NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ile płaciliście za strone internetową w Stalowej?, Ile za jaką strone i gdzie płaciliście?
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:24  
Cytuj
Chce zlecić strone WWW swojej firmy u kogoś ze Stalowej Woli, ale nie wiem kto robi fajne strony i niedrogo. Ci co robią nie podają cen na swoich stronach, o ile wogole maja swoje strony umiech

Prosze podajcie gdzie i za ile zrobiliście sobie stronke, najlepiej podajcie linka do swojej strony żeby było wiadomo o jaki rodzaj strony chodzi...

A gdzie proponujecie serwer pod strone tanio?

Będe wdzięczny za wszelkie informacje...

Pozdrawiam,

Krzysztof

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:35  
Cytuj
W tej branży nie ma czegoś takiego jak "cena strony". Dużo zależy od tego ile dany delikwent ma doświadczenia i czego właściwie chcesz. Kosmetyczne dla Ciebie rzeczy mogą być kosztowne (lub na odwrót).

Sam nie robię stron, pracuję dla firmy która zajmuje się tym na większą skalę niż stronki-wizytówki.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:50  
Cytuj
krzysiek wejdz w temat - strona internetowa - pomysl na biznes - znajdziesz tam namiary na czlowieka ktory robi swietne strony - poleca nick - magiajacobsa - jest tez w tym poscie link do przyykladowej stronki ktora wykonała ta własnie osoba.
Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:52  
Cytuj
Przeglądnij ogłoszenia na tym i innych portalach tego miasta. Znajdziesz masę ogłoszeń ludzi tworzących strony internetowe. Konkurencja jest duża, więc zarówno jakośc usług jak i ich cena powinny być ok.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 19:31  
Cytuj
Z tą magia jacobsa to dajcie sobie już spokój, jak gość nie umie sobie wypozycjonować strony internetowej smiech2 (poszukajcie go w google pod wyżej podanym hasłem).

Ja polecę dobrego fachowca, chociaż nie ma on zbyt efektownej strony (jest bardzo stara - chyba miał zmieniać ją na nową), ale gość zna się na rzeczy i nie zdziera z klientów kasy za coś, czego nie robi (jak wielu "webmasterów").

www.nasznet.pl

513 060 454

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 22:23  
Cytuj
Może nie ma czasu? Szewc bez butów chodzi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 22:40  
Cytuj
Dobra strona kosztuje powyżej 10 tysięcy, w stw nie ma dobrych www. Średnich jest od groma

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
Dobra strona kosztuje powyżej 10 tysięcy, w stw nie ma dobrych www. Średnich jest od groma


Otóż to Jacek.
Może z tymi 10 tys to przesadziłes ale bądź co bądź strona internetowa - temat rzeka. Dlatego Ci "dobrzy" sie tu nie udzielają i nie odpisują na emaie na portalach w sekcji 'zlecę' bo dobra strona internetowa to nie pseudo graficzka wykonana przez byle studenta czy pseudo informatyka na etacie w mleczarni uważającego się za (i tu krzyżuję palce) - freelancera.

Znam kilka osób robiących to na codzień od rana do nocy na własny rachunek z firmami itp bez freelancowania dla społeczeństwa każdego innego niż nasze stalowowolskie gdzie na forum porusza się tematy "gdzie najtaniej i najlepiej i najszybciej" i wychodzi na Zenka z garażu co i stronę zrobi i samochód naprawi i w domu posprząta i drzewka zasadzi. Ot to nasze stalowowolskie społeczeństwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 22:55  
Cytuj
Nie przesadziłem bo pewna firma z stw dała troche wiecej za www. W5 językach all inclusive itp. Nasi wielcy włąsciciele firm nawet jak juz raz zrobią www to nie aktualizują bo po co;p

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
Nie przesadziłem bo pewna firma z stw dała troche wiecej za www. W5 językach all inclusive itp. Nasi wielcy włąsciciele firm nawet jak juz raz zrobią www to nie aktualizują bo po co;p


Updaty a jak! no bo najlepiej zrobic, wziac kase i pic browara a potem wyrzucic karte sim z telefonu i wyslac sms'a do znajomych ze ma sie nowy numer. A glupcy niech korzystaj az ich uslug umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dobra strona kosztuje powyżej 10 tysięcy, w stw nie ma dobrych www. Średnich jest od groma


Otóż to Jacek.
Może z tymi 10 tys to przesadziłes ale bądź co bądź strona internetowa - temat rzeka. Dlatego Ci \"dobrzy\" sie tu nie udzielają i nie odpisują na emaie na portalach w sekcji \'zlecę\' bo dobra strona internetowa to nie pseudo graficzka wykonana przez byle studenta czy pseudo informatyka na etacie w mleczarni uważającego się za (i tu krzyżuję palce) - freelancera.

Znam kilka osób robiących to na codzień od rana do nocy na własny rachunek z firmami itp bez freelancowania dla społeczeństwa każdego innego niż nasze stalowowolskie gdzie na forum porusza się tematy \"gdzie najtaniej i najlepiej i najszybciej\" i wychodzi na Zenka z garażu co i stronę zrobi i samochód naprawi i w domu posprząta i drzewka zasadzi. Ot to nasze stalowowolskie społeczeństwo.


BYSZEK ... o wow odezwał się znawca jaj. cool girl

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 00:00  
Cytuj
CYTAT


BYSZEK ... o wow odezwał się znawca jaj. cool girl


a znam drogi Jacobsie

na miękko, na twardo i sadzone umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 00:22  
Cytuj
co do Jacka i 10 tys zgadzam się są firmy które od 15 tys zaczynają w ogóle podejmować temat, ja w stw robiłem to ok 400zł ale są co za 1500 robią, warto tez mieć odłożone coś grosza na pozycjonowanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 08:50  
Cytuj
Ja także szukałem kogoś kto mi zrobi - nawet założyłem temat - jednak skorzystałem z usług kolegi który znalazł czas i robi po znajomości za 500-1000zł - wyjdzie w praniu - ale faktem jest to co piszą już wyżej - przeważnie wykonuje je dla firm i nie tyka zleceń które nie są minimum od 5tys...nie będę rzucał kwotami za jakie robił najwięcej - bo sam nie uwierzyłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
ja w stw robiłem to ok 400zł ale są co za 1500 robią, warto tez mieć odłożone coś grosza na pozycjonowanieumiech


Dokładnie tak jak napisał skalar.info.pl , mi gość zrobił stronkę za 600 zł. Może nie w 5 językach i all inclusive ale bardzo przyzwoitą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 10:23  
Cytuj
Witam strona stronie nie rowna.
Jak chcesz jako taka wycene strony musisz napisac jaki rodzaj strony to ma byc oraz jakiej liczby ogladalnosci sie spodziewasz itp.

Co innego jest strona firmowa (ktora z reguly ma bardzo mala ogladalnosc i na ktorej z reguly przebywa kilka/kilkanascie osob online na raz, a co innego sklep internetowy czy jakis mini portalik czy portalik gdzie na raz na stronie moze przebywac kilkaset czy kilka tysiecy osob - ponadto w przypadku sklepow i portali struktura danych jest o wiele bardziej skomplikowana, do bazy danych jest robiona ogromna ilosc zapytan itp).
W tym drugi przypadku musi byc dobrze napisane oskrytpowanie strony, gdyz w przeciwnym wypadku szybko zajedziemy serwer w firmie hostingowej - i tym samym strona bedzie sie bardzo wolno wczytywac.
I nagle okazuje sie ze musimy kupic serwer dedykowany ktory juz nie bedzie kosztowal te 300 zl rocznie (co hosting w dobrej firmie) tylko 300-500 zl miesiecznie - wiec koszty radykalnie sie zwieksza.

Znana firma u nas na rynku robila znajomej firmie sklep - i przy okolo 40-50 osobach online ten sklep sie tak muli ze masakra.

Jedna ze zrobionych przeze mnie stron spokojnie na zwyklym hostingu wytrzymuje (rekord 1240 osob online) - a jest to strona gdzie jest robionych sporo obliczen do roznych rankingow itp. gdzie potrzeba troche tej mocy obliczeniowej serwera), ale przez zastosowanie odpowiednich mechanizmow smiga jak rakieta - i jestem pewien ze na tym hostingu (w home.pl) pociagnie jeszcze wieksza liczbe userow online na raz.

Kolejna sprawa - jest to ze osoby robiace strony bardzo czesto uzywaja gotowych CMSow: Joomla, Wordpress, OSCommerce (w przypadku sklepow) - a to naprawde sa kombajny/zamulacze - zbyt duzo maja zbednych modulow i przez sposob ich napisania nie sa wydajne.
Ja robiac strony zawsze robie oskryptowanie sam pod dany projekt - co tez baaardzo wplywa na wydajonosc takiej strony.

Wiec jak widac robiac strony trzeba wziasc pod uwage wiele roznych aspektow - bo pozniej sie okazuje ze hosting nie wyrabia i sa tez przypadki ze po jakims czasie 1 serwer dedykowany moze byc za malo - a jakby strona byla napisana dobrze i odpowiednio zopotymalizowana to hosting w zupelnosci by wystarczal.

Przykladem bardzo zle napisanej strony byla i chyba nadal jest Nasza Klasa - w tej chwili ich serwery to klaster (nazywany super komputerem - bedacy w czolowce polskich superkomputerow).
Super komputer NK w sumie niedawno zajmowal 480 miejsce w swiecie.
A jest na swiecie ogrom serwisu o wiele wiekszej liczbie odwiedzin niz NK,a korzystajac z o wiele mniejszej mocy serwerow - a i tak lepiej dzialaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 10:55  
Cytuj
polecam http://www.wirtualnymarketing.com.pl wejdź na stronę zobacz co stworzył, wyslij zapytanie, określ potrzeby dostaniesz wycenęumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 11:08  
Cytuj
No bez jaj potluczony

Dostaniesz odpowiedź, że proszą o wypełnienie briefu. Przygotują ofertę.

Tylko, że każą za to zapłacić 100 zł potluczony
A potem cena 3x to co u konkurencji. Zdziercy.

CYTAT
Wiec jak widac robiac strony trzeba wziasc pod uwage wiele roznych aspektow - bo pozniej sie okazuje ze hosting nie wyrabia i sa tez przypadki ze po jakims czasie 1 serwer dedykowany moze byc za malo - a jakby strona byla napisana dobrze i odpowiednio zopotymalizowana to hosting w zupelnosci by wystarczal.


Bez przesady. Robiąc wizytówkę firmy wszystkie inne aspekty poza wyglądem i względnym kodem są marginalne i pomijalne.

Pisać dedykowany CMS do wizytówki firmy goodcool girlmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


BYSZEK ... o wow odezwał się znawca jaj. cool girl


a znam drogi Jacobsie

na miękko, na twardo i sadzone umiech


Wolałabym Magia cool girl jak już chcesz używać skrótów.ok

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 12:24  
Cytuj
krzysiek_88 /U mnie strona www od 400 zł bez CMS/

ostatnie realizacje
http://warka.stalowa-wola.pl
http://sydneyklub.pl - w trakcie kończenia umiech

a namiary na mnie PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 13:28  
Cytuj
nikt kto jest dobry, nie pozostał lokalny - bo po co.

jeżeli szukasz tanio, to masz kolegę wyżej i całe allegro.
jeżeli szukasz dobrze, to popatrz po portfoliach.

na serwer polecam niżański http://www.futurehost.pl. pogadaj też z nimi o stronach internetowych. zwłaszcza, jeżeli oczekujesz czegoś więcej niż oferuję kolega za 400zł i jesteś w stanie za to zapłacić odpowiednio więcej.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 15:59  
Cytuj
Server - na stronę - wizytówkę firmy nie potzreba żadnego servera. Konto z obsługą PHP, ew. Mysql. Darmowe - jako dodatek do domeny.

Żadne lokalne wynalazki, które dzisiaj są - jutro nie ma - a jak padnie to nie wiadomo co i dlaczego.

Np. OVH - tanio i dobrze. Kupując tam domenę .pl za 40 zł masz hosting gratis ! z PHP i MYSQL

Odradzam nazwa.pl

nie róbmy z wizytówki firmy przedsięwzięcia na skalę wielkiego serwisu. Nie mąćmy w głowach serverami dedykowanymi. Po co to komu ? Na co ?

Dobra strona będąca wizytówką lokalnej firmy to max. 1500 grafika. Z całą resztą za 2 tys. stronka, że hohohohoh.

Żadne wynalazki z cyferką 3 w nazwie jezyk

Hosting za 400 zł na stronę lokalnej firmy ? To jakiś żart ?! Po co ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Żadne lokalne wynalazki, które dzisiaj są - jutro nie ma - a jak padnie to nie wiadomo co i dlaczego.

futurehost (jeżeli o nim myślałeś) nie działa od wczoraj i nie sądzę żeby padł jutro.

CYTAT
Server - na stronę - wizytówkę firmy nie potzreba żadnego servera. Konto z obsługą PHP, ew. Mysql. Darmowe - jako dodatek do domeny.

[...]

Po co ?

pod warunkiem, że wątkotwórca faktycznie szuka wizytówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
Bez przesady. Robiąc wizytówkę firmy wszystkie inne aspekty poza wyglądem i względnym kodem są marginalne i pomijalne.
Pisać dedykowany CMS do wizytówki firmy.


Ja nie pisalem wczesniej o wizytowkach tylko ogolnie o wielu rodzajach stron internetowych.
Pod wizytowke ktora z reguly bedzie odwiedzac kilkadziesiat osob dziennie - zgadza sie ze nie potrzeba jakiegos wyszukanego serwera (hostingu) - ale wazne jest zebysmy mieli wlasna domene internetowa i poczte firmowa w tej domenie - bo chyba nie najlepiej sie to prezentuje jak na stronie firmowej mamy podanego maila do siebie z onet, wp itp :(/

Tak po za tym to prosciutki CMS nawet i do wizytowki sie przyda - bo jak nie znamy htmla, nie znamy sie na obsludze serwera ftp itp. - to pozniej aby zmienic tylko nr. telefonu na stronie to musimy dzwonic do osoby co robila strone i prosic sie o taki duperel - no i bardzo czesto nawet za takie drobne poprawki ktos bedzie chcial nas "skasowac" - a majac prosciutki CMS z edytorkiem do edycji tresci podstron i majacy mozliwosc tworzenia i edycji galerii internetowych na stronie - sami sobie wszystko zrobimy.

CYTAT
Pisać dedykowany CMS do wizytówki firmy
- taki prosty napiszemy w godzinke - zas jesli juz robimy troche czasu strony to posiadamy juz wlasne gotowce - ktore szybko sie dopasowuje do wymagan klienta.

Jesli chodzi o hosting - to przerabialem przez lata bardzo wiele firm - i co tu duzo mowic nr.1 to home.pl - dlugo nic i nr5 nazwa.pl.
Z hostingiem tez jest taka sprawa ze wiele firm szybciej znika nie sie pojawilo.

Placac te 300 zl rocznie za hosting np. z home.pl - zyskujemy duzo wiecej - 100 GB powierzchni, bez limitu transferu, mozemy na tym serwerze postawic dowolna ilosc stron internetowych, dowolna ilosc domen, mozemy sobie sami zakladac dowolnej wielkosci skrzynki pocztowe - bez reklam i spamu, mamy baaardzo pojemny serwer ftp.
Jak dobrze pokombinujemy - to sie to nam zwroci badz tez i cos tam sie zarobi - mozemy znajomym porobic konta ftp, pocztowe, bazy danych - i tym samym cos tam wziasc od nich grosza.
Hosting komercyjny z dobrej firmy to same zalety.

Artur - ten hosting co podales http://futurehost.pl/ ma niekonkurencyjne ceny - lepiej wziasc w home.pl lub nazwa.pl - bo to sa firmy ktore od lat sa na rynku, maja potezny kapital i tym samym nie ma u nich miejsca na jakies dziadostwo czy awarie.

Jesli chodzi o wirtualny marketing - to te firme prowadzi osoba ktora albo pracowala albo nadal pracuje w go 3.
Sama ta osoba nie robi stron - tylko z tego co wiem to robia mu osoby z go 3 (czy tez robiace dla go 3).
Kiedys jak robilem rozeznanie to ceny praktycznie takie jak w GO i nawet oferowali mi ten sam CMS co GO oferuje.

PS. Jak wlasnie zobaczylem oferte hostingu z go3 to mi sie smiac chce http://www.go3.pl/1016/hosting = najlepsze w tym jest ograniczenie co do ilosci stron - szkoda gadac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:49  
Cytuj
Dla jakiej działalności potrzebujesz stronę internetową?
Możliwe że będę mógł Ci pomóc i to będzie coś więcej niż strona internetowa ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »