NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Czego waszym zdaniem brakuje w Stalowej??,
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:11  
Cytuj
A myślisz że z czego korzystam? Ale uważam, zę to wogóle nie jest dobre miejsce, i wielu osobom , które tam coś uprawiają też marzy się teren rekreacyjny z prawdziwego zdarzenia. Tam jest fajnie tylko latem, gdy samochdów już nie ma, a jest jeszcze jasno.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:11  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 19:21  
Cytuj
Ja także korzystam i dla mnie jest ona idealna na rower - bieganie - nordic walking - zawsze można jechać na turbie i przed lotniskiem sa ogromne tablice ze szlakami rowerowymi ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 19:40  
Cytuj
Biegam dość daleko - zapewne czasami się zatem mijamy. I co? nie przeszkadzają ci spaliny? Czujesz się bezpiecznie gsy jest już całkiem ciepło? Facet jeszcze jakoś da sobie radę - dla kobiet ta opcja zupełnie odpada.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 19:43  
Cytuj
Nie - ponieważ ja skręcam na turbie lub inne pobliskie wioski gdzie dominuje zieleń - nigdzie nie stworzą ci parku rozrywki do biegania i jazdy na rowerze tak daleko od jezdni i tak będziesz to wdychał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 19:46  
Cytuj
No własnie jest miejsce - błonia nad Sanem. Prezydent już obiecywał - obietnicy nie dotrzymał. W Rzeszowie wzdłuż ich Wisłoka (lub Wisłoki umiech), jest pełno takich terenów. U nas szkoda na to kasy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 19:58  
Cytuj
nie trzeba jechac do Rzeszowa, wystarczy iść wieczorem pod koniec tygodnia, lub w sobotę do tesco nie ma nawet gdzie zaparkować, na hali też tłumy...to jest ten brak kasy, każdy tylko płacze że nie ma...
a brakuje czegoś ciekawego w stw, bo bilard i kręgle szybko się nudzą;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:00  
Cytuj
W STW nigdy nie ma kasy - a na bank na rozrywki - przyklad z tegorocznbym sylwestrem - którego podobno ma nie być - wątpie zeby kolo bloni cos powstalo - puste obietnice bez pokrycia a obdownica dalej bedzie sie cieszyla popularnością w zdrowym trybie zycia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:07  
Cytuj
Jersey - skoro też korzystasz z podskarpowej, to wiesz, ilu ludzi byłoby zainteresowanych takimi terenami rekreacyjnymi. Ja się cieszę, że pomomo napływu wsi, ludzie coraz częściej nie wsydzą się uprawiać różnych form ruchu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:33  
Cytuj
Mirek z obwodnicy korzystaja przewaznie mieszkancy pobliskich rejonow - nikt ze srodmiescia czy energetykownie nie pojdzie tam raczej na rower czy pobiegac - gdzie kto ma blizej tam pojdzie - tak jak energetykow ma - solidarnosc i zamiast spalin chemie z pobliskich fabryk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:36  
Cytuj
No to się myslisz. Mieszkam raczej blisko centrum, i widze wieczoewm ilu ludzi zdąża w tym kierunku. Dodatkowo - bardzo czesto ludzie przyjeżdżają tam samochodami, po czym idą biegać, lub pochodzić z kijkami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:47  
Cytuj
brakuje fontann ,placów dla dzieci albo jakiś parków rozrywki żeby można było spędzać czas z dziećmi jak np wesoła akademia -tylko że ona jest w takim miejscu że nie każdemu chce się tam chodzić ,

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:51  
Cytuj
Placów zabaw ubywa, bo są przerabiane na parkingi. Niestety. Kolejny problem z placami zabaw wynika z faktu, że Stalowa Wola się starzeje- a ci starsi, zapomnieli już jak mieli dzieci i tępią boiska, czy zabawy przy blokach....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:07  
Cytuj
wiem;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
stalówka na ambicje mi nie wjechałeś - odpisałem Ci tak samo jak Ty mnie co
Sorry ,że poczułeś się urażony - moimi argumentami - bo niewątpliwie ja Ci je klarownie wyłożyłem - a Ty zamiast mi normalnie odpisać to bawisz sie w apaczów - mimo iż sam takiego miałeś w avatarze umiech to jeszcze wypowiadasz się - \"daje temu rok czasu i będą puchy\" - więc kto sie robi na znawcę ? - byłeś tam raz albo wcale i komentujeszchytry


Jersey nie ma tematu z Tobą, wiesz lepiej, pewnie pracujesz w handlu z 15lat

W ogóle nie wiem po co takiego gościa jak Ty toleruje się na tym forum
Chyba jako maskotkę.

Proszę nie odpisuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 4 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 09:23  
Cytuj
kasia868686 masz jeszcze jedną salę zabaw na alejach w centrum stalówki ale obiło mi się o uszy że chcą to sprzedać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 09:32  
Cytuj
Czego brakuje?
Sklepu sportowego z prawdziwego zdarzenia. Takiego jak Decathlon czy Go Sport. Takiego "dla każdego coś dobrego". Żeby można było kupić rower, buty, dres, butle do nurkowania, łuk, latawiec, śpiwór, karty, wędkę, żarcie dla psa, suple, mapę i zegarek.
Sądzę że gdyby otworzyli coś takiego przy którejś galerii to dało by radę na 100%

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 09:37  
Cytuj
Kina oraz porządnej knajpy dla starszych osób...hehehhee, po 30 z dziewczyną / żona.
Obecnie jest tragedia, fajnie jest w NNN ale tam srednia wieku to 20 lat, Roma to tragedia, jak na dworcu PKP, Biesiada ok, ale tylko szybko zjeść i pogadać, a szkoda, że nie ma sali na tance.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 09:40  
Cytuj
A co się stało z London Pubem? Widziałem kiedyś że do wynajęcia.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
stalówka na ambicje mi nie wjechałeś - odpisałem Ci tak samo jak Ty mnie co
Sorry ,że poczułeś się urażony - moimi argumentami - bo niewątpliwie ja Ci je klarownie wyłożyłem - a Ty zamiast mi normalnie odpisać to bawisz sie w apaczów - mimo iż sam takiego miałeś w avatarze umiech to jeszcze wypowiadasz się - \\\"daje temu rok czasu i będą puchy\\\" - więc kto sie robi na znawcę ? - byłeś tam raz albo wcale i komentujeszchytry


Jersey nie ma tematu z Tobą, wiesz lepiej, pewnie pracujesz w handlu z 15lat

W ogóle nie wiem po co takiego gościa jak Ty toleruje się na tym forum
Chyba jako maskotkę.

Proszę nie odpisuj


Nie pracuje w handlu - ale tak sie składa ,że do co tej inwestycji MH - wiem więcej od Ciebie - przedstawiłem Ci argumenty a Ty jestes na nie slepy - nic nie poradze - jeszcze tydzien i będziez wjeżdzał na ambicje innym tak skutecznie jak do tej pory potluczony

Skoro chcesz ,żebym nie odpisywał to po co Ty dpisujesz ? - bądź mądrzejszy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:14  
Cytuj
Osobiście najbardziej mi doskwiera brak sklepu, z chemią do samochodów, lepszych firmy . placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 19:27  
Cytuj
Przydałby się też duży sklep z ubraniami i artykułami spotrowymi w szerokim tego słowa znaczeniu. - Taaka mała konkurencja dla sklepu Maraton, który osobiście bardzo cenię, ale jak jest konkurencja, to zawsze jest inaczej cenowo umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Osobiście najbardziej mi doskwiera brak sklepu, z chemią do samochodów, lepszych firmy . placze


Zgadzam sie , za mało takich sklepów - a przewaznie zaopatruje się na stacjach beznynowych - przydałby się i sklep serwis z fachową wiedzą - a tak, za duzo jest partaczy którzy w późniejszym czasie trafia na forum jak PPhu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
Czego brakuje?
Sklepu sportowego z prawdziwego zdarzenia. Takiego jak Decathlon czy Go Sport. Takiego \"dla każdego coś dobrego\". Żeby można było kupić rower, buty, dres, butle do nurkowania, łuk, latawiec, śpiwór, karty, wędkę, żarcie dla psa, suple, mapę i zegarek.
Sądzę że gdyby otworzyli coś takiego przy którejś galerii to dało by radę na 100%


Bartomix myślę że twoja wypowiedz strzelona w 10.

Takiego sklepu brakuje w Stalowej Woli.
ps, wolę decathlonok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:27  
Cytuj
ja ciagne bardziej w strone fitnesu - zrobili by ws talowej jakąś wiekszą ściąnke wspinaczkową żeby człowiek mógł się sprawdzic i poćwiczyc na niej swoja wytrzymałośc - dodatkowo salke do skłosza - cos czego nie ma a co sprawia frajde z samego ruchu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 14:25  
Cytuj
pracy.. brak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »