NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ludzkie chamstwo i wandalizm.,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Chyba stopien zdemoralizowania mlodziezy polskiej najlepiej oddaje ten filmik http://www.youtu(...)=related


Tommi ten koleś to totalna patologia i skrajnośc z samego brzegu marginesu - nie ma co sie z nim porównywać bo to dno - takich gimnazjalistek raczej nie ma w Stalowej umiech poza tym w moim roczniku także tacy sie zdarzali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:13  
Cytuj
To jest brak jakichkolwiek hamulców i autorytetów. Nie ma kary na takie zachowania. Dawniej policja mogła za dużo, teraz może za mało. Pała i zimna woda, a potem do celi bez koca - i materaca.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:13  
Cytuj
Ja nie twierdze ze tacy sa wszyscy ale zdazaja sie takie typki. I nie masz racji zdazaja sie tacy gimnazjalisci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Ja nie twierdze ze tacy sa wszyscy ale zdazaja sie takie typki. I nie masz racji zdazaja sie tacy gimnazjalisci


Tommi napisałem "gimnazjalistki" - chodziło mi bardziej o dziewczyny - trundo mi sobie wyobrazic taka pierfidna laske jak ten koles z takimi wulgaryzmami i to jeszce w sądzie - nawet jeżeli są to i tak mniej ich jest nic facetów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:17  
Cytuj
No ja takiego chłystka to bym chyba...... umiechumiechumiechumiechumiech

Dlatego na przykład na nauczyciela się nie nadaję. Mógłbym zacząć mechanicznie wybijać z główek chamskie odzywki. umiechumiechumiechumiechumiech Trzeba nie lada cierpliwości do takich.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:41  
Cytuj
Wyluzuj miriam bo ci ciśnienie skoczy. Tacy byli są i będą. Koleś pójdzie do pierdla nauczy się "fachu" wyjdzie po max 7-8 latach jako "fachowiec".

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:14  
Cytuj
O mnie się nie bój - a jak nie masz nic do powiedzenia, to daj sobie spokój - biedaczku.

Takie ciekawe spostrzeżenie: Palacze - nie potrafią uszanowac prawa osoby nie palącej, do nie oddychania dymem papierosowym. Jest cos takiego w palaczu, że jak odpala peta, to kultura się wyłącza a włącza się chamstwo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 13:17  
Cytuj
Tolerancji można uczyć się od palaczy. Nie słyszałem jeszcze by jakiś niepalący przeszkadzał palącemu.umiechumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 18:09  
Cytuj
odstaw te leki chłopie, bo na nerwicę ci nie pomagają, za to resztki rozumu.... umiechumiechumiechzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Kolejny aspekt chamstwa, to ambulatorium przy HSW. Czekanie do lakarza w kolejce to nerwy, bo zawsze jakiś PRL-owski "emeryt" spróbuje się wryć, oprócz tego pielegniarki wprowadzające swoją rodzinę bez kolekim czy przedstawiciele medyczni, udający pacjenów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 19:03  
Cytuj
To po co tam chodzisz? To nie jedyna przychodnia w mieście. Ja chodzę do takiej gdzie umawiam się na konkretną godzinę. Nie siedzę jak b...an przed drzwiami.
Większość problemów sami sobie stwarzamy. Nie mówię o wandalizmie bo to zupełnie inny temat.

miriam nie pisz do mnie o lekach a później o swojej wizycie u lekarza bo to w tym zestawieniu śmiesznie brzmi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 19:07  
Cytuj
jak tam "pięści" - mocno zaciśnięte? umiechumiechumiechumiech

Pasujesz jak ulał do tego tematu. Wszyscy normalni na tym forum wiedzą dlaczego. Chcesz kontynuować - idź do Hyde Parku. umiechumiechumiechumiech

Swoją drogą - chamwstwo w kontekście tego forum, to temat - rzeka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 19:49  
Cytuj
Palacze raczej nie mają nic wspólnego z tym tematem - ponieważ czy to sobie palą na przystanku czy gdzies indziej - nie dewastują ani nie niszczą okolicy - to ,że komuś puszczą dymkna przed nosem to już przerabialiśmy w innym temacie.
Dwa dni temu na moim bloku pojawiło się JP na 100% - juz każdy blok ma ten napis - szkoda tylko ,że zrobili to na nowym ociepleniu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
jak tam \"pięści\" - mocno zaciśnięte? umiechumiechumiechumiech

Pasujesz jak ulał do tego tematu. Wszyscy normalni na tym forum wiedzą dlaczego. Chcesz kontynuować - idź do Hyde Parku. umiechumiechumiechumiech

Swoją drogą - chamwstwo w kontekście tego forum, to temat - rzeka.


Chory jesteś? To ty masz jakieś problemy. Spinasz się, irytujesz, narzekasz. Człowieku jest w twoim życiu coś co cię cieszy? Z czego jesteś zadowolony?
Co do chamstwa na forum. Tak miriam, masz w tym ogromny udział.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:07  
Cytuj
Ja bym tak obojętnie wobec chamstwa palaczy nie przechodził - czują się bezkarni, i czują, że mają jedyne i wyłączne prawo do zatruwania innych.

Co do buraczanych napisów na murach. Cóż - zwykły podły wandalizm. W odróżnieniu od grafficiarstwa - które uznaję za prawdziwą sztukę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:15  
Cytuj
Czy graffiti, czy zwykły bohomaz to zawsze wandalizm. Pokażcie mi zadowolonego właściciela budynku, na którego elewacji jakiś "artysta" maluje dzieło?
Rozumiem miriam, że jak jakiś artysta zamaluje ci elewacje domku jakimś pięknym graffiti to zapiejesz z zachwytu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:19  
Cytuj
Nie wszystkie grafity robi "Banksy" - jeżeli wiecie o kim mowa umiech
Ja do fajnych "obrazków" nie mam nic przeciwko - o ile nie sa to glupie i wulgarne texty i sa w miejscach ktore sa do tego przeznaczone - tyle ze ws talowej nie ma takiej strefy - a szkoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:30  
Cytuj
Nie miałbym nic przeciwko żeby mieć coś takiego na swoim domu:

Obrazek

albo coś takiego

Obrazek

Facet jest żywą legendą - i zdecydowanie jest artystą.

link do jego stronki

http://www.banksy.co.uk/

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »