NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Koncert w dużym kościele..., pięknie śpiewane kolędy przez młodziez,,,,
~~MIESZKANIEC...
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 00:06  
Cytuj
Dzis w Konkatedrze odbył sie występ szereg churów ze Stalowej Woli, mi najbardziej podobał sie wystę dzieci z PSP NR 11 - KANTUS.... pozostali równiez ładnie spiewali, ale to raczej profesjonaliści...a te dzieciaki są super i zapraszam na pozostałe ich koncerty...goodgoodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 00:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~oburzony
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 08:49  
Cytuj
co za buractwo wczoraj jak to w niedziele przystalo poszedlem sobie z moja pania do kosciolka na 18 wchodze zasiadam na laweczke patrze na zegarek jest 18:01 i ku mojemu zdziwieniu jakies stare baby zaczynaja drzec ryja a jedna wyla tak niesamowicie ze az falszowala przy wyzszych partiach smiech na sali czlowiek idzie na 18 sie pomodlic a tu zonk 30 min spoznienia i w dodatku zero ogrzewania jak w kostnicy niech sobie koncertuja ale na tygodniu a nie w niedziele jeszcze o 18 pozdrawiam wszystkich burakowmlotek

 
 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
co za buractwo wczoraj jak to w niedziele przystalo poszedlem sobie z moja pania do kosciolka na 18 wchodze zasiadam na laweczke patrze na zegarek jest 18:01 i ku mojemu zdziwieniu jakies stare baby zaczynaja drzec ryja a jedna wyla tak niesamowicie ze az falszowala przy wyzszych partiach smiech na sali czlowiek idzie na 18 sie pomodlic a tu zonk 30 min spoznienia i w dodatku zero ogrzewania jak w kostnicy niech sobie koncertuja ale na tygodniu a nie w niedziele jeszcze o 18 pozdrawiam wszystkich burakowmlotek


Głupio zrobiłeś, trzeba było zostać przed telewizorem.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gddg
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 18:07  
Cytuj
tak posluchaj pana lenina. trzeba bylo zostac w domu i sie spic albo zrobic drake pod mdkiem. mogles tez isc na jakis koncert jedynielyusznejmuzyki rokowej...Wszystkie chwyty dozwolone byle tylko kosciol omijac.

 
 
 
 
~~Luckgoood
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
co za buractwo wczoraj jak to w niedziele przystalo poszedlem sobie z moja pania do kosciolka na 18 wchodze zasiadam na laweczke patrze na zegarek jest 18:01 i ku mojemu zdziwieniu jakies stare baby zaczynaja drzec ryja a jedna wyla tak niesamowicie ze az falszowala przy wyzszych partiach smiech na sali czlowiek idzie na 18 sie pomodlic a tu zonk 30 min spoznienia i w dodatku zero ogrzewania jak w kostnicy niech sobie koncertuja ale na tygodniu a nie w niedziele jeszcze o 18 pozdrawiam wszystkich burakowmlotek


Spójrz narodzie na ten kwiat inteligencji, piszący mądrym językiem. Tę jego panią czeka naprawdę mnóstwo pracy, by wyprowadzić go na człowieka. Ale jeśli wystarczy jej cierpliwości, to może jeszcze nic straconego. Tej pani wypada życzyć powodzenia.

 
 
 
 
~~era2009
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 00:43  
Cytuj
CYTAT
co za buractwo wczoraj jak to w niedziele przystalo poszedlem sobie z moja pania do kosciolka na 18 wchodze zasiadam na laweczke patrze na zegarek jest 18:01 i ku mojemu zdziwieniu jakies stare baby zaczynaja drzec ryja a jedna wyla tak niesamowicie ze az falszowala przy wyzszych partiach smiech na sali czlowiek idzie na 18 sie pomodlic a tu zonk 30 min spoznienia i w dodatku zero ogrzewania jak w kostnicy niech sobie koncertuja ale na tygodniu a nie w niedziele jeszcze o 18 pozdrawiam wszystkich burakowmlotek



ale z ciebie burak...teraz z ciebie się wszyscy smieja...a Pani, jak to pisas wstydzi sie ciebie na kilometr...pagood

poczytaj co o tobie pisza!!!a propo, to hur-y były ok, zwłaszcza ten młodziezowy...good

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »