NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie obszyć chodniki?,
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 00:46  
Cytuj
Witam
Mam pytanie gdzie mogłabym w Stalowej Woli obszyć chodniki? bardzo proszę o doradę, dokładne miejsce i może ktoś od razu orientuje się w cenie? Z góry dziękuję

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 00:46  
Cytuj

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 05:43  
Cytuj
Prawie wszędzie gdzie sprzedają chodniki i dywany. W Rozwadowie w rynku, na Handlowej pomiędzy Pajtonem a Biurem Plus (od strony Biura +).

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
Prawie wszędzie gdzie sprzedają chodniki i dywany. W Rozwadowie w rynku, na Handlowej pomiędzy Pajtonem a Biurem Plus (od strony Biura +).


Zgadza się, ja obszywałem tam kiedyś chodnik mimo iż go tam nie kupiłem - na wprost Cetrum Stalowa Wola - szybko i tanio - na drugi dzien miałem idealnie obszyty ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Prawie wszędzie gdzie sprzedają chodniki i dywany. W Rozwadowie w rynku, na Handlowej pomiędzy Pajtonem a Biurem Plus (od strony Biura +).


Zgadza się, ja obszywałem tam kiedyś chodnik mimo iż go tam nie kupiłem - na wprost Cetrum Stalowa Wola - szybko i tanio - na drugi dzien miałem idealnie obszyty ok


Miałem identyczną sytuację.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »