NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ankieta :),
Posty: 21
Dołączył: 5 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:32  
Cytuj
Witam, ośmielę się wyskoczyć z dość nietypową inicjatywą mianowicie krytego lodowiska w Stalowej Woli. Jak zauważyłem w naszym mieście, wiele osób o różnej strukturze wiekowej jest fanami jazdy na łyżwach, dlatego też zadaję sobie pytanie... Dlaczego nie moglibyśmy mieć lodowiska na miarę teraźniejszych czasów, krytego ze sztuczną nawierzchnią dzięki czemu moglibyśmy przedłużyć okres możliwości korzystania z lodowiska ? Do koncepcji wchodził również plan lodowiska całorocznego, jednakże to mogłoby być lekką przesadą jak na nasze miasto. Lecz sądzę iż opcja chociażby od października do marca, lub kwietnia, nie jest najgorszym pomysłem i wierzę że chętnych nie brakowałoby w naszym mieście, okolicy. Oczywiście są to tylko moje przemyślenia, jednak prosiłbym o odpowiedź w poniższej ankiecie, chciałbym tylko sprawdzić Wasze opinie na owy temat. Dziękuję umiechgood


http://www.ankie(...)5&page=0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:35  
Cytuj
Niezbyt wymagajaca ta ankieta - ale głos oddany - szkoda tylko ,ż enie pokazuje jakie sa wyniki juz po głosowaniu i ile w danej chwili te 3 odpowiedzi maja procent, ale mam nadzieje ,ze pomoglem ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »