NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
WOŚP !!! co księżom przeszkadza?????,
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Adam nie rozśmieszaj mnieumiechumiech Nigdy nie piszesz na temat, twoje powołanie to czepianie się. Szkoda słów.

To Ty nigdy nie piszesz na temat tylko wywalasz swoje mądrości na ty forum.Ja i Pilecki piszemy głupoty a Ty piszesz na temat same plotki.Szkoda klawiatury na dyskusje z Tobą.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:01  
Cytuj

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:02  
Cytuj
Dziś rano trzech stało w stokrotce - bo im tyłki by na deszczu zmokły i zmarzły. Wystarczyło "przecisnąć się" między nimi bez uśmiechu i nie wrzuciwszy nic, by zobaczyć mało przyjazne spojrzenia.

Dość szczelnie okupowali czynną kasę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:05  
Cytuj
Normalnie się mają Andrzejku. Kiedyś byłem thorongil, konto zostało zlikwidowane, nie można ani zmienic, ani zalogowac się itd. Nowe konto powstało 15 lipca, ma ponad 70 postów, konto 'thorongil' miało kilkaset, dalej uważasz że to zmienione stare konto?

Jestem inicjatorem akcji społecznej odnośnie ronda im rotm Pileckiego, stąd nick Pilecki, stąd potrzeba konta. Nie ja prosiłem o dane na forum, ale poprosili o nie forumowicze, aby im odpowiedziec musiałem się zalogowac. Jak? Jest tylko jedna droga, założyc konto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:05  
Cytuj

CYTAT
Dziwię się tym, którzy tak najeżdzają na kościół, i tych co do niego chodzą, a jednocześnie korzystają włąśnie na nim. Dlatego sugeruję akcję pod pub\'em, restauracją czy innym obiektem otwartym w niedzielę aby przekona się o skuteczności. Obiekty te sa otwarte w Niedzielę, a jak komuś mało to proszę wybrac sobotę na dzień finału, w każdy większym mieście centra handlowe są przecież otwarte do późna.

Po pierwsze primo. Ja na kosciol nie najezdzam. Chodze do kosciola, przez 10 lat bylem ministrantem.
Po drugie primo. Jesli widziales plan imprez WOSP-u w stalowej zauwazylbys ze roznego rodzaje imprezy sa juz od czwartku, koncerty na rzecz WOSP itd.
Po trzecie primo. W centrach handlowych, ktore dzisiaj tez sa otwarte tez kwestiuja. A pozatym wiekszy sens ma niedziela, bo jednak w niedziele wieksza ilosc osob nie pracuje.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:06  
Cytuj
Mirek wrogów widzi już nawet w małolatach z puszkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:06  
Cytuj
Trzeba księży zostawić w spokoju ! Niech sobie każdy robi swoje, a że każda grupa ma swoje zdanie o innej i je wyraża to WOLNO IM. Mamy wolność i demokrację. Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:06  
Cytuj
Pilecki po co się mu tłumaczysz?

Olej go. Piszmy o WOŚP.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:08  
Cytuj
Czyli jednak zmiana nicka była. Akcja Pilecki zakończona. A ty nadal jesteś na forum. To prawda, że jedyny sposób na zmianę nicka to wykasowanie starego i założenie nowego. Tak czy inaczej jest to zmiana.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Pilecki po co się mu tłumaczysz?

Olej go. Piszmy o WOŚP.


Tak miriam piszmy o WOŚP.umiech Pilecki zaczął rozwalać tematumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:10  
Cytuj
Nie spamuj i nie komentuj mnie. - Sama to zdeklarowałaś biedaczko.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:12  
Cytuj

Zreszta jak komus sie nie podoba WOSP nie musi dawac kasy. Moze wplacic kase na jakas fundacje i tez bedzie dobroczynca. Jesli WOSP bylby taki zly jak o nim piszecie to nie gralby od 20 lat co roku. I jakby niebylo od kilku lat WOSP gra na calym swiecie i jest fenomenem w skali swiatowej. Nie znam innego panstwa, w ktorym co roku od tylu lat w skali kraju organizowana by byla taka zbiorka. Jezeli w ktoryms panstwie sie to pojawi to i tak bedzie na wzor polskiego WOSP-u.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:13  
Cytuj
Pilecki to chyba jakiś ksiądz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:13  
Cytuj
Racja Tommi - szkoda tylko, że nie jest to wszystko takie kryształowe.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś byłem thorongil, konto zostało zlikwidowane


To szczęść Boże wielebny thorongilu, tęskniliśmy umiech
Konto dalej istnieje, tylko pewnie hasła zapomniałeś umiech Zdarza się umiech

CYTAT
Mirek wrogów widzi już nawet w małolatach z puszkami.

To tylko pozory.
Może to przebrani esbecy?
Lucky, nie lekceważ Niemców, sowietów i żydokomunomasonów, oni są zdolni do wszystkiego żeby zniszczyć nasz naród chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:16  
Cytuj

CYTAT
Racja Tommi - szkoda tylko, że nie jest to wszystko takie kryształowe.

A dlaczego doszukujesz sie tylko zlych stron. A nie docenisz tego, ze nakupil tyle sprzetu dla ratowania zdrowia i zycia. Przeciez w szpitalu w Stw tez mamy sprzet od owsiaka. Jakos nikt wtedy nie prostestowal jak go dostawalismy.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:32  
Cytuj

To jeszcze mam pytanie do przeciwnikow WOSP, ktorzy nigdy nie wrzuca do puszki ani grosza. Nie pamietam jaki sprzet zostal zakupiony do szpitala w stw ale moje pytanie jest takie. Zaluzmy takie domniemanie faktyczne. Wy sami lub ktos od was z rodziny trafia do szpitala i dla wyleczenia tej osoby lub tez uratowania zycia niezbedny jest sprzet ktory zakupil owsiak. Bedziecie w stanie powiedziec nie uzywajcie tego sprzetu bo dla mnie owsiak i wosp to zlo? Wydaje mi sie ze owsiak kupujac ten sprzet nie zastanawia sie czy bedzie uzyty dla ratowania zycia komus kto nie dal ani grosza na ten sprzeta. Skoro jestescie takimi przeciwnikami WOSP-u zadajcie sobie pytanie czy macie takie samo prawo do tego by ratowali zycie wam lub waszym bliskim tymi sprzetami? Bo w tym przypadku Owsiak i WOSP traktuje przez to kazdego kto dal i kto nie dal tak samo- rowno.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:42  
Cytuj
W prawie każdym szpitalu jest i pomógł wielu ludziom.

Argumenty przedstawiłem na jednej z pierwszych stron tego tematu. Nie spamuj.

dziecko - fractal - jak zwykle nie na temat

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:47  
Cytuj

Sport lubisz? Malysza tez juz nie trawisz za to ze zostal zaproszony na sniadanie do prezydenta?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:50  
Cytuj
Małysza zawsze średnio lubiałem. Ma talent i to wszystko.

Ale to jakby nie na temat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:50  
Cytuj
Zaraz i ten temat zamkną.
Siedzą i czyhają na jakieś niewygodne zapytanie i bach... temat zamknięty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:50  
Cytuj

To jednak chodzi tutaj o ludzka zawisc i zazdrosc.

CYTAT
Zaraz i ten temat zamkną.
Siedzą i czyhają na jakieś niewygodne zapytanie i bach... temat zamknięty.

Wolnosc slowa rulzzpotluczony


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:52  
Cytuj
O coś na pewno poszło. Podejrzewam, że to personalne niesnaski wygrały nad dobrem ogólnym.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:54  
Cytuj

Chociaz nie. W tym temacie nikt glosno nie wytknal palcem SM ze nie objeli patronatem WOSP-u to nie zamkna jezyk


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:57  
Cytuj
To nie StaloweMiasto.pl nie objęło patronatem ... tylko to WOŚP się do nas nie zgłosił po patronat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 15:03  
Cytuj
Oooooo nie zgłosili się, to trzeba się obrazić, ale fotki z babciami z chóru na głównym miejscu już nie ma więc jednak przejmujecie się opiniami forumowiczów.
A na portalu Stalówka eu jest już galeria zdjęć z występów pod Domem Kultury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »