NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
WOŚP !!! co księżom przeszkadza?????,
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:39  
Cytuj
Temat wątku -co księżom przeszkadza?
Szkoda że nie popierają tej akcji. Mieliby dobre punkty od młodzieży. A tak co? Mają młodych ludzi przeciw sobie.
W dyskusji przeciw Owsiakowi - kilku starszych użytkowników forum ze swoimi pewnie zbyt daleko idącymi przemyśleniami i domysłami /bo dowodów brak/.
Szkoda też że SM pomimo braku patronatu w tym roku nie poparło jakoś tej akcji. W takich sprawach nie warto być maluczkim.
Ludzie naprawdę dziś dzieje się coś dobrego. Trzeba pomagać na ile nas stać i cieszyć się że to my dajemy, bo kiedyś możemy być tymi co muszą z tej puli brać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
~Wadwicz1
W momencie kiedy zaczyna się WOŚP tabuny moralistów kościelnych okupują internet aby za błogosławieństwem Kościoła Katolickiego ciskać gromy na pomysłodawcę tej z wszech miar potrzebnej imprezy ratującej w zasadzie ludzkie życie. Kłamliwa propaganda o tzw przekrętach Owsiaka ma przyćmić gigantyczne przekręty Kościoła. Fala nienawiści i czasami zwykłego chamstwa wylewa się z monitorów jak lawa. Nigdzie na świecie nie ma tyle złej woli i ignorancji co w Polsce. A co do Caritasu. Faktem jest iż ta organizacja zajmowała się tuż po II wojnie światowej przerzucaniem wysokich funkcjonariuszy SS i Gestapo do Ameryki Łacińskiej za pieniądze zrabowane Żydom. Zostało to udowodnione. Nawet Watykan z niechęcią to przyznaje. Na dodatek wszyscy klakierzy jedynej i słusznej siły przewodniej Episkopatu zapominają o zbiórce na ratowanie stoczni prowadzonej przez kosmicznego chohsztaplera jakim jest Rydzyk. Tu się wszystko zaciera. Żaden urząd skarbowy w te przewały finansowe nie ma wglądu. I to jest dopiero cyrk na skalę międzygalaktyczną. No ale cóż. Owsiak zbiera kasę na sprzęt do szpitali i tym samym ratuje życie dzieciakom a skoro się nie dzieli forsą z urzędnikami KK to trzeba go zgnoić.


To wpis z naszego "małego" forum pod artykułem. Bardzo dobry wpis.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:54  
Cytuj
Podobno Łojciec Dyktator będzie się modlił za duszę Owsiaka...
i w związku z tym podaję numer konta dla wszystkich chcących wesprzeć go w modlitwie !potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:57  
Cytuj
Faktem jest iż ta organizacja zajmowała się tuż po II wojnie światowej przerzucaniem wysokich funkcjonariuszy SS i Gestapo do Ameryki Łacińskiej za pieniądze zrabowane Żydom. Zostało to udowodnione.

Jak to jest taki znany i udowodniony fakt to proszę o link z tym dowodem. Tylko proszę o link z dowodem naukowym, a nie blog jakies osoby, czy forum. Andrzejek pomoże skoro pisze że to dobry wpis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:06  
Cytuj
CYTAT

Jak to jest taki znany i udowodniony fakt to proszę o link z tym dowodem. Tylko proszę o link z dowodem naukowym, a nie blog jakies osoby, czy forum. Andrzejek pomoże skoro pisze że to dobry wpis.


Pilecki daj no może jakiś "link z dowodem naukowym, a nie blog jakies osoby, czy forum" że w ogóle Bóg istnieje a Kościół Katolicki to nie jest jedna wielka mafia która ma na celu kontrolowanie i dojenie społeczeństwa chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:06  
Cytuj
Nie Pilecki, Andrzejek nie pomoże. Masz coś do powiedzenia w temacie? Czy może przyszedłeś by czepić się jednego zdania i temat rozwalić? Pytaj użytkownika ~Wadwicz1. To jego tekst.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
[quote]~Wadwicz1
Nigdzie na świecie nie ma tyle złej woli i ignorancji co w Polsce.


Więc albo pisał to obieżyświat który w każdym państwie na ziemi spędził cześć swojego życia albo pisał to pod wpływem negatywnych emocji.

Zauważyłem ze mało kto chce być obiektywny, bo pisze się o samych minusach albo o samych plusach.

Ja tak jak wczesniej zaznaczyłem,daje symboliczne kilka zł na WOŚP czy na Caritas, w intencji ze dokładam się do pomocy potrzebujacym. Jednocześnie mam świadomość ze nie ma organizacji idealnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:19  
Cytuj
Andrzejek nie pomoże, czyli Andrzejek nie wie, ale co szkodzi napisac że to bardzo dobry tekst. To nie Wadwicz1 pisał o bardzo dobrym wpisie, ale Ty, skoro się z nim identyfikujesz, to chyba umiesz obronic 'ten b. dobry wpis'? No i nie pytaj czy mam coś do powiedzenia, skoro widzisz, że pytam.

że w ogóle Bóg istnieje a Kościół Katolicki to nie jest jedna wielka mafia która ma na celu kontrolowanie i dojenie społeczeństwa

Bóg to kwestia wiary, w odróznieniu od faktu, iż ktoś wziął jakies pieniądze. Skoro wziął to ktoś widział lub posiada wiedzę, a więc ma na to dowód? To jaki jest ten dowód, w której literaturze go moge przeczytac? Jak mi nie wierzysz, że istnieje, to zapytaj Andrzejka, myślę, że nie wyprze się Boga umiech
Co do mafii, to raczej twoje zdanie, ponad miliard ludzi, którzy wyznaje tą wiarę ma inne zdanie. No i jakby nie było z roku na rok przybywa, a nie ubywa nas. Widac Ty czujesz się dojony np przez piknik kapucyński w klasztorze, który przekazuje kasę na sprzęt medyczny do placówki medycznej w Rozwadowie.

Acha, większośc zberanych pieniądzy na WOSP jest zebrana przed kościołami, a więc od ludzi którzy idą lub wracają z Mszy św, tej mafii o której tak sie wyrażacie. Jak jeden z drugim uważasz, że to mafia, organizacja przestępcza itd to idź zbierac pod pub, restauracje, kina itd, zobaczymy ile zbierzesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Nie Pilecki, Andrzejek nie pomoże. Masz coś do powiedzenia w temacie? Czy może przyszedłeś by czepić się jednego zdania i temat rozwalić? Pytaj użytkownika ~Wadwicz1. To jego tekst.

Nie może być,że nie pomoże.Cytuje coś i nie potrafi pomóc w tej sprawie.Kto jak kto ale Andrzejek wie wszystko o wszystkim i tylko Andrzejek ma racje tak wnioskowałem po jego postach na tym forum,a tu wtopa.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Acha, większośc zberanych pieniądzy na WOSP jest zebrana przed kościołami, a więc od ludzi którzy idą lub wracają z Mszy św, tej mafii o której tak sie wyrażacie. Jak jeden z drugim uważasz, że to mafia, organizacja przestępcza itd to idź zbierac pod pub, restauracje, kina itd, zobaczymy ile zbierzesz.


Skąd takie dane? Pewnie masz dowódumiech?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:30  
Cytuj
CYTAT

Nie może być,że nie pomoże.Cytuje coś i nie potrafi pomóc w tej sprawie.Kto jak kto ale Andrzejek wie wszystko o wszystkim i tylko Andrzejek ma racje tak wnioskowałem po jego postach na tym forum,a tu wtopa.


Masz dowód na to twoje stwierdzenieumiech? Czy są to tylko twoje wymysły. Zawsze wyrażam swoje zdanie i mam prawo je bronić. Jeśli razem z Pileckim potrzebujecie dowodu na cytowane słowa zwróćcie się do autora wpisu a nie cytatu. To proste. Ja się z nim zgadzam. Wy jak widać nie macie nic do powiedzenia w temacie, ty Adam1 to już wybitnie, czego dowodzą twoje wpisy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:32  
Cytuj
Skąd takie dane? Pewnie masz dowódumiech?

Dowód jest prosty, wystarczy wyjśc z domu, przejśc się pod każdą parafię, zobaczyc ilu stoi wolontariuszy, zobaczyc jak ludzie wrzucają. Następnie przejśc się pod pub'y, restauracje, kina i zobaczyc ilu stoi tam wolontariuszy. Prosty dowód? Następnym dowodem są media, w których sami wolontariusze wypowiadają się iż najewięcej ludzie dają przed i po wyjściu z Mszy św. Jak widzisz, dowodów jest wiele. Szkoda, że ty nie potrafisz dac choc jednego odnośnie 'bardzo dobrego wpisu'

Jeśli razem z Pileckim potrzebujecie dowodu na cytowane słowa zwróćcie się do autora wpisu a nie cytatu. To proste.

Zwracam się przeciez do ciebie, Ty jesteś autorem zdania 'bardzo dobry wpis' Umiesz to uzasadnic czy nie bardzo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:35  
Cytuj
Pilecki zapominasz o sklepach, w których i pod którymi dziś stoją wolontariusze. Zapominasz o wolontariuszach chodzących po ulicach. Zapominasz o aukcjach, o wpłatach na konto fundacji.

Zapominasz czy pomijasz z premedytacją tylko po to by udowodnić swoje słowa?

Tak to bardzo dobry wpis i się z nim zgadzamumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:36  
Cytuj
zamykamy //sm

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:38  
Cytuj
Nie przytaczam nigdy czegoś czego nie sprawdziłem,a tym bardziej nie powołuję się na jakieś cytaty,które nie sprawdzone są zwykłą plotkąJa zwracam się do tego co cytował i nie będę szukał jakiegoś Wadwicza1 żeby podał źródło,bo Andrzejek go zacytował.Udowodnij chociaż raz swoja mądrość,a nie powtarzaj plotek i będzie git.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:39  
Cytuj
Jakie sklepy? 3-4 Biedronki, kilka Żabek, sorry, więcej ludzi jest podczas jednej Mszy św niż przewinie się przez te sklepy. Tak widzę chodzących po ulicach, a gdy zbliża się godzina wyjścia z Mszy św to wracają w pobliże kościoła, wie znowu kościół? A na aukcjach, to licytują islamiści? Może zostaw aukcje w spokoju. Ja nie umiem udowodnic jaki jest procent katolików, a Ty nie umiesz udowodnic jaki procent jest niekatolików.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:40  
Cytuj
Adam nie rozśmieszaj mnieumiechumiech Nigdy nie piszesz na temat, twoje powołanie to czepianie się. Szkoda słów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:42  
Cytuj
Czyli nie umiesz uzasadnic, to mi wystarczy, bo to w zasadzie jest obraz Twojej (nie)wiedzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Jakie sklepy? 3-4 Biedronki, kilka Żabek, sorry, więcej ludzi jest podczas jednej Mszy św niż przewinie się przez te sklepy. Tak widzę chodzących po ulicach, a gdy zbliża się godzina wyjścia z Mszy św to wracają w pobliże kościoła, wie znowu kościół? A na aukcjach, to licytują islamiści? Może zostaw aukcje w spokoju. Ja nie umiem udowodnic jaki jest procent katolików, a Ty nie umiesz udowodnic jaki procent jest niekatolików.


Co ty masz dyżur na wszystkich ulicach miasta?, Wszystkich miast Polski?umiechumiech A ja mam jaki jest procent niekatolików?mlotekumiech
człowieku masz coś do powiedzenia w temacie czy tylko przyszedłeś tutaj by rozwalić temat i zaspokoić swoje chore ambicje?

Poczekam aż się znów obrazisz i zmienisz nick.


CYTAT
Czyli nie umiesz uzasadnic, to mi wystarczy, bo to w zasadzie jest obraz Twojej (nie)wiedzy.


czep się autora wpisu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:50  
Cytuj
Nigdy nie zmieniałem nicku. Nawet nie umiesz odpowiedziec na pytania własnej osoby, tylko nieudolnie usiłujszesz zmienic temat.

A dyżuru nie mam, widocznie jestem lepszym obserwatorem niż Ty, miasta w którym żyję i pracuję. Ot i wszystko.

czep się autora wpisu.

czyli ciebie, 'bardzo dobry wpis'

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:54  
Cytuj

CYTAT
...wystarczy wyjśc z domu, przejśc się pod każdą parafię, zobaczyc ilu stoi wolontariuszy, zobaczyc jak ludzie wrzucają...

A wiec tak. Sens WOSP polega na tym ze zbierane sa pieniadze na zakup potrzebnego sprzetu medycznego dla szpitali, ktorych nasz nfz nie jest w stanie zapewnic dla szpitali. Od 20 lat WOSP organizowany jest w niedziele. W PL rzekomo mieszka 95% katolikow. A co katolik robi w niedziele? Zazwyczaj idzie do kosciola. I nie dziw sie ze wolontariuszy jest tam pelno bo jaki sens bylby gdyby taki wolontariusz stal przy zamknietym kiosku ruchu, gdzie nie spotkalby nikogo i nie zebralby ani grosza?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:55  
Cytuj
Panowie, pociśnijcie sobie na czacie albo gg potluczony

Pilecki wolontariusze WOŚP zbierają tam gdzie są ludzie, nie zabronisz im stać pod kościołem.

Ja zawsze wolę WOŚP bo oni rozliczają się z wydatków no i celem działalności jest zbieranie pieniędzy na rzecz potrzebujących.

Celem Caritasu jest promowanie chrześcijaństwa i przy okazji pomaganie potrzebującym. Nie rozliczają się ile idzie na pomoc, ile na obrazki i różańce a ile na etaty w tym administracyjnym molochu. Dlatego ich nie popieram.

To ciekawe że w tym niby-świeckim kraju każda fundacja charytatywna jest prześwietlana i kontrolowana na setki sposobów a przykościelnych nikt nie rusza ani nie pyta co robią z pieniędzmi...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
Nigdy nie zmieniałem nicku. Nawet nie umiesz odpowiedziec na pytania własnej osoby, tylko nieudolnie usiłujszesz zmienic temat.

A dyżuru nie mam, widocznie jestem lepszym obserwatorem niż Ty, miasta w którym żyję i pracuję. Ot i wszystko.

czep się autora wpisu.

czyli ciebie, \'bardzo dobry wpis\'


http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=671077&poile=&str=2

Oto link do tematu i cytat
CYTAT
A ja widzę, że dalej sobie nie radzisz, kiedyś tu byłem jako thorongil,
, kto jest autorem?

No i jak się maja twoje dzisiejsze słowa?
CYTAT
Nigdy nie zmieniałem nicku

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:58  
Cytuj
Jakoś nie zauważyłem, żeby księża przeganiali wolontariuszy sprzed kościołów. Albo, żeby podczas mszy nawowływali do bojkotu zbiórki.

Gdzie ten konflikt?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:00  
Cytuj
A wiec tak. Sens WOSP polega na tym ze zbierane sa pieniadze na zakup potrzebnego sprzetu medycznego dla szpitali, ktorych nasz nfz nie jest w stanie zapewnic dla szpitali. Od 20 lat WOSP organizowany jest w niedziele. W PL rzekomo mieszka 95% katolikow. A co katolik robi w niedziele? Zazwyczaj idzie do kosciola. I nie dziw sie ze wolontariuszy jest tam pelno bo jaki sens bylby gdyby taki wolontariusz stal przy zamknietym kiosku ruchu, gdzie nie spotkalby nikogo i nie zebralby ani grosza?

Dziwię się tym, którzy tak najeżdzają na kościół, i tych co do niego chodzą, a jednocześnie korzystają włąśnie na nim. Dlatego sugeruję akcję pod pub'em, restauracją czy innym obiektem otwartym w niedzielę aby przekona się o skuteczności. Obiekty te sa otwarte w Niedzielę, a jak komuś mało to proszę wybrac sobotę na dzień finału, w każdy większym mieście centra handlowe są przecież otwarte do późna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »