NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
żebranie , oburzona jestem za dobre serce mam chyba;/
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
Fakt faktem teraz tyle psycholi po świecie chodzi, że czasem trzeba trześć portkami nawet w biały dzieńjezyk Zwłaszcza jak się jest małą kobietką siedzącą w domu samą z niemowlakiem, a w godzinach przedpołudniowych nawet sąsiedzi w pracy także jakby mi przyszedł morderca z siekierą to nikt by nie pomógł smiech2


Małaczarna dobrze robisz nie otwieraj nigdy nieznajomym - ja mimo iż jestem facetem tez tak robie - czy jehowi, czy naciągacze, ludzie których nie znam nie otwieram i nie ma problemów - to samo domofonem do mnie dzwonią żebym otworzył drzwi do klatki - nie ma bata- wandale mi całą piwnice spraayami wymazali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:04  
Cytuj
Ja wychodze z założenia że znajomi/rodzina zapowiadają się z odwiedzinami, jak coś zamawiam to wiem kiedy się spodziewać kuriera, Pani z poczty przychodzi o stałej porze, a dla innych mnie nie ma. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:04  
Cytuj
Fakt faktem, gaz w kieszeni wieczorem sprawia, że człowiek we własnym mieście czuje się odrobinę pewniej. Ale nie narzekajmy. Jak z Anglii i Irlandii zaczną wracać wszyscy ci, którym się tam nie udało - to wtedy zrobi się niebezpiecznie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 12:44  
Cytuj
Dzisiaj pod halą istne oblężenie żebraków. A czy do żebrania można wykorzystywać dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 12:49  
Cytuj
Mirek gaz rtak, ale paraliżujący pieprzowy czesto nic nie daje.
jak tłumaczył koles w sklepie walić po oczach i zwiewać.( dotyczy kobiet ) Nieważne czy to zwierze czy człowiek.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
chciałam podzielić się tym co mnie spotkało dziś boks poszłam z dziećmi do znajomych na Okulickiego kupiłam po drodze sobie płyn do naczyń bo mi się skończył i pod wózek wrzuciłam ,zostawiliśmy wózek na półpiętrze bo spokojna okolica itp i weszliśmy na 4 piętro do znajomych no i siedzimy sobie i pukała jakaś młoda panna zbierała na żywność i pytała się czy mamy jakaś żywność to z koleżanka dałyśmy jej kasę a ta zapytała czy damy jakieś środki czystości bo nie maja za co kupić a my że już dałyśmy co miałyśmy dać dobra ok. my się zbieramy wychodzimy z dziećmi patrze pod wózek - mój płyn został z_jebany spod wózka nosz kurde jakie chamstwo no ludzie ja tu dałam kasę i jeszcze chadra ukradła mi mój płyn pur!!!jak ja dorwę to nie ręczę za siebie a pamięć do twarzy mam ! mam nadzieje ze to czytasz ty złodzieju jeden ! jak tak można nie chodzi mi o głupi płyn ale samo to ktoś daje ci lituje się a ty kradniesz?nie masz honoru ja tez nie miałam kiedyś ale nie kradłam spod wózka komuś !!sciana no ulżyło mi boks straszne neutralnyuważajcie co zostawiacie na klatkach;/

normalka, wózek został na klatce bo pewnie duży i ciężki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
Mirek gaz rtak, ale paraliżujący pieprzowy czesto nic nie daje.
jak tłumaczył koles w sklepie walić po oczach i zwiewać.( dotyczy kobiet ) Nieważne czy to zwierze czy człowiek.



Sprawdziłem w dwóch przypadkach, zdaje egzamin o ile duża ilość znajdzie się w oczach napsatnika. Natomiast na psy poza przepchaniem im nosa nie przynosi spodziewanych efektów, w chwili ataku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »