NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Nadal szukają nastolatków ??,
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 18:02  
Cytuj
Ech ta wasza mentalność - obyś sam nigdy nie znalazł się w takiej sytyacji. Nie rozumiem tego podejścia, że skro ktoś już za przeproszeniem nasrał, to inni bez skrupułów, zaczynaj dokładac od siebie. Dajcie tym ludzio spokój.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 18:02  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 18:10  
Cytuj
Zapewne sam jestes taki sam a grasz takiego co to wszystkie rozumy pozjadal... natura polaka, kazdy w mniejszym lub wiekszym stopniu taki jest, chyba ze jestes wyjatkiem.A tak wgl to nie chce mi sie sprzeczac..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 18:17  
Cytuj
Mam samotny chłopcze wiele zasad - jedna z nich brzmi: "Jak nie mogę komuś pomóc, to nie robię sobie z czyjegoś życia reality show". Pomyśl o tym, - nie wchodź z butami w czyjeś życie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 21:13  
Cytuj
Nikt z niczyjego życia reality show nie robi - bez przesady chytry
Można się zastanawiac co im do głów strzeliło - ale nie koniecznie już trzeba wychodzić z drastycznymi przypuszczeniami - które nie sa uzasadnione chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj
No włąśnie - jeśli ktoś ma jakąś istotną informację - niech dzwoni na policję - a głupie domysły i roztrząsanie plotek w tak powaznej sprawie - jest po prostu nie na miejscu. Trochę więcej współczucia i taktu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:27  
Cytuj
no okazało się ze są w Lubliniejezyk na kamerach widać w sklepie ich obydwojeumiech na stronce policji gov coś tam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:30  
Cytuj
Sami wrócą jak im sie kasa na markety skończy ok
Ktos może wie z jakiego osiedla pochodzi Dziewczyna? ponieważ nazwisko jestm mi znane...na kamerach było widac osiedle koło MDK ale nie wiem czy ona jestem własnie z tej okolicy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:31  
Cytuj
i na stalówce pisali ,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Sami wrócą jak im sie kasa na markety skończy ok
Ktos może wie z jakiego osiedla pochodzi Dziewczyna? ponieważ nazwisko jestm mi znane...na kamerach było widac osiedle koło MDK ale nie wiem czy ona jestem własnie z tej okolicy ?



Tak, dziewczyna mieszka w tamtych okolicach. Nie przy samym MDK, ale na zatorzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 06:57  
Cytuj
Wiecie co? Mnie się wciąż dziwne wydaje, że szukają tak na prawdę tylko dziewczyny i oskarżany jest chłopak o uprowadzenie. A gdzie są rodzice tego chłopaczyny? Nie wiem co o tym wszystkim mysleć... Mnie się też wydaje, tak jak Andrzejek wcześniej pisał, że może nie miało dziewczę zgody rodziców na spotykanie się z poznanym przez net chłopakiem, starszym, w glanach i z długimi piórami... Może jej chłopaczyna zaimponował, naobiecywał gruszek na wierzbie? Nie wiem, przypuszczam... Na jej Fb są cytaty, pewnie przez nią wstawione, bo przez kogo, z których mi jasno wynika, że może być zbuntowaną nastką. Cytaty M.Mansona, K. Cobaina, Ozziego...

Jersey, nazwisko może być Ci znane, bo to córa lekarki.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
Wiecie co? Mnie się wciąż dziwne wydaje, że szukają tak na prawdę tylko dziewczyny i oskarżany jest chłopak o uprowadzenie. A gdzie są rodzice tego chłopaczyny? Nie wiem co o tym wszystkim mysleć... Mnie się też wydaje, tak jak Andrzejek wcześniej pisał, że może nie miało dziewczę zgody rodziców na spotykanie się z poznanym przez net chłopakiem, starszym, w glanach i z długimi piórami... Może jej chłopaczyna zaimponował, naobiecywał gruszek na wierzbie? Nie wiem, przypuszczam... Na jej Fb są cytaty, pewnie przez nią wstawione, bo przez kogo, z których mi jasno wynika, że może być zbuntowaną nastką. Cytaty M.Mansona, K. Cobaina, Ozziego...

Jersey, nazwisko może być Ci znane, bo to córa lekarki.

Lament - może i znam - ale nieistotne - to najporstsze rozwiązanie z tym zakazem rodziców i kto wie możliwe ,że i prawdziwe - tylko za co chłopaka oskarżać ? przecież z domu jej na siłe nie wydarł, sama dobrowolnie pojechała co widac na kamerach - mi sie wydaje ,że oboje są winni tak samo i powinni wracać jak najszyciej do domu bo będzie coraz większa nagonka - i domysłów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:31  
Cytuj
Zgadzam się z Tobą, Jersey. Stawiając się na miejscu tych dwojga, wydaje mi się, że mogą się bać konsekwencji tego, co zrobili. Zrobili głupotę, nie da się ukryć. Jak wrócą, jestem przekonana, że "życzliwcy" rzucą się na nich jak sępy, oskarżając, wygrażając, obwiniając, dając publicznego klapsa... A oni są młodzi, szukają atrakcji, szkoda, że akurat taką formę wybrali. Liczę na to, że niebawem zmądrzeją i jednak wrócą do domów, bo pogoda coraz gorsza :/

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się z Tobą, Jersey. Stawiając się na miejscu tych dwojga, wydaje mi się, że mogą się bać konsekwencji tego, co zrobili. Zrobili głupotę, nie da się ukryć. Jak wrócą, jestem przekonana, że \"życzliwcy\" rzucą się na nich jak sępy, oskarżając, wygrażając, obwiniając, dając publicznego klapsa... A oni są młodzi, szukają atrakcji, szkoda, że akurat taką formę wybrali. Liczę na to, że niebawem zmądrzeją i jednak wrócą do domów, bo pogoda coraz gorsza :/

Lament - z pewnościa tak będzie i ich to nie ominie, ale lepiej dla nich obojga by jak najszybciej to zakończyć - moim zdaniem po ich powrocie do domów, rodzice powinni wziąść swoje dzieci za ręke i iśc do psychologa na rozmowy - ponieważ nie wszystkie niesnaski w domu da się rozwiązać w jej gronie - czasem lepsze jest spojrzenia osoby postronnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:57  
Cytuj
Gdzie te czasy kiedy młodzi mogli prysnąć z domu na parę dni bez stawiania na nogi policji dwóch województw?
Totalna kontrola potluczony
Chipy z gps wszystkim powszczepiajcie.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 13:19  
Cytuj
Zdaje sie ze poszukiwania mlodych uruchomily wiecej sil niz policji dwoch wojewodztw,ich podobizny figuruja na stronach netu stricte informacyjno policyjnych,poszedl film z kamer pod mdk,ktory ich nagral a wiec dotarlo juz na caly swiat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Zdaje sie ze poszukiwania mlodych uruchomily wiecej sil niz policji dwoch wojewodztw,ich podobizny figuruja na stronach netu stricte informacyjno policyjnych,poszedl film z kamer pod mdk,ktory ich nagral a wiec dotarlo juz na caly swiat.

No to pamiątke już mają - zdjęcia na policyjnych portalach - filmiki z miejskich kamer - zdjęcia na SM - troche im sie tego uzbiera - szoda tylko ,że kiepskie takie prezenty sa na święta dla ich rodziców zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 08:27  
Cytuj
beda co mialy wstawic na nk , tyle tych nowych zdjec ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 09:20  
Cytuj
Rutkowski szuka dzieciaków!
http://www.tvn24(...)osc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 11:30  
Cytuj
Mnie wciąż zastanawia fakt braku reakcji (przynajmniej nic o tym nie wiadomo) ze strony rodziny chłopaka. Przecież oni nie siedzą bezczynnie w fotelach i nie czekają z założonymi rękami. A może wszystko zrzucili z siebie na ręce i portfele rodziny dziewczyny sądząc, że jak ją znajdą to i on się odnajdzie...

I tak myślę sobie po oglądnięciu wypowiedzi w DDTVN siostry małolaty, że wyrwało się dziewczę z klatki, w której była trzymana (czyt. wychowywana). No nie wiem... Wciąż dowożona wszędzie, nigdzie sama nie szła, zawsze z kimś. Mnie samą to przeraziło, taki brak wolności. Może było inaczej, może się na to godziła, choć nie sądzę. Szkoda mi p. dr, bo to bardzo sympatyczna osoba (w moim odczuciu). No coś musiało nie zagrać, że się dziewczę zdecydowało na taki krok. Najważniejsze, że żyją. Tak przypuszczam i nie przyjmuję innej możliwości. Oby szybko zmądrzeli.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 14:58  
Cytuj
Widziano ich w Gdyni...
http://www.podka(...)yni.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 14:59  
Cytuj
Był artykuł, wywiad z matką chłopaka. Chłopak kilka dni temu skończył 14 lat. Dziwne, że wszędzie z uporem maniaka podaje się że chłopak ma 15 lat. Chłopak też był zamknięty w sobie, głównie spędzał czas przy komputerze. To słowa matki z wywiadu.

Na facebooku u siostry tej małolaty jest zdjęcie/plakat z określoną nagrodą za informację i podejrzanym o uprowadzenie. Podejrzanym to wg rodziny dziewczyny to ten chłopak. Nie wiem czy to głupota czy rodzina dziewczyny już nie wie co robi. Bo skoro uciekli razem to takie podejrzenia na pewno nie pomagają.

Mi tylko szkoda tych dzieciaków. Starzy mają to na co pracowali. Stworzyli dziecku klatkę ze złota a teraz zdziwienie, że się ptaszek zerwał.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 21:57  
Cytuj
https://www.facebook.com/events/302190859813984/ no to teraz czekamy na informacje gdzie byla ..... hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 21:58  
Cytuj
podobno się znaleźli (informacja z facebooka od rodziny).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 22:02  
Cytuj
To teraz porządny wp... pasem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
To teraz porządny wp... pasem


Może ty byś tak zrobił ale tak na prawdę to niczego nie zmieni.. tylko rozmowa może tu coś zdziałać.
Brawo dla ciebie.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »