NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Brak towaru w Tesco, Brak towaru w Tesco
~~qwerty
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
Muszę stwierdzić że w Tesco w Stalowej Woli jest totalne dno
pod względem towaru .Brak artykułów sportowych typu narty deski kijki łyżwy gogle a jest sezon . neutralny

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~Tesko
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 21:35  
Cytuj
cegieł też nie kupisz - skandalnie wiem

 
 
 
 
~~Leoś
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
Muszę stwierdzić że w Tesco w Stalowej Woli jest totalne dno
pod względem towaru .Brak artykułów sportowych typu narty deski kijki łyżwy gogle a jest sezon . neutralny


....będą a i owszem, ale po sezonie - sprawdzone w TESCO.
good

 
 
 
 
:-)
:-)
:-)
Posty: 24
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 01:04  
Cytuj
CYTAT
Muszę stwierdzić że w Tesco w Stalowej Woli jest totalne dno
pod względem towaru .Brak artykułów sportowych typu narty deski kijki łyżwy gogle a jest sezon . neutralny

Jeżeli chcesz się zaopatrzyć w taki sprzęt w tesco to gratuluje, kupisz sprzed sredniej klasy i jakosci za cene dwa razy wiekszy niz w innych sklepach. Przejdz sie do maratonu tam maja praktycznie wszystko i na pewno po lepszych cenach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~super cena
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 01:17  
Cytuj
no smiech na sali w sobote bylem w tesco i patrzylem na akumulatory centra plus 74 Ah kosztuje 499 zl a u mnie w sklepie gdzie pracuje akumulator banner power 74 Ah kosztuje prawie 200 zl mniej co zaparanoja jak jest ktos chetny to zapraszam do mnie ceny najnizsze chyba w stalowej woli

 
 
 
 
~~franek od firan
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 09:01  
Cytuj
jedna pani kupila farbe ici dulux w promocji za 27zł /2.5litra . towar nabyla w Tesco ... i co .. kupowala 5 puszek na jedną ściane bo towar byl , albo przemrozony albo jakosci duzo odbiegajacy od standardu , Farba chyba byla robiona pod Tesco bo ja sie nei spotkalem z problemem , z tymi farbami .. wiecej zakupów w tesco... cool girl

 
 
 
 
~~fff
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 20:16  
Cytuj
To Tesco w Stalowej Woli to taki mały sklepik z cenami z górnej półki .Ja jadę do Lublina lub Rzeszowa taniej i jeszcze wycieczka za darmo . O paliwie nie wspomnśę .
Wieśniaki z okolic niech kupują w Stalowej .mlotek

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 11:50  
Cytuj
Moim zdaniem, tesco w Stalowej tylko na początku swej działalności miało atrakcyjne ceny, natomiat teraz wiekszośc np spożywki jest droższa niz na moim osiedlowym sklepiku,

 
 
 
 
~~gfrtdes
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:37  
Cytuj
To wina kierownictwa sklepu , chyba chcą miec dużo kasy małym kosztem . A i tak wieśniaki z Stalowej Woli i okolic kupią .zaklopotany

 
 
 
 
~~cccc
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 15:28  
Cytuj
nie kupujcie akumulatorow w tesco!!!! kupilem kiedys i po miesiascu sie zepsul!!

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
nie kupujcie akumulatorow w tesco!!!! kupilem kiedys i po miesiascu sie zepsul!!

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gryf
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 19:59  
Cytuj
Dno ,można tak stwierdzić pod względem zaopatrzenia .Same pierdoły .Trochę jedzenia ,wacików i sciana telewizorów .
co

 
 
 
 
~~bos
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
nie kupujcie akumulatorow w tesco!!!! kupilem kiedys i po miesiascu sie zepsul!!


Ja mam w dobrej cenie akumulatory, oleje jak ktos jest chce nabyc to prosze o kontakt 015 6427007 a adresu firmy nie podam poniewaz wtedy bedzie to reklama

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 00:22  
Cytuj
CYTAT
To Tesco w Stalowej Woli to taki mały sklepik z cenami z górnej półki .Ja jadę do Lublina lub Rzeszowa taniej i jeszcze wycieczka za darmo . O paliwie nie wspomnśę .
Wieśniaki z okolic niech kupują w Stalowej .mlotek


o a ja podziwiam tych wieśniaków ze Stalowej co to takie pany są, że na zakupy jeżdża do Lublina City lub Rzeszowa City. No śmiech na sali!!!

parafrazując: wieśniaki ze Stalowej niech kupują w Lublinie lub Rzeszowiemlotek

 
 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 11 Sty 2009r.
Skąd: Trewir
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 02:57  
Cytuj
Ja solidaryzuje sie z ludem stalowej woli, kupuje przeterminowane produkty i papierosy na sztuki w sklepie osiedlowym.

К сожалению для российских, но я использую Google переводчик.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 08:37  
Cytuj
Nie wiem czy wiecie ale jeśli ma sie odbyć inwentaryzacja to większość sklepów po prostu towaru nie zamawia, ale oczywiście jak moglibyście na to wpaść, przecież skoro Market w "mieście" to i półki maja sie uginać. Pomyślcie czasem a nie bojkotujecie na tematy Wam nie znane. Co do cen wiadoma sprawa jest od zawsze aby mieć klienta obniżam ceny na dzień dobry a później selektywnie je podwyższam a i tak ten co wybiera sie na zakupy w tesco zawsze wychodzi z towarem, którego tak naprawdę nie potrzebuje a później jęczy że drogo. Nie chodźcie tam i już jest tyle sklepików że można śmiało dostać ten sam towar co jest w markecie, tym bardziej, że nasze tesco odbiega od normy co do innych miast.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 09:06  
Cytuj
ee tam ! W szyscy kupują w Tesco, potem narzekaja. A na Biedronki, Lidla to już nie ? W jednym niema , ide dalejsciana

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »