NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
WOŚP !!! co księżom przeszkadza?????,
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
mądry logiczny post? ok, sprawdzmy adam1

1. przystanki Woodstock to niestety czas moralnie dwuznaczny - choć słuszna forma podziękowania młodzieży (to, co się tam dzieje pozostawię bez komentarza) - skad mirek to wiesz, byles choc na jednym? ja bylem na 3 jako malolat i wiem jak to wyglada

logika



Ja też wiem jak wyglada Woodstock i inne podobne masowe imprezy.Wiem z doświadczenia. Patrząc z perspektywy czasu dziś młodego człowieka bym na to nie puścił.


Owsiak miaił dobry plan i go realizuje, wielu potrzebujących z tego korzysta a on na tym bardzo dobrze wychodzi.

Co do jego zarobków. Chcący wiedzieć, niech badaja temat "Mrówki Całej". Nie oczerniam nikogo i nie namawiam. Każdy ma możliwość wyboru jak i przez kogo chce pomagać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 10:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Owsiak miaił dobry plan i go realizuje, wielu potrzebujących z tego korzysta a on na tym bardzo dobrze wychodzi.


Co to znaczy, dobrze wychodzi? Jak by głodem przymierał to by było, ok?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 11:08  
Cytuj
Tak jak napisałem wcześniej gdzie w grę wchodzą pieniądze zawsze będą niedomówienia.Nie atakuje Owsiaka ani Caritas i myślę,że mirek777 i sammael przytoczyli argumenty tak za jak i przeciw.Jedyne co nie budzi wątpliwości i stwierdzenie bartomixa,że Rydzyka za zbiórki pieniędzy należy postawić przed prokuratorem.Piszesz,że jest cień szansy na lepsze jutro czarno to widzę nie ma jedności,w naszym kraju a w zamian jest zawiść,bo sąsiad ma lepsze auto niż ja.Słowa Owsiaka "róbta co chceta"bardzo dobre zastosowanie mają w naszej polityce jak w życiu codziennym Polaków,może najwyższy czas się skrzyknąć jak to było przed 89 rokiem i pogonić tych pseudo polityków?Szczególnie tych,którzy zostali właśnie z PRL-u. Dlaczego nie egzekwuje się od Państwa tego co nam gwarantuje Konstytucja i prawo,bo w drugą stronę obywatel dla Państwa działa bez zarzutu.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 11:31  
Cytuj
Co roku ten sam bełkot sciana jaka WOŚP jest zła, jak Owsiak zarab kasę na naiwności ludzi.

Na stronie wośp http://www.wosp.(...)inansowe podane są rozliczenia wszystkich akcji które odbyły się do tej pory. Natomiast tutaj http://www.wosp.(...)zystanku jest podane ,z jakich środków opłacany jest przystanek Woodstock.good

Czekam na podanie podobnego corocznego rozliczenie przez Caritas.cool girl

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 11:42  
Cytuj
CYTAT


Co to znaczy, dobrze wychodzi? Jak by głodem przymierał to by było, ok?


Bystrzak jesteś i napewno się domyslasz co to znaczy.
Podpowiem Ci tylko ze kiedyś prezes TVP Wildstein wpadł na pomysł ograniczenia emisji programu "Kręcioła" do jednego w miesiącu, Owsiak odpowiedział" ze skoro zarząd nie chce jego programu w tv to nie będzie też kolejnego finału wośp".

"Kręcioła" była(jest?) produkcją "Mrówki Całej".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 11:49  
Cytuj
Ktośik nie pisz domysłami i niedopowiedzeniami tylko wywal konkrety. Skoro TV nie chciała programu Owsiaka to powinien skulić uszy i nie produkować programu, a jak bezczelnie postawił warunki to jest zły. Dziś finał WOŚP jest wydarzeniem również medialnym a w mediach jest konkurencja TVP nie chce Owsiaka to może inni zechcą. To nie TVP go stworzyło i nie TVP ma wyłączność na finał.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Ktośik nie pisz domysłami i niedopowiedzeniami tylko wywal konkrety. Skoro TV nie chciała programu Owsiaka to powinien skulić uszy i nie produkować programu, a jak bezczelnie postawił warunki to jest zły. Dziś finał WOŚP jest wydarzeniem również medialnym a w mediach jest konkurencja TVP nie chce Owsiaka to może inni zechcą. To nie TVP go stworzyło i nie TVP ma wyłączność na finał.



Widsteien postawił jasno sprawe ze jak Owsiak chce odejść niech odchodzi. Barbara Bilińska - Kępa łagodziła ten spór.

Tu masz coś o mediach prywatnych.


"Kluczem jest związek WOŚP z mediami publicznymi (TVP), na straży którego stoją – uwaga! – zaprzyjaźnione z Owsiakiem media prywatne. Idzie o to, że jeśli TVP chciałaby rozluźnić związek z “Orkiestrą”, to natychmiast zostanie “ostrzelana” przez media prywatne za godzenie w interes chorych dzieci. Tak było przy okazji ostatniego finału. Jak czytaliśmy w “GW”, co prawda TVP 2 “obcięła część czasu transmisji” finału WOŚP, ale “po medialnej burzy znów go przywróciła” (W. Karpieszuk, Globalny sukces orkiestry, GW 10.01.2009)."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 12:08  
Cytuj
No to Ktośik poszukaj w necie fotki tych bogactw Owsiakowych. Skoro taka kasę doi z TVP oraz fundacji to pewnie dorobił się jakiegoś majątku? Wklej fotki tego pałacyku oraz super fury, którą zdobył na krzywdzie dzieci i naszej naiwnościumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
No to Ktośik poszukaj w necie fotki tych bogactw Owsiakowych. Skoro taka kasę doi z TVP oraz fundacji to pewnie dorobił się jakiegoś majątku? Wklej fotki tego pałacyku oraz super fury, którą zdobył na krzywdzie dzieci i naszej naiwnościumiech


Jak masz chęć to szukaj, mi to do niczego nie jest potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 12:18  
Cytuj
Dwadzieścia lat facio wszystkich oszukuje i naciąga, a żaden redaktor SE lub Faktu nic nie znaleźli? Dziwne.
O co więc chodzi z tym Owsiakiem. Tak bardzo boli to, że taki facio odnosi sukces?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Tak bardzo boli to, że taki facio odnosi sukces?


Boli Cię coś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 13:27  
Cytuj
Ci którzy walczą z WOŚPEM powinni podpisać oświadczenie w razie wypadku, że nie chcą korzystać ze sprzętu zakupionego z tej zbiórki. Ile dzieci dzięki temu żyje, że ten "SZATAŃSKI" Owsiak zbiera kasę. Ciekaw jestem czy jakby dziecko (takiego napinacza co walczy z owsiakiem i wospem) ciężko zachorowało to co by wtedy powiedział jakby sprzęt z WOŚP uratował życie temu dziecku czy też by tak dalej z Tym walczył. Co po niektórym się już w dupa** przewraca i nie mają co robić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 13:30  
Cytuj
Andrzejek nawet jakby się owsiak dorobił haty i fury to takim ludziom warto jezyk Ile dzieci dzięki niemu żyje.( no i dzięki dobroci ludzi którzy wspomagają do puszeczki)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 14:00  
Cytuj
//modeorwano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 14:06  
Cytuj
michal_chemik.
Zastanawiające jest to że każdy tak wywodzi nad tym że Owsiak zarabia 10% od zebranej sumy. zatem ja spytam, czy warto poświęcić 3mln złotych na to by móc później wydać 27mln zlotych, czy może lepsze jest rozumowanie psa ogrodnika - Sam nie zjem i nikomu nie dam. Nie poruszam tu kwestii czy to dużo czy mało - na to pytanie odpowiedzieć powinien sobie sam zainteresowany - na tyle wycenił swoją pracę i chwała mu za to bo gościu wie czego chce. a jego postępowanie ocenią nasi wnukowie i ich wnuki. Więc jeżeli uważacie że jest to Not Fair załóżcie własną fundację i po godzinach pracy (nikt wam wtedy nie zarzuci że trzepiecie kasę na fundacji) wykonujcie coś na rzecz konkretnej osoby - chorej bądź potrzebującej. Ja jestem zbyt leniwy na takie coś więc wolę dać te 2 złote z mojej 20 złotówki wrzuconej do puszki niż odmawiać sobie odpoczynku i poświęcać swój wolny czas, tym bardziej że przeznaczenie pieniędzy wrzuconych do puszki jest szczytne. Facet rozkręcił cały interes i teraz jest rzeczywiście tak że ma do wszystkiego ludzi i każdy z nas chciałby się zamienić z nim rolami. Ale tak jest zawsze - na początku się zapiernicza, po to by po kliku latach (tu mamy ok 10-12) zlizywać śmietankę.

I jeszcze jedno - narzekanie, zazdrość i pycha to chyba nasze atrybuty narodowe (taki wniosek wyciągam z wyczytanych tu komentarzy).

http://forum(...)start=60

Wypowiedz ta dokładnie pasuje do wypocin na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 14:15  
Cytuj
Mam pytanie :
Co administracji stalowegomiasta przeszkadza WOŚP?

W zamkniętym temacie sm napisał :
CYTAT
Wykazał się ktoś wyjątkową bezczelnością i obłudą próbując się reklamować tutaj na forum. Zamykam.

Albo współpraca jest. Albo nie ma. Nie stosujemy logiki rozmytej. Nie ma stanów pośrednich.


Czyli mam rozumieć oczekujecie kasy od charytatywnej akcji za umieszczenie tematu na tym forum?
Wstyd.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 16:04  
Cytuj
Skąd to info o 10% wynagrodzeniu dla Owsiaka? Czytam sprawozdanie i nie widzę tej pozycji.

CYTAT


Boli Cię coś ?


Mnie nic nie boli. Ale widzę, że temat z tobą zakończony. Brak argumentów to zaczynają się głupawe teksty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 16:51  
Cytuj
Przytoczyłem argumenty, które są faktami - i w jedną i w drugą stronę. Tego, co dzieje się na Przystankach Woodstock nie komentuję, bowiem z bezpośrednich relacji wynika, że nie jest to temat na takie forum.

Jak widać odmóżdżenie zatacza coraz szersze kręgi. A odmóżdżeni widzą i dociera do nich tylko to, co w swojej zapyziałej nienawiści i agresji chcą zobaczyć.

Po raz kolejny sprawiłem, że tacy jak andrzejka (która zadeklarowała, że juz nigdy nie skomentuje tego co napisałem okokok) - miała o czym pisać.

Sami od siebie tacy nie są w stanie nic napisać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 17:03  
Cytuj
mirek, twoje argumenty to fikcja, cofnij sobie...
a o czyms czego nigdy nie widziales nie wypowiadaj sie (czyt. woodstock)

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 17:14  
Cytuj
"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka..." ukojone jest właśnie dzięki WOŚP.

Nieprawdaż, Mirku ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 17:17  
Cytuj
CYTAT


Czyli mam rozumieć oczekujecie kasy od charytatywnej akcji za umieszczenie tematu na tym forum?
Wstyd.

u chodzi o patronat nie o kase. Skoro nie ma patronatu to nie ma reklamy tak to działa

//moderowano
dodam tylko, że forum od reklamy nie jest.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
Skąd to info o 10% wynagrodzeniu dla Owsiaka? Czytam sprawozdanie i nie widzę tej pozycji.




Dane z http://www.wosp.(...)cyjnefaq

CYTAT
Ile Jurek zarabia w Fundacji? Ile Jurek zarabia na Finale WOŚP i Przystanku Woodstock?

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, Jurek od początku Fundacji nie pobiera żadnego wynagrodzenia oraz żadnych dodatkowych gratyfikacji, premii, świadczeń, nagród czy honorariów. Jest to wykazywane w standardowych oświadczeniach finansowych, które Fundacja przedstawia odpowiednim urzędom skarbowym.

Źródłem utrzymania Jurka jest jego działalność gospodarcza, a więc produkcja programów radiowych i telewizyjnych. Jako Prezesowi Zarządu WOŚP Jurkowi przysługuje jedynie samochód służbowy (wykorzystywany do obsługi szkoleń organizowanych przez WOŚP) oraz telefon.

Jeżeli w tej sprawie cokolwiek zmieniłoby się w przyszłości, Fundacja będzie zobowiązania do zakomunikowania tego do publicznej wiadomości.
http://www.wosp.(...)cyjnefaq


Teoria jet taka, fundacje z datkow zbiera kase, 10% z zebranej kwoty moze przeznaczyc na swoja dzialalnosc, reszta powinna isc na cele statutowe, czyli na to, do czego zostala powolana, im wiecej zbierze, tym wiekszy jest ten procent.

Jaki % z zebranej kasy przeznacza na swoją dzałalność WOŚP powiem uczciwie nie mam pojęca.

Powyżej cytowałem Wysłany: 7 Sty 2012r. 14:06 wypowiedz michal_chemik z http://forum(...)start=60 .

Dodam że z wypowiedzią michal_chemik całkowicie się zgadzam.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 17:43  
Cytuj
CYTAT


Mnie nic nie boli. Ale widzę, że temat z tobą zakończony. Brak argumentów to zaczynają się głupawe teksty.


Proponuje Ci przeczytać cały ten temat , tak ze trzy razy a potem pisać kolejne posty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skąd to info o 10% wynagrodzeniu dla Owsiaka? Czytam sprawozdanie i nie widzę tej pozycji.




Dane z http://www.wosp.(...)cyjnefaq

CYTAT
Ile Jurek zarabia w Fundacji? Ile Jurek zarabia na Finale WOŚP i Przystanku Woodstock?

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, Jurek od początku Fundacji nie pobiera żadnego wynagrodzenia oraz żadnych dodatkowych gratyfikacji, premii, świadczeń, nagród czy honorariów. Jest to wykazywane w standardowych oświadczeniach finansowych, które Fundacja przedstawia odpowiednim urzędom skarbowym.

Źródłem utrzymania Jurka jest jego działalność gospodarcza, a więc produkcja programów radiowych i telewizyjnych. Jako Prezesowi Zarządu WOŚP Jurkowi przysługuje jedynie samochód służbowy (wykorzystywany do obsługi szkoleń organizowanych przez WOŚP) oraz telefon.

Jeżeli w tej sprawie cokolwiek zmieniłoby się w przyszłości, Fundacja będzie zobowiązania do zakomunikowania tego do publicznej wiadomości.
http://www.wosp.(...)cyjnefaq


Teoria jet taka, fundacje z datkow zbiera kase, 10% z zebranej kwoty moze przeznaczyc na swoja dzialalnosc, reszta powinna isc na cele statutowe, czyli na to, do czego zostala powolana, im wiecej zbierze, tym wiekszy jest ten procent.

Jaki % z zebranej kasy przeznacza na swoją dzałalność WOŚP powiem uczciwie nie mam pojęca.

Powyżej cytowałem Wysłany: 7 Sty 2012r. 14:06 wypowiedz michal_chemik z http://forum(...)start=60 .

Dodam że z wypowiedzią michal_chemik całkowicie się zgadzam.ok





Czyli te 10% dla Owsiaka to zwykłe kłamstwo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 20:29  
Cytuj
Witam czy szanowni państwo Andrzejek i Miro mogli by dać sobie na luz,ponieważ żałosne staje się czytanie ich komentarzy do każdego tematu.Czyszby są aż takimi ekspertami w każdym temacie.Panowie jest tyle innych ciekawych zajęć niż siedzenie przed monitorem i klikanie w klawiaturę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »