet jeżeli tam sie wdycha spaliny samochodowe - to i tak gdyby taki teren powstał gdzieś niedaleko i był wysadzony cały zielenia to i tak bys je wdychał - a nikt sam wieczorami po lasach biegał nie będzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »