NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Choinka w Rozwadowie - pomysł, KOŁO ZMKS
Posty: 12
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 17:43  
Cytuj
Witam
Co sądzicie o tym by w tym roku postawiono przystrojoną choinkę na czas świąt na tym kole które wysadzone jest kwiatami w lato /--/ koło przystanku zmks? Myślę, że bardzo ładnie wyglądała by na rynku taka ozdoba.

//
moderowano
reklama, w dziale reklama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 17:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 17:46  
Cytuj
W każdym mieście na każdym rynku powinna byc taka choinka - bo to zmienia cały klimat otoczenia na jeszcze bardziej świąteczny ok
Ps. To w tym temacie już sie dowiedziałem koło czego jest ten kebabumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 17:48  
Cytuj
Prezydenta nie stać w tym roku na zorganizowanie sylwestra, więc zakłądam, że choinki na Placu Piłsudskiego również nie będzie ( w zeszłym roku była żałosna).

Niesądzę więc by choinka pojawiłą się w Rozwadowie - chyba, że jego miezkańcysami się złożą...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:15  
Cytuj
Ciekawe ile taka choinka kosztuje. Może ma ktoś pojęcie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:19  
Cytuj
Wystosujmy pytanie do kochanego prezydenta naszego miasta, albo do któregoś z radnych - od tego są. Słuchajcie a może wogóle by tak zmobilizowac radnych, aby zadbali by w tym roku była choina i to ładna? - Może podsunąć im pomysł, że będą mogli zawiesić ozdoby ze swoimi podobiznami - zawsze lubieli się promować....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe ile taka choinka kosztuje. Może ma ktoś pojęcie?


Nie mam pojęcia - trzeba by sie pytac naszego prezydenta p pana Sz. - jednak samo drzewo nie powinno byc stosunkowo drogie - ozdoby w postaci oświetlenia tez chyba furrory pienięznej nie robią - ze swojej kieszeni chyba nie chcesz wykładac ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 19:29  
Cytuj
A gdyby tak, zaproponwać Prezydentowi zakup takiej mega - choinki - sztucznej - oczywiście niepalnej. Wydatek byłby duży - ale "ekologiczny" - i na lata. co myślicie o takim pomysle? Przyjęłoby się?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 06:50  
Cytuj
Na sztuczną to się pewnie nie zgodzi bo powie że nie ma środków ale na żywą może i by się zgodził, tylko że teraz to trzeba by załatwiać a nie za miesiąc. Ale sam pomysł bardzo dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 07:00  
Cytuj
CYTAT
A gdyby tak, zaproponwać Prezydentowi zakup takiej mega - choinki - sztucznej - oczywiście niepalnej. Wydatek byłby duży - ale \"ekologiczny\" - i na lata. co myślicie o takim pomysle? Przyjęłoby się?



miriam to zaproponuj. Rusz tyłek do UM i zaproponuj taką sztuczną choinkę a potem nam tu wszystko opiszesz. Czekam na efektyumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:41  
Cytuj
A po co sztuczna ? i kto sie na takie cos zgodzi ? chytry
Przeciez jeżeli chodzi w role takich rozmiarów choinka jak ta która będzie stała przed MDK - to nie ma najmniejszego sensu - lepiej kupić żywą - ładniej sie prezentuje i różnicy w kasie nie powinno byc - gdyby oczywiście były na to fundusze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 11:56  
Cytuj
Przed chwila szedlem kolo MDK. Ustawiali tam choinke wiec pod MDK bedzie w tym roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:22  
Cytuj
hehe choinka pod MDK też poczuła kryzysjezyk niezbyt jest urodziwapotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 16:01  
Cytuj
W Rozwadowie na rynku nadal brak choinki :-( czekam i mam nadzieję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:02  
Cytuj
Tommi - i jaka ta choinka? - znów taki karzełek po przejściach jak w zeszłym roku, czy wreszcie coś, czego nie trzeba będzie się wstydzić? Pytam, bo mam trochę daleko żeby pójśc i samemu zobaczyć. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
W Rozwadowie na rynku nadal brak choinki :-( czekam i mam nadzieję


Alexia28 wy macie rynek a my mamy choinke (jak widzisz nie jest taka piekna) - podział musi być chytry poza tym nie ma na co czekac - nie zaczniesz działac i namawiał włodarzy miasta by ja kupili to będzie bryndza a nie choinka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:59  
Cytuj
Zróbcie sami choinkę na rynku w Rozwadowie. Prosta belka ze stojakiem (zabezpieczona na przykład drewnochronem) z nawierconymi otworami - kupcie w Nadleśnictwie gałęzi jodłowych i choinka gotowa. Mój tako kiedyś taką robił do domu na Święta (oczywiście w odpowiednim rozmiarze umiech)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 14:36  
Cytuj
No i D... Zbita ;-(neutralny Nie będzie choinki. Dzwoniłam dzisiaj do Urzędu Miasta i zostałam poinformowana iż w Stalowej jest stawiana od zawsze tylko jedna choinka i nie będzie stawiana na każdym osiedlu. A chcąc postawić choinkę za własne pieniądze i tak trzeba by było podpisywać umowę o dzierżawę terenu pod choinkę i jakieś inne dokumenty żeby w razie jakiegoś wypadku jak to nazwał pan gdyby się choinka przewróciła na kogoś to ktoś musi ponieść za to odpowiedzialność. Tak czy inaczej najlepiej by było gdyby prezydent wyraził zgodę na choinkę na rynku Rozwadowskim w co wątpięplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
No i D... Zbita ;-(neutralny Nie będzie choinki. Dzwoniłam dzisiaj do Urzędu Miasta i zostałam poinformowana iż w Stalowej jest stawiana od zawsze tylko jedna choinka i nie będzie stawiana na każdym osiedlu. A chcąc postawić choinkę za własne pieniądze i tak trzeba by było podpisywać umowę o dzierżawę terenu pod choinkę i jakieś inne dokumenty żeby w razie jakiegoś wypadku jak to nazwał pan gdyby się choinka przewróciła na kogoś to ktoś musi ponieść za to odpowiedzialność. Tak czy inaczej najlepiej by było gdyby prezydent wyraził zgodę na choinkę na rynku Rozwadowskim w co wątpięplacze


alexia28 no mówi się trudno...ważne ,że próbowałaś - ale jak widzisz to nie jest takie proste i jeżeli chce sie to załatwic na własna rękę to trzeba ponieść koszta chytry zawsze możesz przyjść popatrzeć na ta pod MDK umiech - a tak serio to szkoda kasy na takie duperele - grudzień, śniegu nie ma...bieda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Tommi - i jaka ta choinka? - znów taki karzełek po przejściach jak w zeszłym roku, czy wreszcie coś, czego nie trzeba będzie się wstydzić? Pytam, bo mam trochę daleko żeby pójśc i samemu zobaczyć. umiech

Jak ja widzialem to dopiero sciagali ale nie wydawala sie nabyt wielka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 15:27  
Cytuj
Byłem i widziałem na własne oczy - jest wyrąbana w kosmos - takiej choinki jeszce nie widzieliście ! chytry ...pozwoliłem sobie poszukac identycznej w necie i tylko ta jest podobna do naszej - stojącej pod MDK potluczony

Obrazek



WIERZYCIE ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 16:14  
Cytuj
chytry nie wierzę chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 16:23  
Cytuj
Anulka a byłaś na "naszym rynku" i widziałaś kolosa ?...może i sie pomyliłem o kilka/naście metrów ale jak ją przyzdobia efekt będzie identyczny - Rozwadów może zazdrościć...chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 16:32  
Cytuj
Dżerzi będę wracał z roboty to przejadę koło MDK, wtedy może uwierzę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Dżerzi będę wracał z roboty to przejadę koło MDK, wtedy może uwierzę.


Andrzej o 12 jeszcze taka stała mlotek Wszystko się mogło do tego czasu zmienic i mogli ja podmienić - ale koleżanka alexia28 chce miec swoją w Rozwadowie więc jej taka polecam, skoro już chce zafundowac z własnej kieszeniok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 17:30  
Cytuj
Po co druga - niech się w nocy mieszkańcy Rowadowa wybiorą prze MDK i "przetransportują" to cudo do siebie umiech Stalowa Wola będzie sławna, i Rozwadów będzie sławny umiech A jak nie ma odważnych to pozostaje zazdrość umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »