NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaka agencja ochrony (najlepsza w mieście) ?,
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:14  
Cytuj
Proszę o opinie na temat agencji ochrony w naszym mieście. Chodzi o ochronę domu i monitoring czy coś w tym rodzaju. Z góry dzięki.

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:14  
Cytuj

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:56  
Cytuj
Jeżeli choidzi o ochronę domu to nie mam pojęcia ale chyba tak jak z resztą placówek które sie ochrania - przyjeżdżaja pod dany obiekt o danych godzinach i robia obchód - lub tak jak na obdwodnicy gdy człowiek w aucie siedział i pilnował maszyn całą noc - to chyba także zależy od tego jakie Ty sama ustalisz warunki i kase - pracowałem w jednym miejscy i korzystalismy z usług SKAREMU - ochroniaz był profesjonalny - nie jakis dziadek - a i z minitorigkiem było wszystko OK ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:03  
Cytuj
Skarem na pewno jest największy, a tym samym największe szanse, że rzeczywiście ktoś będzie przynajmniej zaglądał na teren teoretycznie pilnowany. Dość często widuję ich "patrole interwencyjne"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
Proszę o opinie na temat agencji ochrony w naszym mieście. Chodzi o ochronę domu i monitoring czy coś w tym rodzaju. Z góry dzięki.

Monitoring zrób sam będzie dużo taniej niż przez taką agencję albo popytaj osób które robią to prywatnie (też jest taniej niż przez ochronę) a co do samej ochrony skarem, szybko reaguje i jego można polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Proszę o opinie na temat agencji ochrony w naszym mieście. Chodzi o ochronę domu i monitoring czy coś w tym rodzaju. Z góry dzięki.

Monitoring zrób sam będzie dużo taniej niż przez taką agencję albo popytaj osób które robią to prywatnie (też jest taniej niż przez ochronę) a co do samej ochrony skarem, szybko reaguje i jego można polecić.


Żubr z tym bywa różnie - u nas np wychodziło drożej dlatego całość wziął SKAREM - ale w innych miejscach/firmach - słyszałem o takim rozwiązaniu , że minitorich pochodzi od konkretnuch idywidualnych firm - a ochroniarz np ze SKAREMU - nie wiem ile jest taniej i jak się na tym wychodzi ale lepiej porównac ceny tych usług - i wybrac taniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 08:54  
Cytuj
Jeżeli masz korzystać z usługi monitoringu i interwencji GI to oczywiście system też powinna zrobić firma,która będzie to obsługiwała.Wierz mi że to ma znaczenie,a co z konserwacją systemu CCV?Zawsze system zrobiony kompleksowo jest dla Ciebie tańszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 11:49  
Cytuj
CYTAT


Żubr z tym bywa różnie - u nas np wychodziło drożej dlatego całość wziął SKAREM - ale w innych miejscach/firmach - słyszałem o takim rozwiązaniu , że minitorich pochodzi od konkretnuch idywidualnych firm - a ochroniarz np ze SKAREMU - nie wiem ile jest taniej i jak się na tym wychodzi ale lepiej porównac ceny tych usług - i wybrac taniej.

Nie obraź się ale skończ nabijanie postów. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Ty,twoja znajoma z ju es ej, i jeszcze dalsza rodzina macie wszystko a ty o tym wszystkim słyszałeś i się na wszystkim znasz normalnie alfa i omega. Napisz do zarządu SM że masz taką przewagę nad postami że nikt cię nie dogoni i żeby dali ci ten dysk, może wtedy się odczepisz i zajmiesz się dyskiem jako nową zabawką i przestaniesz pisać tu głupoty w tematach o których nie masz pojęcia. Niby jesteś niewiadomo kim a walczysz o ten dysk i musisz go wygrać za wszelką cenę "po trupach do celu" Tak jak pisali inni skończ nabijanie postów i oddaj dysk komuś komu się przyda.


Wracając do tematu prywatne firmy zarabiają mniej na monitoringu niż agencje ochrony które najczęściej wciskają w pakiecie serwis kamer który w okresie 2 lat nie ma miejsca, bo sprzęt nowy to nie potrzebuje serwisu i biorą kasę za nic. Dlatego lepiej zrobić samemu monitoring, lub w firmie która tylko tym się zajmuje a sam dozór dać ochronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Żubr z tym bywa różnie - u nas np wychodziło drożej dlatego całość wziął SKAREM - ale w innych miejscach/firmach - słyszałem o takim rozwiązaniu , że minitorich pochodzi od konkretnuch idywidualnych firm - a ochroniarz np ze SKAREMU - nie wiem ile jest taniej i jak się na tym wychodzi ale lepiej porównac ceny tych usług - i wybrac taniej.

Nie obraź się ale skończ nabijanie postów. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Ty,twoja znajoma z ju es ej, i jeszcze dalsza rodzina macie wszystko a ty o tym wszystkim słyszałeś i się na wszystkim znasz normalnie alfa i omega. Napisz do zarządu SM że masz taką przewagę nad postami że nikt cię nie dogoni i żeby dali ci ten dysk, może wtedy się odczepisz i zajmiesz się dyskiem jako nową zabawką i przestaniesz pisać tu głupoty w tematach o których nie masz pojęcia. Niby jesteś niewiadomo kim a walczysz o ten dysk i musisz go wygrać za wszelką cenę \"po trupach do celu\" Tak jak pisali inni skończ nabijanie postów i oddaj dysk komuś komu się przyda.


Wracając do tematu prywatne firmy zarabiają mniej na monitoringu niż agencje ochrony które najczęściej wciskają w pakiecie serwis kamer który w okresie 2 lat nie ma miejsca, bo sprzęt nowy to nie potrzebuje serwisu i biorą kasę za nic. Dlatego lepiej zrobić samemu monitoring, lub w firmie która tylko tym się zajmuje a sam dozór dać ochronie.


tak się składa że rpacowałem chyba w najbardziej oszczednym urzedzie w stalowej i wiem jakie mielismy monitorign i jaka firma była zatrudniona do ochrony - SKAREM - i taka poleciłem - co do klepania postów - to papatrz jak i Ciebie jadą ludzie w tematach op których nie masz pojecia - poczawszy od in vitro - zakładasz temat w odnisieniu do in vitro - religia - a wypizujesz bzdrury - został tydzien wiec nie bede zadnego pisama wystosowyal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:04  
Cytuj
CYTAT

tak się składa że rpacowałem chyba w najbardziej oszczednym urzedzie w stalowej i wiem jakie mielismy monitorign i jaka firma była zatrudniona do ochrony - SKAREM - i taka poleciłem - co do klepania postów - to papatrz jak i Ciebie jadą ludzie w tematach op których nie masz pojecia - poczawszy od in vitro - zakładasz temat w odnisieniu do in vitro - religia - a wypizujesz bzdrury - został tydzien wiec nie bede zadnego pisama wystosowyal.

To że komuś nie pasuje to jaki jest mój stosunek do in vitro to nie znaczy ze pisze glupoty. Bo zabijanie embrionów to zabijanie ludzi. A ciekawe w jakim urzędzie pracowałeś. Bo skoro był taki oszczędny to napewno nie wziął monitoringu z skaremu chyba że miał super znajomosci i rabaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Proszę o opinie na temat agencji ochrony w naszym mieście. Chodzi o ochronę domu i monitoring czy coś w tym rodzaju. Z góry dzięki.


Moim zdaniem bardzo istotne jest "w jakim rodzaju" co
Najpierw musisz wiedzieć, o jaką usługę Ci chodzi. Wydaje mi się, że masz na myśli założenie w swoim domu systemu alarmowego + dojazd ochrony, jak ten alarm się włączy.

Jeżeli tak, to masz w Stalowej Woli cztery firmy do wyboru: SKAREM, MIKST, GOSPODARCZYK, KARABELA.
Dwie pierwsze, to firmy miejscowe, kolejne są z Sandomierza i Tarnobrzega ale w Stalowej mają swoje patrole.
Jakiś czas temu był już podobny post:
http://stalo(...)d=644529

Pracowałem kiedyś w firmie, w której szef kazał mi znaleźć kogoś, kto założy alarm + agencję, która będzie ten alarm monitorować (nie mylić z kamerami) i wysyłać swój patrol jak alarm się włączy.
Można powiedzieć, że byłem wtedy w takiej sytuacji jak Ty teraz.
Zyczę powodzenia i pozdrawiam.

//moderowano/ zubrstw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:35  
Cytuj
Dziekuję Wam serdecznie za opinie. Pozdrawiam

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 13:43  
Cytuj
Żubr pisałem wyżej monitoring i ochrona była ze Skaremu - ja sie nie oritnuje jakie ceny chodza - ale mielismy to i to z jednej firmy - a uwierz mi ,że budynek się sypieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Żubr pisałem wyżej monitoring i ochrona była ze Skaremu - ja sie nie oritnuje jakie ceny chodza - ale mielismy to i to z jednej firmy - a uwierz mi ,że budynek się sypieumiech

No to widzisz, tak to czasem jest. Jak to mowia dobry monitoring nie jest zly. Odnosnie samego alarmu i przyjazdu ochrony w razie alarmu polecam skarem, rozmawialem ze znajomym ktory ma mikst i mowi ze tez jest zadowolony. 10 razy w miechu przyjezdzaja w ramach "abonamentu" za kolejne sie placi ale to jak w skaremie. Wiec sprawdz ktora firma ma blizej do ciebie od sidziby i do nich sie zglos zawsze szybciej beda na miejscu w razie alarmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 16:25  
Cytuj
Taka co ma auta na blachach WWL umiech

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:38  
Cytuj
Monitoring wcale nie musi byc zakłądany przez firmę ochroniarską. Są w Stalowej woli firmy które zajmuja sie zakładaniem instalacji, doradzywem sprzetowym itd. Nie pamiętam w tej chwili nazwy, ale postaram się znaleźć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »