NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
WOŚP !!! co księżom przeszkadza?????,
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 20:33  
Cytuj
gaspero w takim razie co Ty tu jeszcze robisz skoro jest tyle różnych zajęć?? a psik jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 20:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Witam czy szanowni państwo Andrzejek i Miro mogli by dać sobie na luz,ponieważ żałosne staje się czytanie ich komentarzy do każdego tematu.Czyszby są aż takimi ekspertami w każdym temacie.Panowie jest tyle innych ciekawych zajęć niż siedzenie przed monitorem i klikanie w klawiaturę


No to kolego rób te inne ciekawe zajęcia i nie siedź przed monitorem klikając w klawiaturę. Szczególnie jak nie masz nic do powiedzenia w temacie. Powodzenia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
No to kolego rób te inne ciekawe zajęcia


Andrzejek - mistrz ciętej riposty ok

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 22:18  
Cytuj
NIE POPIERAM OWSIAKA!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
NIE POPIERAM OWSIAKA!!!!!!!!!!!!!!!


No i masz do tego prawo. Przecież popieranie Owsiaka to nie narodowy obowiązek, a datek na orkiestrę to nie podatek.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
- fakt - faktem - hasło "róbta co chceta" - nawołuje do odejścia od wszelkich zasad.... - niestety.

Ja nie rozumiem tych atakow na to hasło. nawet jako dziecko nie rozumialem tego jako przyzowlenie na wszystko. Dopiero krucjata srodowiska Radia Maryja uswiadomiła mi jak to hasło jest przez jego przeciwnikow rozumiane. Moim zdaniem sugerowanie że to odejscie od wszelkich zasad to przesada bo ja to widze jako hasło sklcecone żeby brzmiało trendy (mimo uzytej gwary) tak jak i wiele owsiakowych powiedzonek. Owsiak nie raz wypowiadal sie przeciwko przemocy czy narkotykom wiec tu nie widze odejscia od wszelkich zasad. Nie ma co go demonizowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 23:00  
Cytuj
Ja również nie popieram Owsiaka umiech
Przecież on z tego ma taką kasę że się to w pale nie mieści!
Zauważcie że typ kiedyś się jąkał a teraz elegancko mówi.. wyleczył się za ludzkie pieniądze o stalowowolskim sztabie nie wspomnę.. chociaz nie tylko ten czerpie z tego wszystkiego korzyści i bawią się kosztem ludzi dających pieniądze.
Wolontariusze biegają cały dzien z puszką,marzną... a ci siedzą sobie w cieple i mają wszystko gdzieś a jakby tak ktoś dał wolontariuszom coś ciepłego do picia np to zgrzeszyłby?!
Nie daję na tą złodziejską organizację ani centa.!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 23:19  
Cytuj
Spór o Owsiaka, sporem bezsensownym

Obrazek


Spór o akcję Owsiaka podzielił Polskę. Uważam, że to sztuczny, jałowy i zupełnie niepotrzebny spór. Zamiast skupić się na ważnych aspektach tej akcji, nacisk kładzie się na wątki poboczne

Mierzi mnie i wkurza to bicie piany o akcję Owsiaka zwaną Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Choć nie wiem dlaczego świątecznej akurat teraz, bo Święto Trzech Króli to święto jakby pomniejszego płazu w kategorii polskiego świętowania. Niemniej nie zamierzam być małostkowy, w przeciwieństwie do wielu oponentów tej akcji. Tak, znam niemal wszystkie argumenty przeciwko organizatorowi, uczestnikom, wolontariuszom itd itp. Uznaję to nie tylko za głupotę, ale i za szczyt hipokryzji...

Polecam całość artykułu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
Taką kropolą , która przelała czarę, była wizyta w zeszłym roku owsiaka z żoną na obiadku u bula i jego żony.

WOŚP już nic odemnie i od mojej żony nie dostanie.
I nie ma to nic wspólnego ze stanowiskiem Kościoła - mógł się owsiak nie mieszać do polityki.
Przyjecie przez Głowe panstwa to od razu mieszanie sie goscia do polityki? Ochojska jak odbierala odznaczenie to tez mieszala sie do polityki? To w takim razie ja przestaje ogladac i wspierac sport pod kazda psotacia bo kazdy kto osiagnal sukces byl przyjmowany przez prezydentow Kwasniewskiego Kaczysniego czy Komorowskiego na uroczystych obiadkach. Mam nadzieje że pojdziesz za moim przykladem - bądzmy konsekwentni.
A tak na poważnie obejrzyj sobie ten filmik i zastanow sie czy czasem z powodu pewnych uprzedzen juz nie przesadzasz.
CYTAT
http://www.youtube.com/watch?v=0kWduUja8vU

I inne cytaty:
"Kandydat Jarosław Kaczyński przekazał album o polskiej przyrodzie z podpisami m.in. Lecha Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego na licytację w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rzecz powodzian. "
"Weekendowy pobyt w prezydenckiej rezydencji w Wiśle, krawat z autografem Lecha Kaczyńskiego i wieczne pióro z podpisem Marii Kaczyńskiej - m.in. te przedmioty będzie można wylicytować podczas XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do udziału w akcji przyłączyła się kancelaria prezydenta. "
CYTAT
Wolontariusze biegają cały dzien z puszką,marzną... a ci siedzą sobie w cieple i mają wszystko gdzieś a jakby tak ktoś dał wolontariuszom coś ciepłego do picia np to zgrzeszyłby?!
Gdyby na to poszly pieniadze ze zbiorki to bylbys jednym z pierwszych ktory to wypomnialby piszac o marnowaniu pieniedzy.
A herbate funduja wolontariuszom sponsorzy, punkty gastronomiczne czy osoby prywatne. Wystarczy wpisac w google goraca herbata i wolontariusze WOSP a nie pisac takie glupoty. A jezeli gdzies nie ma osoby chetnej do ufundowania goracej herbaty dla kwestujacych to nie jest to wina Owsiaka ale tych ktorzy go opluwaja chocby na forach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 23:35  
Cytuj
A poniżej link dla przeciwników Owsiaka. Może jej pomożecie bezpośrednimi wpłatami bez udziału diabelskiego Owsiaka.

Obrazek

jesli-nie-owsiak-to-moze-ja

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 01:40  
Cytuj
Z dedykacją dla przeciwników WOŚP - modlitwa "prawdziwego Polaka patrioty":

Gdy wieczorne zgasna zorze
Zanim glowe do snu zloze
Modlitwe moja zanosze
Bogu, ojcu i synowi
Dopierdolcie sasiadowi!
Dla siebie o nic nie prosze
Tylko mu dosrajcie prosze
Kto ja jestem ? Polak maly
Maly, zawistny i podly
Jaki znak moj? Krwawe galy
Oto znosze swoje modly
Do boga mamy i syna
zniszczcie tego skurwysyna
Mego brata sasiada
Tego wroga, tego gada
Zeby mu okradli garaz
Zeby go zdradzala stara
Zeby mu spalili sklep
Zeby dostal cegla w leb
Zeby mu sie corka z czarnym
I wogole zeby mial marnie
Zeby mial aidsa i raka
Oto modlitwa "polaka"...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 08:55  
Cytuj
Taaa - "Dzień Świra" - dobry film, ale wpis nie na temat.

Nikomu nie zabraniam uczestniczyć w zbiórce WOŚP. Wolny wybór każdego z nas. Zdaje się, że większość argumentów jakie przedstawiłem, oskarża kler i stawia owsiaka w dobrym świetle.

Zdjęcie pokazane przez bartomixa na pierwszej stronie, to wydrukowana w drukarce kartka połozona na tle czegoś z napisem "niedzielny" - ta prostacka machinacja ma zasugerować "czasopismo katolickie" - żałosne.

owsiak uczynił bardzo wiele dobrego. (ile uczynił prz tym złego - bardzo trudno ocenić, bo nikt nie chce nawet wgłębiać się w ciemne strony w sytuacji takiego poparcie społecznego, z uwagi na ryzyko linczu) - a ja mam wątpliwości, które przytoczyłem wcześniej. Sęk w tym że rozleniwia w ten sposób Państwo, które jest przez Konstytucję RP zobligowane jest do opieki nad społeczeństwem. Polacy na ogół mają dobre serce. To rozum gdzieś się zapodział.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 08:57  
Cytuj
Ten spor ciagnie sie juz odkad pamietam, od 20 lat. I konca nie widac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 09:15  
Cytuj
Przeglądając przed chwilą komentarze do artykułu, natknąłem się na bardzo ciekawy argument.

- ludzie dają pieniądze na ratowanie życia, a nie na Przystanek Woodstock - który również jest finansowany z tych datków.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 10:52  
Cytuj
CYTAT

Zdjęcie pokazane przez bartomixa na pierwszej stronie, to wydrukowana w drukarce kartka połozona na tle czegoś z napisem \"niedzielny\" - ta prostacka machinacja ma zasugerować \"czasopismo katolickie\" - żałosne.


Już jakieś spiski wietrzysz chytry ?
Nie czasopismo tylko ulotki od proboszcza ;]

Ulotki w kościele w Poniatowej: Dając pieniądze na WOŚP popełniasz grzech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 10:53  
Cytuj
Dzięki fractal, właśnie miałem podrzucić link

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 11:11  
Cytuj
Ale was boli.
Co wam do tego na co kto daje swoje pieniądze? Chcę dać na wośp to daje, chcę przy okazji dać zarobić Owsiakowi to daje mu zarobić. Boli was to, że człowiek ma takie poparcie? Że ma kasę z tego? Gdyby się do tego nie przyznawał to mielibyście powody do oburzenia, ale tutaj jest wszystko jasne.

Stefek nikt nikomu nie każe łazić na zimnie i zbierać pieniędzy, robią to ludzie, którzy chcą pomóc, przy okazji czerpią z tego swego rodzaju przyjemność.

A niektóre teksty w tym temacie są tak niewiarygodne, że aż śmieszne.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Sęk w tym że rozleniwia w ten sposób Państwo, które jest przez Konstytucję RP zobligowane jest do opieki nad społeczeństwem.
Caritas i inne organizacje charytatywne też rozleniwiaja wtakim razie. Nie rozumiem tego argumetnu kompletnie. Żebysmy byli jakim bogatym krajem ktory ma kase na wszystko to jeszcze, ale przecież i wtedy znalazłoby sie pole do dzialania dla organizacji tego rodzaju. Przeicez wpływy z budzetu sa ograniczone mamy dizsiatki lat usówania zaszłosci po poprzednim systemie nie czkujesz chyba że wszystko da sie raz dwa zrobic ze srodkow budzetu? To może i ta dizewczyna do ktorej link podal Andrzejek nie powinna apelowac o pomoc w leczeniu swojego kalectwa publicznie bo od tego jest panstwo. No bo przeicez da jej ktos pieniadze raz i juz caly rok spokoj i zrobi sie tak samo jak z WOSP. Nic go nie obchodzi rozleniwia sie bo przeciez spelnil juz dobry uczynek.
CYTAT
Zauważcie że typ kiedyś się jąkał a teraz elegancko mówi.. wyleczył się za ludzkie pieniądze

Bardzo to po chrzescijansku zjadliwie komentowac że ktoś złagodził swoja przypadlosc. Oficjalne stanowisko na stronie WOSP jest takie że:"Nigdy się nie leczył, nie korzystał z żadnych poradni." Jak macie jakies chocby poszlaki ktore moga wykazac że jest inaczej to piszcie.

A co do zarzutów że WOSP zbiera pieniadze tylko przez jeden dzien.nieprawdajak ktos chce moze wplacac caly czas. A taki Caritas? On tez robi glosne jedniodniowe akcje typu publiczna zbiorka zywnosci dla biednych. Dzieki takiej zagrywce zwieksza sie datki. gdyby ktos publicznie na taka skale prosil o datki codizennie to juz prwie kazdy srałby Caritasem i WOŚP. Głowna zbiórke trzeba kumulowac bo wtedy sa najlepsze efekty ale pomagac mozna takze poza tym terminem. Ochojska też nagłasnia zbiorki jak sa jakies tragedie ale jej fundacja dziala caly czas w cieniu co najwyzej Pajacyka mozna se w necie klikac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
Przeglądając przed chwilą komentarze do artykułu, natknąłem się na bardzo ciekawy argument.

- ludzie dają pieniądze na ratowanie życia, a nie na Przystanek Woodstock - który również jest finansowany z tych datków.


Przystanek Woodstock jest organizowany nie od dziś ... każdy (a przynajmniej 95 %) dających kasę wie że jest organizowany i wie dlaczego ... ciekawostką może natomiast być co stało się z kasą zbieraną na "ratowanie stoczni" ... Owsiak z kasy zebranej przynajmniej się rozlicza ... zorganizował coś co 20 lat temu nikomu się nie śniło ... to że kościół wcina się w coś tak zacnego i krytykuje to jest po raz kolejny przynajmniej dla mnie niezrozumiałe ... kto nie jest z nami trzeba go zgnoić ?? mogli by ugryźć się w język i nie zabierać głosu ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:12  
Cytuj

Czemu kazdy przeciwnik patrzy na aspekt finansowy WOSP-u. Czy to sa tacy ignoranci ze nie dostrzegaja ile Owsiak dobrego zdzialal. Ile nakupil sprzetu medycznego. A kosciol, kosciolowi szkoda kasy, bo kazda zlotowka ktora trafia na wosp nie trafia do kosciola. A dzisiaj jest tak jak bylo w sredniowieczu kler goni za pieniedzmi i bagactwem. Buduja koscioly za miliony zlotych. Ale niech ktorys pomoze biednemu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Przeglądając przed chwilą komentarze do artykułu, natknąłem się na bardzo ciekawy argument.

- ludzie dają pieniądze na ratowanie życia, a nie na Przystanek Woodstock - który również jest finansowany z tych datków.


Przystanek Woodstock nie jest finansowany ze zbiórki na ratowanie dzieci. Wystarczy poszukać i dowiedzieć się prawdy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:20  
Cytuj
Wielu krytykuje woodstock tak jakby organizator tej imprezy stał na scenie i nakazywał: teraz wszyscy na golasa i w błoto. Trzeba pamiętać że każda duża impreza zawsze w jakimś stopniu wymknie się spod kontroli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:23  
Cytuj
Tommi, od lat są powtarzane te same argumenty. Bez żadnych dowodów oskarża się Owsiaka o wszystko co złe. Facet robi kawał dobrej roboty, a argumenty przeciw niemu są po prostu śmieszne. Ten argument o tym iż zwalnia z obowiązku NFZ, że rozleniwia państwo mógł napisać tylko idiota a reszta idiotów go powtarza. W ten sposób powinniśmy być przeciwni wszystkim fundacjom zbiórkom no bo przecież płacimy podatki. Porównywanie Caritasu do Owsiaka to totalna porażka. Caritas "ciągnie" kasę od gmin, budżetu państwa, NFZtu, sponsorów oraz UE a datki to margines ich wpływów. Owsiak żyje tylko na dobroci ludzi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Przeglądając przed chwilą komentarze do artykułu, natknąłem się na bardzo ciekawy argument.

- ludzie dają pieniądze na ratowanie życia, a nie na Przystanek Woodstock - który również jest finansowany z tych datków.

Mirek.
Wydaje mi się,że pieniądze na to są z odsetek bankowych od zebranej kasy.Do tego dochodzą sponsorzy.Mogę się mylić.
Co do Owsiaka...teraz WOŚP to instytucja.Owsiak i kilka innych osób jest tam na etacie.Wydaje mi się ,że też że pobory mają z procentów bankowych.
Trudno aby było inaczej(aby nie mieli pensji),skoro przez cały rok zajmują się zbieraniem kasy i dokonywaniem zakupów ,jak też organizowanie Finałów rocznych.
Rozliczenia są jasne i przejrzyste,czego nie można powiedzieć o "Caritasie".Tam chyba więcej kasy idzie dla pracowników niż na pomoc.Niech będzie,że się mylę...
Jedno jest w tym przykre tzn.w tej zbiórce-To że trzeba łatać dziury tam,gdzie od tego jest państwowa służba zdrowia.
Czy Przystanek Woodstock to zlot cpunów,pijaków ect .gdzie się towarzystwo tylko"gzi"?
Kiedyś byłem zobaczyć festiwal piosenki pielgrzymkowej w Radomyślu, gdzie był koncert jednej z gwiazd polskiej estrady.Mniejsza kto,w każdym razie niezwiązanej z kościołem.
Byłem tam sporo wcześniej z uwagi na pobyt dzieci(młodzież) znajomych na tymże festiwalu.
Nie powiem co widzieliśmy, ale już nigdy więcej nie pozwolili im tam jeżdzić.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:38  
Cytuj
Kk uczy ze ma monopol na "miłośc do bliżniego" i na czerpanie z tej "bezinteresowanej" pomocy zysków.

Jedenym żal że Owsiak wyleczył się z jąkania, drugim że ma za co jeśc i że wielki z niego celebryta a prawda jest taka że ze świeczką będziesz szukał katola który zrobił więcej dla 2-giego człowieka.
Kościół jak wiadomo jest bez grzechu i pierwszy rzuca kamieniami.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »