NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 »
WOŚP !!! co księżom przeszkadza?????,
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
lucky myślę że ściemniasz, ale zakładając że nie:

- zawarliście ślub w sposób nieważny
- ksiądz, który dopuscił się takiego niedbalstwa w imie kasy z pewnością powinien zostać odsunięty od pełnienia posługi
- nie wyobrażam sobie, jak można żyć z poczuciem, że próbowało się zakpić w świadomy sposób z Boga.
- na prawdę nisko upadłeś -ale pamiętaj, zawsze możesz naprawić to, co zrobiłeś.

Będę się za ciebie modlił.


Mirku skarbie, bardzo ale to bardzo Ci dziękuje. Nawet nie wiesz jak Twoja modlitwa jest mi niezbędna do życia. Ale w odpowiedzi na Twoje obawy co do mojej osoby, spieszę z odpowiedzią:

1. Wiem - w USC zginęły akta, strasznie cierpię z tego powodu
2. Ten "niedbały" ksiądz to właśnie ten "luzak" od inwestycji krzyżowych, którego tak wychwalasz na forum
3. Ja jakoś zyję.
4. Myśle że nie da rady tego naprawić. Jerzy raczej nie odda sześciu stów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 18:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 19:10  
Cytuj
Teraz się z tego śmiejesz. Ale kiedyś nad tym zapłaczesz - jeśli to oczywiście prawda.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 19:17  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 19:18  
Cytuj
Głupie

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Dobreumiech

Lucky_Luk. mogę umieścić tę fotkę w awatarze?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 20:47  
Cytuj
Możesz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 20:50  
Cytuj
Dziękiumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 20:50  
Cytuj
Czy wy wszyscy musicie tak pieprzyć?
Dajcie już spokój, niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu, bo ma do tego prawo. Osły uparte.
Taki brak tolerancji to naprawdę wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Czy wy wszyscy musicie tak pieprzyć?
Dajcie już spokój, niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu, bo ma do tego prawo. Osły uparte.
Taki brak tolerancji to naprawdę wstyd.


Dokładnie tak ,masz racje Elizabet,niepoprawne osiołychytry.air kiss

Z obserwacji życia powiem, ślub zabija miłośćplacze.:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 11:05  
Cytuj
Największe problemy z tolerancją, mają właśnie "forumowi ateiści"

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Największe problemy z tolerancją, mają właśnie \"forumowi ateiści\"

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany


Całe szczęście jesteś tu z nami i swoim zachowaniem dajesz przykład kultury, tolerancji i poszanowania poglądów innych umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 12:06  
Cytuj
Andrzejku,miałem więcej Cię nie komentować,ale nie mogę odeprzeć od siebie stwierdzenia,że jesteś zmienny jak Twój awatar.To już było ostatni raz,więcej nie będzie moich komentarzy pod Twoim adresem.
Jak Ty to piszesz "nie pozdrawiam",a ja wręcz przeciwnie pozdrawiam Cię i życzę dużo zdrowia.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 13:14  
Cytuj
To wielkie i magiczne słowo tolerancja pochodzi od łacińskiego słowa tolerare , co oznacza :znosić , cierpieć. Już samo przetłumaczenie na polski język tej łacińskiej nazwy bardzo dużo nam mówi o tym pojęciu. Ogólnie tolerancją nazwiemy wszystkie zjawiska i zachowania , które mimo tego ,że nie będą nam się podobać i nie będziemy podświadomie ani też świadomie mogli ich zaakceptować jako prawidłowe czy wręcz normalne ,to jednak je uszanujemy . To powiedzmy taka główna cecha zachowania tolerancyjnego.

http://www.toler(...)cja.html

Rozejrzyjmy się wokół i spostrzeżmy ,że każdy człowiek ma prawo nie tylko do odmiennej religii , odmiennego sposobu życia , ale także do innego ubioru , niekoniecznie zgodne z najnowszymi trendami mody , a my powinniśmy to uszanować , nie naśmiewać się i powinniśmy pozwolić im żyć tak jak to uważają za słuszne. Dopiero wtedy będziemy mogli powiedzieć o sobie ,że jesteśmy naprawdę tolerancyjni.

http://www.toler(...)cja.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Największe problemy z tolerancją, mają właśnie \"forumowi ateiści\"

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany


Tylko ateiści? Nie. W tym wątku ateiści i katolicy walczą z jednakową zaciętością. Nauczmy się szanować inne zdanie. Te ostatnie tu posty przypominają mi codzienne wypowiedzi słynnego "katolika2010" - sedewakantyste z onetu. Może go znacie nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Te ostatnie tu posty przypominają mi codzienne wypowiedzi słynnego \"katolika2010\" - sedewakantyste z onetu. Może go znacie nie wiem.


No pewnie, gość ma nieźle w łepetynie popie....układanezaklopotany

Prawie w każdym poście straszy mękami piekielnymi i każe się nawracać bo jak nie to...

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 13:58  
Cytuj
Jedno dobre co zrobił to to, że wielu katolików dowiedziało się że msza kiedyś była odprawiana tyłem do ludzi i nie w języku ojczystym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 14:00  
Cytuj
Prowadzi On blog http://tradycja-2007.blog.onet.pl/

Tak czytam od czasu do czasu Pana Tadeusza, katolika który jest wierny tradycji konserwatystą.
Dobrze jest znać opinie innych i ciągle się uczyć czegoś nowego, wg Pana Tadeusz jestem zatwardziałym heretykiem.

np.Kim jest heretyk?
Jak mawiał w XVII wieku bp Jakub Bossuet, heretyk to „człowiek mający osobiste opinie” w kwestii wiary.
Kościół przez 2000 lat zwalczał „osobiste opinie”, które rodziły się w opozycji do Kościoła (poganie) lub w jego wnętrzu (heretycy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 14:37  
Cytuj
I jest też fan club katolika2010 http://ludzi(...)lub.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 14:49  
Cytuj
KatoFunClub2010?umiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 15:08  
Cytuj
Rozmowa po raz kolejny schodzi z tematu ... Wiem jak trudno jest się trzymać kurczowo tematu ale starajcie się ok ... Zaraz ktoś napisze że piszecie nie na temat ...

Jeżeli ktoś uzna że temat jest na tyle ciekawy by nadal go ciągnąć a nie chce zakładać nowego może zawsze go wrzucić do tematu "śmietnik" ... Hydepark - 18+ Forum bez cenzury ... Tam można pogadać o wszystkim i o niczym ... czyli coś ala R.M czy tam TV trwam i "rozmowy niedokończone"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku,miałem więcej Cię nie komentować,ale nie mogę odeprzeć od siebie stwierdzenia,że jesteś zmienny jak Twój awatar.To już było ostatni raz,więcej nie będzie moich komentarzy pod Twoim adresem.
Jak Ty to piszesz \"nie pozdrawiam\",a ja wręcz przeciwnie pozdrawiam Cię i życzę dużo zdrowia.


Jak zwykle zupełnie bez sensu i nie na temat. Byle tylko zaczepić i dopiec. W zasadzie to niczego więcej po tobie się nie spodziewałem. Pozdrawiamumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 16:53  
Cytuj
Korwin-Piotrowska o krytykach Owsiaka: "WKU*WIA MNIE TO!"

Obrazek
Co roku w okolicach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiają się głosy podważające wiarygodność samej akcji, jak i jej twórcy, Jurka Owsiaka. Tym razem oburzenie wywołała wypowiedź jednego z lubelskich proboszczów, który stwierdził, że wspierając tę inicjatywę, wierni popełniają grzech... We wczorajszym programie Tomasza Lisa WOŚP skrytykował komentator Faktu, Łukasz Warzecha.

Nie wrzuciłbym nic do puszki woluntariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówił dziennikarz w Dwójce. Pisząc o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Przemocy, miałem na myśli pewnego rodzaju przemoc moralną... Krytykujesz, zadajesz pytania np. o to, jaki jest koszt tej imprezy, to znaczy, że jesteś złym człowiekiem, śmieciem, skunksem i tak dalej. Nic nie jest darmo, kosztuje paliwo, kosztują funkcjonariusze, którzy zabezpieczają imprezę... Gdyby zacząć to wszystko procentowo zliczać, (a nie możemy, bo nie ma takiego zestawienia kosztów) to moglibyśmy dojść do wniosku, że ta impreza odbywa się wyjątkowo wysokim kosztem, że skórka nie jest warta wyprawki.

W obronie idei promowanych przez Orkiestrę i Owsiaka do tej pory najmocniej i w najbardziej kontrowersyjny sposób stawał Zbigniew Hołdys (zobacz: "To zdemoralizowane chuje! Nie podam im ręki!"). Tym razem jednak głos w sprawie zabrała Karolina Korwin-Piotrowska, która wypowiedzi Warzechy na swoim profilu na Facebooku również skomentowała dosadnie:

Wkurwia mnie to - wyznała. Na maksa wkurwia, że jakiś smutny gostek z innymi gostkami jeden z niewielu fajnych i radosnych a nie martyrologicznych zrywów tego biednego narodu tak traktuje i centralnie na niego rzyga swoim jadem....A miałam nie kląć, Panie Warzecha...

Widzicie sens w takiej krytyce WOŚP-u i jego akcji? Czy naprawdę jest tak, że zmieniamy zdanie na ten temat dopiero wtedy, kiedy ktoś z naszych bliskich jest leczony za pomocą sprzętu kupionego przez Fundację? Zawsze wydawało nam się, że nikomu nie trzeba tego tłumaczyć...
http://www.pudel(...)mnie_to/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 17:41  
Cytuj
CYTAT


Tylko ateiści? Nie. W tym wątku ateiści i katolicy walczą z jednakową zaciętością. Nauczmy się szanować inne zdanie. Te ostatnie tu posty przypominają mi codzienne wypowiedzi słynnego \"katolika2010\" - sedewakantyste z onetu. Może go znacie nie wiem.


Ateiści to chyba za mocne słowo aby nazywać tu na forum tych "niewierzących" umiech Ta walka to nic innego jak ujawnianie ludzkich słabości jak po jednej stronie tak i po drugiej.

Osobiscie nie słyszałem o tym "katoliku 2010" i nie żałuje umiech Natomiast msze tyłem do ludzi nie były ale są jeszcze odprawiane, to msze trydenckie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 18:16  
Cytuj
Obrazek


pozdrowienia dla księdza proboszcza hehumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


pozdrowienia dla księdza proboszcza hehumiech


:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Nie wierzewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewazne

To pewnie sfałszowanewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewaznewazne

Drodzy parafianie wczoraj mi nie chciał zapalićwykrzyknikplacze
Mój numer konta XXXXXXXXXXXXXXXXXX good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »