NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
\"Gwałciciel gania kobietę po Warszawie\", Warszawa promuje się jako miasto-gospodarz Euro 2012
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 01:40  
Cytuj
cyt... Stolica zapłaciła 505 tysięcy złotych za ten film...Na kanale YouTubowym stolicy można przeczytać komentarze nt. filmu: "Gwałciciel gania kobietę po Warszawie. Świetny spot...". Albo inne: "Za 1 mln to Wajda nakręcił Pana Tadeusza"; "Co to u diabła ma być ? (...) Ktoś nieźle obłowił się na tej szmirze"; "Zboczeniec goni kobietę, która ucieka. Gdzie jest policja sie pytam?"; "Straszne"; "Masakra"; "Wstyd, że coś takiego będzie nas reklamować w Europie"; "Wyraźnie widzę erekcje!"; "Jakby trampki reklamowali"; "Wiocha w polskim stylu"; "Warszawa 2012 - to jest spot informujący o tym, że w 2012 zmieni nazwę na Pacanowo"





http://wiado(...)osc.html

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 01:40  
Cytuj

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 01:59  
Cytuj
Warszawa 2012 - Prawdziwa historia Pana z Erekcją

:szok:


@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 08:25  
Cytuj
Więc chyba jestem nielicznym któremu sie ten spot podoba - a przynajmniej jest bardziej OK niż do du*py - jest niekonwencjonalny - a po co prostota ? dzięki elementom parkour i efektom - gigantycznych skoków - można w te 3 minuty oglądnąc troche Wawki - a to ,że podobno gapią się sobie na "genitalia" to wymysł jakiegos internauty za którym poszła większośc by spot ośmieszyc i pojechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 09:02  
Cytuj
Źle zrobione,sztucznie wypadły niektore ujecia widac że to udawane. Za tyle kasy to powinno wygladac realistycznie a panienka skacze w niektorych momentach jak licealistka ktora ma zwolnienie z wuefu.
Dla porównania daje w linku spot promujacy Londyn jako organizatora igrzysk olimpijskich w 2012 ktory jest dziwnym trafem oparty na dokladnie takim samym motywie - biegu przez miasto. Dlatego tym mocniej widac jakim badziewiem sie nasza stolica promuje.
http://vimeo.com/28381929

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Źle zrobione,sztucznie wypadły niektore ujecia widac że to udawane. Za tyle kasy to powinno wygladac realistycznie a panienka skacze w niektorych momentach jak licealistka ktora ma zwolnienie z wuefu.
Dla porównania daje w linku spot promujacy Londyn jako organizatora igrzysk olimpijskich w 2012 ktory jest dziwnym trafem oparty na dokladnie takim samym motywie - biegu przez miasto. Dlatego tym mocniej widac jakim badziewiem sie nasza stolica promuje.
http://vimeo.com/28381929


Dekapitator - niebo a ziemia - tyle ,że widzisz sam kim sie pochwalili Angole w tym spocie - począwszy od najlepszych gwiazd sportu - zakończywszy na zay**istych aktorach, woklistce która wykonuje tą piosenke - u nas jest bryndza umiech - dlatego efekt jest niewspółmierny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 09:47  
Cytuj
Londyn ma co pokazywac, reklamowac a co moze przyciagnac oko w Warszawie umiech . Nie tak latwo pokazac to miasto ,zeby sie komus spodobalo , czy zainteresowalo . Juz nie chodzi nawet o gonitwe -> chociaz jest zrobiona bez pomyslu ale o same zdjecia "miasta " - koszmar , Warszawa wychodzi na jeszcze bardziej smutne , szare miasto niz jest w rzeczywistosci umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
Londyn ma co pokazywac, reklamowac a co moze przyciagnac oko w Warszawie umiech . Nie tak latwo pokazac to miasto ,zeby sie komus spodobalo , czy zainteresowalo . Juz nie chodzi nawet o gonitwe -> chociaz jest zrobiona bez pomyslu ale o same zdjecia \"miasta \" - koszmar , Warszawa wychodzi na jeszcze bardziej smutne , szare miasto niz jest w rzeczywistosci umiech


m87 - powiem Ci ,że mi sie Wawa teraz podoba - oczywiście mało tych miejsc jest ukazanych na tym filmiku i tylko to mnie razi zdegustowany
Bo wyrabia się w zastraszającym tempie - pozytywnie.
A co do kasy - to Ci "Londyńczycy" zainkasowali znacznie większą gażę niż została wydana na spot dla Wawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 10:10  
Cytuj
o gustach się nie dyskutuje i należy uszanować różne opinie. W Warszawie mieszkałem chwile i zdania o niej nie zmienie. W Londynie również mieszkałem i mam nadzieje , że wrócę tam na wiosnę i zostanę do jesieni umiech
Warszawa na promocje wydaje dziesiątki milionów a i efekt z tego mizerny , wizerunek miasta jest taki sam jak był kilka lat temu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
o gustach się nie dyskutuje i należy uszanować różne opinie. W Warszawie mieszkałem chwile i zdania o niej nie zmienie. W Londynie również mieszkałem i mam nadzieje , że wrócę tam na wiosnę i zostanę do jesieni umiech
Warszawa na promocje wydaje dziesiątki milionów a i efekt z tego mizerny , wizerunek miasta jest taki sam jak był kilka lat temu umiech


m87 - ja nawet tych dwóch stolic nie porównuje - w żadnym nie mieszkałem ,ale w każdym byłem i do Londynu Wawca daleko - może i pomysł jest nieudolnym plagiatem ich spotu - ale widziałem już gorsze i bardziej komiczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:04  
Cytuj
Scenariusz z Warszawy jest troche podobny do tego Stalowolskiego umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Scenariusz z Warszawy jest troche podobny do tego Stalowolskiego umiech


Progres dobre porównania - niewątpliwie od nas ściągneli ten pomysł na warszawski spot good
Chyba nasza reklama miasta ma nawet więcej wyświetleń na YT niż ta Wawki chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Chyba nasza reklama miasta ma nawet więcej wyświetleń na YT niż ta Wawk

No i klip z golasem ma tylko 10% głosów na nie. Spot propmujacy Warszawe nie podoba sie grubo ponad 90% glosujacych.

Jest tez wersja 30 sekundowa ktora ma nas promowac w zachodnich telewizjach. Moze ciut lepiej to wylada ale zobaczcie okolo 4 i 7 sekundy widac jak ta dziewczyna spada to podskakuje materac ułozony pod schodami i pod murkiem . Pol miliona kosztowal spot a oni nawet tego nie potrafia w montazu usunac.
http://www.youtube.com/watch?v=jYfAADpDerc&feature=relmfu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 13:00  
Cytuj
Najważniejsze, że jest pokazana Synagoga i ludzie z niej wychodzący. A więc nie jesteśmy antysemici...można u nas żyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 14:09  
Cytuj
Dość dobry pomysł spot reklamowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Jest tez wersja 30 sekundowa ktora ma nas promowac w zachodnich telewizjach. Moze ciut lepiej to wylada ale zobaczcie okolo 4 i 7 sekundy widac jak ta dziewczyna spada to podskakuje materac ułozony pod schodami i pod murkiem . Pol miliona kosztowal spot a oni nawet tego nie potrafia w montazu usunac.
http://www.youtube.com/watch?v=jYfAADpDerc&feature=relmfu


Dekapitator - dobre hehe ok nawet na to bym nie zwrócił uwagi - ale masz racje powinni na takie detale zwracac uwage, bo jeżeli kilka razy sobie cofniesz filmik to jest to nawet bardzo dostrzegalne - rzeczywiście mogliby to poprawić..chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 16:11  
Cytuj
podobieństwo do filmiku ze Stalówki wprost uderząjące ... hehe

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »