NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
WOŚP !!! co księżom przeszkadza?????,
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 20:34  
Cytuj
Wklejacz się obudził. Odnośnie pierwszej wklejki - nie komentuje. Dialekt autora świadczy ewidentnie o poziomie jego IQ.

Kolejna wklejka - zdjęcia. Uwierz mi owieczko, że podobne obrazy (a czasami i gorsze) można spotkać w lokalnych dyskotekach. Tak, dokładnie tam, gdzie wymodlone pokolenie JP2, katolicka młodzież po niedzielnej mszy udaje się w celu dozgonnego najebania się, przyćpania tudzież wzajemnego obicia sobie ryja. Ta młodzież dla której Bóg jest "wielką" wartością, przynajmniej na pokaz. Podjedź w sobotę w nocy pod Planetę czy Arkadię, pooglądaj rzygające niewiasty naprute do nieprzytomności z dupą na wierzchu. Wtedy uwierzysz - że są na codzień gorsze widoki niż Woodstock.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 20:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 20:39  
Cytuj
świetna argumentacjazaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

I dlatego mamy to uznać za normalność, nie potępiać, nie piętnować, może jeszcze namawiać własne dzieci do czegoś takiego? - może jeszcze gratulować samoupodlenia i degradacji?

Jak się w takim żulim świecie obracasz, to twój problem.okok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 20:52  
Cytuj
Póki co, temat dotyczy WOŚP. Nie rozmawiamy o Woodstock. Równie dobrze można zbluzgać każdego właściciela dyskoteki w której młodzież spożywa alkohol.

Tobie ciężko uznać za normalność szlachetny cel pomocy innym. Potępiasz Owsiaka, piętnujesz.. a własnych dzieci napewno nie namówisz do bezinteresownej pomocy innym.

Kiedyś wielce szczekałeś w temacie aborcji, in vitro. Byłeś całodobowym obrońcą plemników. Dziś - kiedy cała Polska pomaga narodzonym dzieiom - Mirek w Stokrotce dopatruje się ateistów którzy "szczelnie okupują kasy". Oddaj pieniądz Warchołowi - benzyna drożeje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Takie wielkie zrzuty, Wy katole, macie co tydzień w kościele.


W innym temacie pisałeś ze byłeś u Warchoła wyspowiadać się - zgadza się ? Więc jesteś katolem czy nie , bo jak nie to po co sie spowiadać .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 20:58  
Cytuj
Byłem kupić sakrament.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Byłem kupić sakrament.


Dla siebie ?

Znam ludzi którzy mają podobne zdanie jak Ty na temat KK ale oni wogóle nie praktykują. Natomiast nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się - jak wyżej , natomiast jak jest potrzeba ( chrzty, komunie, śluby, wielkanoc itp) odwiedzaja proboszcza, kościół, spowiednika. Jak to jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 21:16  
Cytuj
Już Ci mówie jak to jest. Zarówno dla mnie jak i dla większości. Sakrament jest tak samo potrzebny jak nr PESEL. Można tak samo żyć bez niego, cieszyć się pięknem przyrody, seksem itp. Aczkolwiek tego numeru wymaga władza. Jest potrzebny tylko po to aby go dyktować przed urzędami, aby zapisać dziecko do szkoły... Podobnie jest z sakramentami. Nie stajemy się mądrzejsi dzięki nim, aczkolwiek jest pewna "władza" w Polsce, która ich wymaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 21:18  
Cytuj
Wielebny Ktośik zawitał teraz będzie obrona kościoła. Zaraz pewnie Pilecki zawita tylko musi skończyć dyżur przed kościołem.

WOŚP nie walczy z kościołem i księża im nie przeszkadzają czy można powiedzieć tak o większości księży?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 21:24  
Cytuj
Andrzej spokojnie... Za chwilę Ktosik, Miriam i Pilecki zaczną nas rozliczać z sakramentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
Już Ci mówie jak to jest. Zarówno dla mnie jak i dla większości. Sakrament jest tak samo potrzebny jak nr PESEL. Można tak samo żyć bez niego, cieszyć się pięknem przyrody, seksem itp. Aczkolwiek tego numeru wymaga władza. Jest potrzebny tylko po to aby go dyktować przed urzędami, aby zapisać dziecko do szkoły... Podobnie jest z sakramentami. Nie stajemy się mądrzejsi dzięki nim, aczkolwiek jest pewna \"władza\" w Polsce, która ich wymaga.


I w tych słowach został pięknie ujęty morał jak "wiara-kościół" wpycha się nam z butami w życiorys. Lżej mają ci co nie mają dzieci- odpada chrzest, komunia, lekcje religii.
Ślub można mieć tylko cywilny ale odwagę też trzeba mieć cywilną- przecież co ludzie powiedzą? I tak większość czy chce czy nie ląduje w kościele. Trzeba mieć silną wole aby nie dać się temu omamić i nie ulegać presji większości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Wielebny Ktośik zawitał teraz będzie obrona kościoła.


Słuchaj Andrzejek - dla mnie jesteś frajerem, tyle chciałem Ci powiedzieć umiech

Co do Lucky Luka - trzeba mieć jaja aby być orginalny, więc albo coś popierasz albo nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:11  
Cytuj
Współczesny kościół osiągnął doskonałość w posługiwaniu się dezinformacją, ambiwalencją i fałszem. One właśnie stanowią często jedyną deskę ratunku dla tej skompromitowanej i uginającej się pod brzemieniem straszliwych win instytucji, która z niepojętą pychą i tupetem graniczącym z najcięższą wersją paranoi śmie nazywać się ostoją moralności i praworządności. Coraz częstsze skandale o podłożu seksualno-kryminalnym, dotyczące najwyższych autorytetów kościoła, jak przysłowiowe szydło wychodzą z worka faryzeizmu, by świadczyć wbrew sobie o prawdziwej naturze kościoła i przeterminowaniu religijności dogmatycznej, szczególnie jej watykańskiej wersji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
Słuchaj Andrzejek - dla mnie jesteś frajerem, tyle chciałem Ci powiedzieć


Udowodniłeś właśnie kolego, że jesteś typową owieczką, która w kościele na hasło "Przekażcie sobie znak pokoju" kiwa główką dookoła aby wszyscy dostrzegli jaki z Ciebie katolik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:23  
Cytuj
CYTAT

Słuchaj Andrzejek - dla mnie jesteś frajerem, tyle chciałem Ci powiedzieć umiech



Frajerumiechumiech jakie to typowe.....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:23  
Cytuj
CYTAT


Udowodniłeś właśnie kolego, że jesteś typową owieczką, która w kościele na hasło \"Przekażcie sobie znak pokoju\" kiwasz główką dookoła aby wszyscy dostrzegli jaki z Ciebie katolik.


Więc powinieneś to odczytać ze jestem pokojowo nastawiony do frajerów.

Natomiast Twoje świadecto kolego jest jasne umiech publicznie bluzgamy ale jak trzeba to "przychodzi koza do woza" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:28  
Cytuj
Frajer zawsze jest pokojowo nastawiony. Wrodzony strach to powodujeumiech No i jeszcze wyszukiwanie sobie podobnych to też naturalne zachowanie frajerów takich jak tyumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:33  
Cytuj
Kolego... zauważyłem, że boli Cię strasznie to że swego czasu bywałem w kościele. Ciekawi Cię moja biografia katolicka jak i sakramenty które przyjąłem. Nie czuję się w obowiązku "obnażania" się przed Tobą, ale rozumiem że łakniesz tej wiedzy. Otóż:

- Zostałem ochrzczony - na totalnej nieświadomce, jak każdy z nas
- Przyjąłem eucharystię - nie miałem na to większego wpływu
- Ślub kościelny - aby teściowa dłużej mi tak nie kłapała jak Ty

Bierzmowanie odpuściłem. Za wszelkie namaszczania też dziękuję.
Kolejnym "sakramentem" będzie co najwyżej akt apostazji.
Dobrej nocy życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
No i jeszcze wyszukiwanie sobie podobnych to też naturalne zachowanie frajerów takich jak tyumiech


Andrzejek napisałem wcześniej aby być orginalny trzeba mieć jaja, naśladowanie jest drogą dla słabyszch !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:36  
Cytuj
Ktośik, do oryginału ci dalekoumiechumiech

Mimo wszystko pozdrawiam. Idę spać.umiechok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
Kolego... zauważyłem, że boli Cię strasznie to że swego czasu bywałem w kościele. Ciekawi Cię moja biografia katolicka jak i sakramenty które przyjąłem. Nie czuję się w obowiązku \"obnażania\" się przed Tobą, ale rozumiem że łakniesz tej wiedzy. Otóż:



Uczciwie Ci kolego napisze ze skasowałem Twoją koscielną historie nie przeczytawszy jej, bo poprostu nie interesuje mnie ona. Każdy jest wolny i postepuje jak uważa , tylko niewielu ma cos mądrego do napisania/powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
... tylko niewielu ma cos mądrego do napisania/powiedzenia.


Zatem zamilcz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 23:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
... tylko niewielu ma cos mądrego do napisania/powiedzenia.


Zatem zamilcz.


Widocznie źle mnie zrozumiałeś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 08:37  
Cytuj
Nie odmówię sobie wkleić.

CYTAT
Jeszcze o WOŚP. Uwaga: Chrzanów i Trzebinia

W dyskusji n/t WOŚP nieoczekiwanie zabrał głos p.Janusz Wojciechowski – CEP, b.szef NIK:
http://lubcz(...)by-dawac
W gruncie rzeczy na początku wypowiedzi powtórzył moją tezę: („Czy zakupy sprzętu medycznego dla szpitali to jest dar dla chorych dzieci, czy dla dziurawego budżetu ochrony zdrowia?” - z tym, że moja jest ostrzejsza: nie dla budżetu MZiOS, lecz dla całego budżetu – bo żyjemy w państwie totalitarnym). Potem zadał sensowne pytanie: czy policzono koszty tej imprezy?
Na to pytanie odpowiedziałem kilkanaście lat wcześniej – na łamach „Najwyższego CZAS!”u. Udowodniłem, że gdyby telewizje czas poświęcony WOŚP sprzedały jako reklamowy, to mogłyby dać na chore dzieci parokrotnie więcej pieniędzy, niż uzbierała WOŚP.
Z tym, że ludzie chętniej, mimo wszystko, oglądają chyba relacje z WOŚP, niż reklamy?
P.Wojciechowski twierdzi przy tym, że dziwne jest, że p.Jerzy Owsiak zbiera tylko i wyłącznie na sprzęt – a przecież sprzęt ma psi obowiązek zapewnić państwo. To szczytowa naiwność. Nie ma górnej granicy wydatków na sprzęt!! Można na to wydać nieskończoną sumę pieniędzy – zapewniając na przykład każdemu od kołyski stojący przy łóżku aparat płuco-serce – ot, na wszelki wypadek, gdyby był potrzebny... No, i urządzenie do zamrożenia człowieka, gdyby zachorował na coś, na co aktualna medycyna nie zna jeszcze remedium...
Przecież opóźnienie 5' w dowiezieniu tego sprzętu może zdecydować o śmierci człowieka! Tak, że dodatkowe złotówki są zawsze mile widziane – i w kraju nie-totalitarnym można by dawać na to pieniądze - bez wrażenia, że się je zmarnowało.
Jednak p.Wojciechowski kilka razy mówi o tym sprzęcie tak – iż byłem pewien, że za chwilę padnie oskarżenie:
„Przecież w reżymowej służbie zdrowia praktycznie wszyscy biorą łapówki od firm produkujących sprzęt medyczny. Łapówki to od 5% do 10%. W takim razie przypuszczalnie p.Owsiak też zamawia ten sprzęt – i też prywatnie bierze łapówki. Nawet 5% od 40 milionów – to niezły roczny zarobek...”
P.Wojciechowski powstrzymał się przed tą insynuacją – ale podejrzewam, że tylko z obawy przed rozniesieniem na kijach przez fanów p.Owsiaka. Lewica bowiem bynajmniej nie jest tolerancyjna – co widać np. tutaj:
http://www.youtu(...)=related
Natomiast warto tekst p.Wojciechowskiego jednak przeczytać! Choć w połowie się z nim nie zgadzam.


ps. Śmieszy mnie konflikt forumowych ateistów z forumowymi katolami.
Obie strony się ośmieszają.. ale ateiści to jednak banda większych ignorantów i cwaniaczków. Ps. nikt nikomu nie każe być katolikiem, wystarczy pójść i zrezygnować, nie chodzić do kościoła i przestać o tym myśleć. Proste i skuteczne. Najgorsze w tym wszystkim, że większość z tych ateistów (zatwardziałych) bierze ślub kościelny, chrzci dziecko itd. Bądźcie konsekwentni i zrezygnujcie z tej instytucji. Nie chrzcijcie dzieci, nie bierzcie ślubów kościelnych czy komunii dla swojego dziecka.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 11:07  
Cytuj
Ale się boją. Wolą zostawic sobie "wyjscie awaryjne" Tylko, że Bóg bez problemu oceni szczerość tego "nawrócenia" i prawdziwość żalu za grzechy jak i swiadomości ich popełnienia.

Zastanawia mnie to wasze "kupowanie sakramentów". Jak nie chcieliśmy z moja żoną płacic za ślub, to go po prostu wzięlismy w klasztorze.

A może to jest kupowanie, bo nie wszystko było jak nalezy z postawa i przygotowaniem do sakramentu?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 12:48  
Cytuj
Panie lucky ? To ty jesteś ten lucky co rwał blachary na czerwone cinquecento (czy jak to sie pisze?) Apropo owsiaka jak peło sprywatyzuje szpital to bede mógł bezpłatnie skorzystać z tego owsiakowego sprzętu.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »