NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Naprawa iPhone 4 i 3g, Naprawa iPhona 4 i 3g w Stalowej Woli.
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:23  
Cytuj
Szukam komisu lub osoby ktora potrafi i posiada dostep do czesci zamiennych do Iphona 4 (wymiana matrycy oraz dolutowanie wejscia do ładowania baterii) i iPhona 3g (wymiana włącznika). Zależy mi na czasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:27  
Cytuj
Dość dobry serwis znajduje się na tyłach placu targowego (taki gróbszy facet z kucykiem) - może nie grzeszy usłużnym traktowaniem klienta, ale nie jeden telefon już naprawił.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:47  
Cytuj
Ja polecam serwis na na hali - wbudowany obok sklepu z kobiecą biżuterią (w pawilonie sklepow gdzie była kiedys ERA)- byłem w każdym komisie i tylko tam mi sie podjeli naprawy BlackBerry 9900 - miałem kłopoty z wyświetlaczem umiech polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2016r. 12:34  
Cytuj
Próbował ktoś z was wysyłać do serwisu? Bo póki co nie znalazłam dobrego serwisu, ale co do naprawy telefonów Apple, to dużo dobrego słyszałam o Telefonarium... Tylko oni są z Wrocławia. I jest możliwość wysyłki, podobno szybko idzie, więc chyba spróbuje. Chce naprawić telefon w końcu dobrze, żeby nie było już więcej problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »