NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Sąsiedzi za ścianą,
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:03  
Cytuj
Dwa powiedzonka dotyczące ludzi w słusznym wieku:

"Wszyscy chcą długo żyć, nikt nie chce być stary"
"Skoro emerytury tle kosztują Państwo, to należy starych wystrzelać za młodu"

Starsi ludzie, mimo swego zdziwaczenia są też bardzo pomocni - na przykład są lepsi od alarmu w samochodzie. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:03  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:26  
Cytuj
ale się uśmiałam jak czytałam wasze wypowiedzi ciekawe macie życieok teraz moja kolejumiechja mieszkam w stalowej dopiero rok bo kupiliśmy mieszkanko niby stare budownictwo ale sąsiad z jednej strony na co dzień niepozorny miły drze ryja codziennie o tej samej godzinie na te swoje dzieci i żonę kiedyś za każdym rozdarciem stukałam w ścianę żeby się zamknął na górze tez mam tuptusia ale hipopotama chyba bo jak łazi na tych panelach to mam wrażenie że sufit mi się zawali na głowę a zaś z drugiej strony mam sąsiada który pali marychę w piwnicach nie pracuje i drze się na dzieci kiedyś wstałam rano darł się niesamowicie bił je chyba no to ja dawaj na korytarz z piżamie po pomoc i wylazł z góry policjant który mieszka w mojej klatce a ja do niego ze dziecko chyba bija za ścianą i nie wiem co robić a ten" to zadzwoń na policję" ok no myślałam że mnie coś trafimlotek ale jakoś mi się to podoba bo cały czas na wsi w zadupiu mieszkać nie usmiechało mi się tutaj jest ciekawie powiem wamumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:33  
Cytuj
a ja teraz sobie siedze i łupie orzechy laskowe, jeden trzask bo twarde jak choleranie wiem Ciekawe czy ktoś te moje wybryki opisze na tym forumcałus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:46  
Cytuj
ja nie słyszę twoich orzeszków to nie u mnie chyba haha

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:52  
Cytuj
masz szczęściegood no ale już po frykasach nadchodzi godzina policyjnagood większość siedzi z telefonem w pogotowiu i słucha czy jakiś sąsiad bąka w wannie nie puści, przeklnie i etceterasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:55  
Cytuj
dej trochę tych orzechów zjadłabym :mniam:

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 21:58  
Cytuj
Mojego sąsiada z klatki nikt nie lubi bo on wie wszystko i o wszystkich i na dodatek lubi zaczepić i się przyczepić.
W tym roku spółdzielnia malowała piwnice i każdy miał koło swojej piwnicy posprzątać. Zrobił to za nas wszystkich nasz sąsiad. Chciałam mu podziękować a on odpowiedział, że niema za co i on rozumie że my młodzi mamy małe dzieci i pracę i nie mamy czasu. Ot natura ludzka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 22:02  
Cytuj
wow jeden pozytyw na trzy strony3m sie szacunuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 22:04  
Cytuj
no a moja sąsiadka z naprzeciwka dobra jest kiedyś zamotana poszłam na miasto z dzieckiem zostawiłam dom otwarty;/ a ta czatowała zanim ja nie przyszłam żeby kto nie wlazł smiech2 a ja w zamian pozamiatałam na klatce pod jej wycieraczka i ogólnie cała klatkę bo tylko 2 piętra są bo nasyfione było a ona starsza osoba jest umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 22:09  
Cytuj
Bo widzisz Slavek oni ci wszyscy z tych trzech stron po prostu zapominają o tym że też są sąsiadami i może czasem z jakiegoś powodu też upierdliwymi. Ciekawe czy ci wszyscy "stale czynni" forumowicze tak samo chętnie by pisali w temacie np. Moje beznadziejne zachowanie względem innych ludzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 22:11  
Cytuj
ja nie zapominam czytaj wyżejgood

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 22:26  
Cytuj
Kasiu, jak bym był twojm sąsiadem to chetnie tymi orzechami bym Ciebie oczęstowałuśmiech no ale odgłosu łupania nie słyszałaś wiec lipaplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 22:36  
Cytuj
a może mieszkasz na moim osiedlu to wyjdź na fajeczkę i weź trochę orzeszkówjezyk

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
Mojego sąsiada z klatki nikt nie lubi bo on wie wszystko i o wszystkich i na dodatek lubi zaczepić i się przyczepić.
W tym roku spółdzielnia malowała piwnice i każdy miał koło swojej piwnicy posprzątać. Zrobił to za nas wszystkich nasz sąsiad. Chciałam mu podziękować a on odpowiedział, że niema za co i on rozumie że my młodzi mamy małe dzieci i pracę i nie mamy czasu. Ot natura ludzka.


Eva to chyba jestes moja sąsiadką - bo też mam takiego starszego Pana - kościelny chytry
Facet wszystko naprawi na klatce - wymieni żarówkę - podmaluje i to wszystko robi z własnej kieszeni - dlatego ja lubie swoich sąsiadów i jak czytam wszystkich histroyjki to nie zaminiłbym ich na tą cała patologie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 14:29  
Cytuj
cool girl hmmmm...a u mnie 4 na 9 sąsiadów ma schabowe na obiad ,bo tłuczek do mięsa słychać było od rana hahahah good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:43  
Cytuj
To co powiecie na dzieci odbijające pietro wyżej piłkę do kosza w pokoju? Mistrzostwo świata. Gdyby nie kasetony, to by się pewnie z sufitu sypało umiechumiechumiech I co rano rozsypują szklane kulki - to już rytułał umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
cool girl hmmmm...a u mnie 4 na 9 sąsiadów ma schabowe na obiad ,bo tłuczek do mięsa słychać było od rana hahahah good


Ja akurat lubie te odgłosy - cały pion w jednym momencie 12-13h napierdziela po szafkach minimu po 2 minuty na jednego dschabowego ok to znak żeby uchylic okno bo będa leciały zapachy good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:49  
Cytuj
Przecież to już coniedzielny rytułał w tym mieście - wyznacznik statusu społecznegoumiech Jak się tak przejść po osiedlu to czasami to tłuczenie schaba słychać z każdej strony. A potem zapachy ze smarzenia oczywiście umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:05  
Cytuj
Ale to akurat jest zaliczane w pozytywny sposób do sąsiedztwa - poniewaz robi to każdy więc nie ma co narzekac - przeciez nikt nikomu nie zazdrości ,ze ma schaboszczaki na obiad chytry A zapachy zawsze są najlepsze z wypieków - mam genialną sąsiadke która zawszw w niedziele robi placki i cała klatka o tym wie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:13  
Cytuj
A czy ja na to narzekam? - to jest akurat takie... swojskie - świasczy, że jeszcze nie wszystko w tym mieście się zmieniło.

Są sprawy sąsiedzkie, które bardzo mi się nie podobają - choćby fakt, że sąsiedzi dziś już nie są ze sobą tak zżyci jak dawniej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 19:56  
Cytuj
A bo to trzeba chyba podejść do tego na luzie i z humorem. Ja latem nie mogłam wytrzymać w domu odgłosów z ławki. Chłopaki z osiedla /16-20 lat/ lubią sobie siadać z nogami na ławce, piwko popijać, pluć, śmiecić no i kląć. Najgorsze te bluzgi, chodziło mi o dzieci. Nie chciałam dzwonić na policję, prośby i pogadanki nic nie dały i wyobraźcie sobie znalazłam sposób. Podchodziłam i prosiłam żeby się przesunęli bo mnie bardzo noga boli. Tak samo za każdym razem robili sąsiedzi. Po pięciu minutach siedzenia nie było już nikogo na ławce a po miesiącu było po problemie. Bardzo polecam ten sposób jeśli macie z młodymi sąsiadami taki sam problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
A bo to trzeba chyba podejść do tego na luzie i z humorem. Ja latem nie mogłam wytrzymać w domu odgłosów z ławki. Chłopaki z osiedla /16-20 lat/ lubią sobie siadać z nogami na ławce, piwko popijać, pluć, śmiecić no i kląć. Najgorsze te bluzgi, chodziło mi o dzieci. Nie chciałam dzwonić na policję, prośby i pogadanki nic nie dały i wyobraźcie sobie znalazłam sposób. Podchodziłam i prosiłam żeby się przesunęli bo mnie bardzo noga boli. Tak samo za każdym razem robili sąsiedzi. Po pięciu minutach siedzenia nie było już nikogo na ławce a po miesiącu było po problemie. Bardzo polecam ten sposób jeśli macie z młodymi sąsiadami taki sam problem.


Eva gratuluje odwagi i podziwiam - ponieważ mogłas trafić na bardziej "nieodpowiednie" towarzystwo i gwarantuje Ci ,że nie powinno sie tego preferowac na każdych osiedlach - u Ciebie jak widac nie jest tak źle do tego stopnia - i skoro to zrobiłas to wnioskuje ,że jestes juz dojrzała osobą poniewaz wątpie żeby zareagowali tak na rówieśniczke umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 20:18  
Cytuj
No na pewno nie jestem ich rówieśniczką ale nie bałam się bo to chłopaki z osiedla, pewnie nie chcieli sobie koło swojego domu robić obory. Ja też nie chciałam im stwarzać problemów tak jak mieli pod inną klatką, gdzie policja była non stop i podobno jakieś sprawy w sadzie rodzinnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:34  
Cytuj
chytry
CYTAT
I co rano rozsypują szklane kulki - to już rytułał
chytry

....kurde u mnie bywało podobnie ale od jakiegoś czasu ta tradycja ucichła cool girl za to na miejsce kulek ktoś wrzucił mi na uszy rozścielanie i zaścielanie łóżka jezyk ....ej a może to nie były kulki tylko kółka od jakiegoś narożnika czy coś :szok: hahahaha w takim razie u mnie sąsiadom się jakiś czas temu zepsuły uśmiech

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
No na pewno nie jestem ich rówieśniczką ale nie bałam się bo to chłopaki z osiedla, pewnie nie chcieli sobie koło swojego domu robić obory. Ja też nie chciałam im stwarzać problemów tak jak mieli pod inną klatką, gdzie policja była non stop i podobno jakieś sprawy w sadzie rodzinnym.


Eva u mnie na osiedlu by to nie przeszło - mimo iz mam miłych sąsiadów to młodzież na ławkach nie jest zbyt przyjazna - bez kategorii na wiek - dlatego pogratulowałem Ci odwagi - a to ,że nie jestes rówwiesniczka tosie domysliłem ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »