NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
chomikuj,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:28  
Cytuj
Żubr mam NODa - niee +18 nie ściagam - transfer zużywam tylko i wyłącznie na normalne filmy - przeważne alternatywne kino które nie miało swoich 5 minut w kinach - a juz nie w stalowej woli - nie wiem ile Ty ściągasz ale ja tak jak napisałem - i kazdy do kogo ide z formatem to mi pozniej mowi - ze pewnie "sciagalem ze stronek" - a tylko z chomika dre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 11:52  
Cytuj
CYTAT

Żubr mam NODa - niee +18 nie ściagam - transfer zużywam tylko i wyłącznie na normalne filmy - przeważne alternatywne kino które nie miało swoich 5 minut w kinach - a juz nie w stalowej woli - nie wiem ile Ty ściągasz ale ja tak jak napisałem - i kazdy do kogo ide z formatem to mi pozniej mowi - ze pewnie \"sciagalem ze stronek\" - a tylko z chomika dre.


Nie spotkałem się żeby mieć noda i ściagając z chomika mieć tyle wirów żeby format robić. Albo nie czytasz co ściagasz (komentarze ) albo nie wiem. Inni nie mają takich problemów jak ty, ale jak już wygrasz HDD to wszystko będziesz ściągał na niego więc skończą się problemy z przeinstalowaniem systemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »