NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Jaki samolot przelatuje codziennie nad StW ok. 20?, Proszę o info, jeśli ktoś wie :)
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 23:08  
Cytuj
Mi sie wydaje ze ten samolot co lata to TU-154M ten co sie rozpirzyl w smolensku.

Normalnie to go niema, a slysza go Ci co macali palce w tym wypadku. goodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 23:08  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Mi sie wydaje ze ten samolot co lata to TU-154M ten co sie rozpirzyl w smolensku.

Normalnie to go niema, a slysza go Ci co macali palce w tym wypadku. goodgoodgoodgoodgoodgoodgood


RNI u Ciebie w Jeżowem go nie słychac ? podobno leci na jasionke chytry więc powinienes go słyszec wyraźniej od nas...
A co do porównania do TU-154M - to uważaj na takie komenty bo zaraz ktos może sie czepiać..chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
Na pewno - i jeszcze powiedz, że ruscy robią nim tu desant pod osłoną nocyumiech

To co panowie fotograficy - zawodowcy - wielka prośba do was - spróbujcie sfotografowac samolot, o którym toczy się ta cała dyskusja. Czekamy na śmiałków. umiech


Wystarczy, że go nagrali nad Zamościem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AUnBw5LITc&feature=related
Lato było, po 20 jeszcze widno.

ZAGADKA ROZWIĄZANA!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na pewno - i jeszcze powiedz, że ruscy robią nim tu desant pod osłoną nocyumiech

To co panowie fotograficy - zawodowcy - wielka prośba do was - spróbujcie sfotografowac samolot, o którym toczy się ta cała dyskusja. Czekamy na śmiałków. umiech


Wystarczy, że go nagrali nad Zamościem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AUnBw5LITc&feature=related
Lato było, po 20 jeszcze widno.

ZAGADKA ROZWIĄZANA!!!


Szalony to dokładnie ten - także uważam ,że zagadka została rozwiazana ok identyczny dźwiekwydaje ze swoich silników i skoro jest biały to może go jeszcze wyczaje w jakiś dzień na niebie - i zrobie mu fotke chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 09:40  
Cytuj
Ale to wy go widzieliscie czy nie widzieliscie i tylko słyszeliscie?smiech2
Ja go zawsze słysze jak dziecko usypiam, i widać go wyraźnie jak jest czyste niebo, leci dosyc nisko, dużo niżej niz pasażerskie wyżej niż awionetki.
Nawet jak jest juz ciemno widac jego wyrazny zarys i mocne swiatelka. Z tym że co do kierunku (nie dam sobie reki uciciac) ale z tego co pamietam to lecial bardziej od Jesionki w strone Sandomierza. Ode mnie z bloku widac go mniej wiecej nad błoniami tzn nie zupełnie ale od tej strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Ale to wy go widzieliscie czy nie widzieliscie i tylko słyszeliscie?smiech2
Ja go zawsze słysze jak dziecko usypiam, i widać go wyraźnie jak jest czyste niebo, leci dosyc nisko, dużo niżej niz pasażerskie wyżej niż awionetki.
Nawet jak jest juz ciemno widac jego wyrazny zarys i mocne swiatelka. Z tym że co do kierunku (nie dam sobie reki uciciac) ale z tego co pamietam to lecial bardziej od Jesionki w strone Sandomierza. Ode mnie z bloku widac go mniej wiecej nad błoniami tzn nie zupełnie ale od tej strony.


ja go nigdy nie widziałem - mimo czytego nieba na wakacjach - a słyszałem tak wyraźnie jakby leciał za moimi plecami - nad błoniami go widac ? - w nocy tez go nie widzialem pomimo mocnych świateł - i zawsze myślałem ,że leci z kierunku tarnobrzega - bo tam było go z obdownicy najwyraźniej słychać - zarysu nie widziałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:00  
Cytuj
Moze leci takim skosem na Tarnobrzeg. Ale troche temu juz go widzialam takze tak jak napisalam kierunek to nie na 100% tylko tak mi sie wydaje ja mieszkam w wiezowcach przy alejach na porebach to zawsze go widzialam od strony Sanu czyli tak jakby nad bloniami. Z tym że tez jakos zwrocilam uwage na niego dopiero jak juz o tej 20 bylo ciemno takze nie widzialam koloru, ale widac go bylo wyraznie bo nawet specjalnie do okna nie wychodzilam tylko z lozka przyczailam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Moze leci takim skosem na tarnobrzeg. Ale troche temu juz go widzialam takze tak jak napisalam kierunek to nie na 100% tylko tak mi sie wydaje ja mieszkam w wiezowcach przy alejach na porebach to zawsze go widzialam od strony sany czyli tak jakby nad bloniami. Z tym że tez jakos zwrocilam uwage na niego dopiero jak juz o tej 20 bylo ciemno takze nie widzialam koloru, ale widac go bylo wyraznie bo nawet specjalnie do okna nie wychodzilam tylko z lozka przyczailam.


MałaCzarna - dzis poniedziałek więc będzie leciał na 100% - poniewaz w weekendy nie lata - wyjdę na balkon bo mam akurat go w kierunku błoni - i będe go szukał z lornetką - może chociaż światełka uda mi się wypatrzeć ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:07  
Cytuj
no zobaczymy poki co niebo nie wyglada ciekawie, ale moze akurat bedzie widać, też spróbuje wyhaczyć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:14  
Cytuj
Samolot i ja słyszę. Od wakacji się zastanawiam co to za maszyna. Ale po dźwięku domyślam się, że to samolot ze śmigłami choć oczywiście ekspertem nie jestem. Zastanawiałem się nawet czy to nie jakaś wojskowa maszyna lądująca w Nowej Dębie ale tam chyba na poligonie nie ma lotniska. Wiele razy go wypatrywałem ale niestety nigdy nie widziałem tylko słyszałem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 20:23  
Cytuj
No i właśnie chwile temu leciał, ładnie go było widać dokładnie tak jak pisałam umiech tak jakby w strone Sandomierza lecial umiech A zapomniałam zupełnie że miałam patrzeć, ale akurat usłyszałam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
No i właśnie chwile temu leciał, ładnie go było widać dokładnie tak jak pisałam umiech tak jakby w strone Sandomierza lecial umiech A zapomniałam zupełnie że miałam patrzeć, ale akurat usłyszałam jezyk


No a ja jak zwykle go tylko słyszałem ale nie mogłem dostrzec - u mnie sa zbyt ciemne chmury - ja nie wiem jak Ty go mogłas zobaczyć - skoro u mnie ciemno jak w du*ie umiech

Andrzej no to tylko my go chyba nie widzieliśmy...ale jak się zdenerwuje to w tym tygodniu mu nie daruje i codziennie będę sterczał na balkonie o 20;10.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 20:33  
Cytuj
zestrzelmy go i obejrzyjmy z bliska..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
zestrzelmy go i obejrzyjmy z bliska..


Na Twoją odpowiedzialność Inaz chytry
Jak go juz zobacze na żyweo na niebie to sobie odpuszcze - jurtro to samo uskutecznia - obserwacja tyle ,że ma byc brzydka pogoda...
MałaCzarna - widziałas go po "światełkach" ?chytry czy cała sylwetke samolotu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 20:47  
Cytuj
Po swiatełkach delikatny zarys, ale leciał na tyle wysoko że niewiele widać, ostatnio jak go widziałam wydawało mi się że był niżej, ale to może moje widzimisię w koncu kobiety mają problem z ocenieniem odległości jezyk
To ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz jak na porębach jest gwieździste niebo
jezyk A i u mnie go widac kolo 20.15 według mojego zegarka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 20:53  
Cytuj
slychac go bylo o 20:09, niestety nie mialem mozliwosci zeby GO szukac (poniedzialek-5-12-2011)
jutro na 100 % bedzie lecial..................Mikołaj;P;P;P
Kto go zobaczy??, jakie ma sliniki, naki pułap i kierunek (na pewno do mnie!!!)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Po swiatełkach delikatny zarys, ale leciał na tyle wysoko że niewiele widać, ostatnio jak go widziałam wydawało mi się że był niżej, ale to może moje widzimisię w koncu kobiety mają problem z ocenieniem odległości jezyk
To ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz jak na porębach jest gwieździste niebo
jezyk A i u mnie go widac kolo 20.15 według mojego zegarka


Ja bliżej Energetyków - i ciemnica straszna - jakie gwiazdy ? chytry ale mam idealny widok na strone - kierunek Sandomierz.
Jutro go złapie na 100% - bo mi to nie da spokoju sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:23  
Cytuj
Ciemnica ciemnicą, ale autentycznie było gwiaździste niebo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:25  
Cytuj
Widziałem go leciał nad białymi domami obok centrum cztery około 20.25 migał czerwonymi światełkami i leciał w kierunku pomiędzy Sandomierzem - Tarnobrzegiem po środku nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:27  
Cytuj
A ja kurde patrzyłem - nasłuchiwałem - i nic. Dziwne co? Może się trochę spóźniłem. :(. Ciekaw jestem o co chodzi z tym samolotem. I jak widać - nie ja jeden.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:36  
Cytuj
Skoro jest już odpowiedż na pytanie co to za maszyna czy jest sens dalej klepać tematzapytaniejeśli w stalowej woli są osoby obserwujące samoloty na wysokości przelotowej to proszę o kontakt ze mnągood
Pozdrawiamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Skoro jest już odpowiedż na pytanie co to za maszyna czy jest sens dalej klepać tematzapytaniejeśli w stalowej woli są osoby obserwujące samoloty na wysokości przelotowej to proszę o kontakt ze mnągood
Pozdrawiamsmiech2


focus - samolot jest znany i wiadomo nawet jego trase - dzieki kotexowi - ale dla niektorych to dalej samolot widmo - az sie go nie zobaczy to sie w niego nie uwierzy zaklopotany ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:43  
Cytuj
A co? masz odpowiedni sprzęt do robienia im zdjęć, czy tylko oglądasz je przez mocną lornetkę lub teleskop?

Kurde kiedyś znalazłem fajną stronkę pasjonatów fotografowania i oglądania takich samolotów...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 21:58  
Cytuj
Klamot leciał dziś, i nawet ładnie było go widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
A co? masz odpowiedni sprzęt do robienia im zdjęć, czy tylko oglądasz je przez mocną lornetkę lub teleskop?

Kurde kiedyś znalazłem fajną stronkę pasjonatów fotografowania i oglądania takich samolotów...


owszem,robię fotki maszyn na wysokościach przelotowych lecz nie mam profesjonalnego sprzętu.Tu koszty liczy się w tysiącach zł....
Lecz dla pasjonatów lotnictwa nie jest najważniejszą sprawą ile ktoś wydał na teleskop czy lustrzankę...Trzeba umieć czerpać z tego satysfakcjęgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »