NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki polecacie założyć internet na os.Fabrycznym,
Posty: 16
Dołączył: 30 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 13:19  
Cytuj
Chcę założyć internet na ul.Metalowców i zupełnie nie wiem jakie mam możliwości w tej części miasta.Czy jest jakiś lokalny,proszę o namiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 13:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 18:46  
Cytuj
Większość ma chyba neta ze Stelli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:24  
Cytuj
Ja mam z Covernetu i jest całkiem ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 00:21  
Cytuj
Szczerze odradzam interblock... mam i mieszkam na zatorzu.Nie ma dnia zebym nie miał problemów z internetem choć składki płacę na bieżąco, ale jak widać troche to daleko od ich "biura" żeby spr. co się dzieję.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Większość ma chyba neta ze Stelli.


Jeżeli jest możliwość założenia tam internetu ze Stelli - to polecam z czystym sumieniem - ponieważ właśnie zmieniłem z MTM (niestety nie polecam) - Stelle jak najbardziej ok...kilka dni i już widzę ogromna różnicę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 12:40  
Cytuj
lexter zglaszales problem do itb ? nie monitorujemy hostów u klientów co się dzieje tylko punkty dostepowe, byc moze problem wystepuje tylko u ciebie. W takim przypadku najlepiej zglosic na helpdesku do itb podjada i sprawdza. Nie wierze, ze ktos byl od nas sprawdzil, stwierdzil, ze wina jest po naszej stronie i zostawil to w takim stanie. Przed przystapieniem do stow sprawdzamy czy czlonek bedzie mial zapewniony dostep do internetu bez jakichkolwiek przerw. Jesli nie ma "warunkow technicznych" lub bedzie dzialac ale kulawo to mowimy, ze poki co nie przylaczymy do naszej sieci bo nie mozemy zapewnic tego dostepu na takim poziomie jak bysmy chcieli. Rozwiazaniem twojego problemu _z internetem_ moze byc napsianie zgloszenia do itb opisujac dokladnie jak wyglada problem u Ciebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »