NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Które biuro podróży???,
~~kaska1984
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 16:35  
Cytuj
Czesc! czy ktoś może mi doradzic w kwestii naszych stalowowolskich biur pozdrozy??? chce w najblizszej przyszlosci kupic sobie bilet i nie wiem ktore najtansze a ktore najlepsze? czy ktos wie cos w tym temacie??? prosze o pomoc!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 16:35  
Cytuj

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Czesc! czy ktoś może mi doradzic w kwestii naszych stalowowolskich biur pozdrozy??? chce w najblizszej przyszlosci kupic sobie bilet i nie wiem ktore najtansze a ktore najlepsze? czy ktos wie cos w tym temacie??? prosze o pomoc!!!

Ja kupowałem bilet lotniczy w biurze TRAVEL obok City Parku, a własciwie na rogu budynku w którym jest LUX (Społem), od strony TESCO.
Jestem zadowolony.

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 08:20  
Cytuj
ja jestem klientem stalturu w cechu po lewej stronie bo tam sa dwa, jestem zadowolony i bilety tam kupujemy i wczasy, misiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hero
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
ja jestem klientem stalturu w cechu po lewej stronie bo tam sa dwa, jestem zadowolony i bilety tam kupujemy i wczasy, misiek


haha jasne, staltur to chyba najgorsze biuro w STW. Jezeli chceszbyc oszukany lub masz za malo problemow polecam biuro gospodarczykowej. Ja mialem z tym biurem raz do czynienie i to byl o ten jeden raz za duzo. sciana

Teraz wszystko mozna kupic przez neta: wczasy, bilet autokarowy i samolotowy tak wiec korzystanie z biur i placenie im prowizji jest zbyteczne.

Osobiscie jezeli mamialby komu polecic biuro w STW to Travel, Baltazer lub Orbis.

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:28  
Cytuj
Białe domy , lub internet potluczony

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zadziorna
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
ja jestem klientem stalturu w cechu po lewej stronie bo tam sa dwa, jestem zadowolony i bilety tam kupujemy i wczasy, misiek


Staltur jest najlepszym biurem?? Chyba żartujesz, pod jakim względem?
1) obsłga do kitu, przyjmie cie tam "miła i urocza Pani" w zadymionym i śmierdzącym papierosami klitce, albo pożal się Boże pracownicy, zwłaszcza jeden który nie ma pojęcia po co tam jest
2) ceny- też to pozostawia wiele do życzenia, bierze duże prowizje, dużo większe od konkurencji. i nie bądź zdziwiony jeżeli pomimo telefonicznego zarezerwowania biletu na określoną kwotą, następnego dnia będzie Ci wciskany bilet o kilka stówek droższy

można o tym biurze książki pisać. nie stety byłyby tam raczej rozdziały o nieprawidłowościach i złym podejściu do klientówwazne

 
 
 
 
~~tylda
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:48  
Cytuj
haha, czyżby pani Beata G. alias be2006ta popadla w samouwielbienie i pisze sobie sama komentarze ?? zaklopotany

 
 
 
 
~~mik8
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:52  
Cytuj
ja kupowałam wczasy w biurze Staltur, sierpien 2008, nie bylo zadnych problemow ..

 
 
 
 
~~zytko
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 17:15  
Cytuj
A ja powiem tak:

czesto kupuje bilety w biurze do przez kupno w internecie nabawiłem się duzych problemów kiedys....

i polecam ci przedewszystkim baltazara koło ballady i travel kolo city parku

szczerze natomiast odradzam artur i staltur....

nie testowalem jeszcze tego na pksie

 
 
 
 
~~piotr
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 17:41  
Cytuj
Ludzie kupowanie biletów w internecie to jednak ryzyko, ja poszedłem do Orbisu w TESCO i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej kupowałem bilety przez internet bo mi się spieszyło i kilka razy naciąłem się na ukryte koszty. W biurze mam pewność że cena jaką usłyszę jest ostateczna a i zawsze może ktoś coś doradzić. Byłem pod wrażeniem obsługi w TESCO, fachowo i sprawnie no i tanio, poleacm.

 
 
 
 
~~znana
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
[cytat]ja jestem klientem stalturu w cechu po lewej stronie bo tam sa dwa, jestem zadowolony i bilety tam kupujemy i wczasy, misiek

hehe dobre Godzillamlotek

 
 
 
 
~~monika
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 13:48  
Cytuj
Na "+" : Orbis (biale domy albo tesco), Baltazar i Travel
Na "-" : Staltur i Artur

 
 
 
 
~~mario
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 19:44  
Cytuj
Zależy co się potrzebuje. Często latam i dużo kupuję biletów lotniczych, brałem we wszystkich biurach w stalówce, również wczasy i ktoś mi polecił kolesia z Orbisu na białych domach(teraz siedzi w biurze podróży w Tesco). No to co gościu wymiata to historia...Jestem bardzo zadowolony z obsługi i z cen. Byłem z rodzinką na wakacjach w Grecji i Egipcie, facet nam doradził super hotel i tanie ceny. Staltur - nie wiem, Artur - brałem u niego, ale już nie wrócę, inne biura tak sobie

 
 
 
 
~~tomi
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 20:33  
Cytuj
Czy Stalowa Wola jest aż takim "zagłegiem turystycznym", ze potrzebne tu jest .... biur podrozy ??
Policzmy:

Monika (ul.Poniatowskiego)
Baltazar (ul.Staszica)
Guliwer (al.Jana Pawła II)
Orbis (al.Jana Pawła II i TESCO)
Artur (ul.Okulickiego)
Travel (ul.Okulickiego)
Staltur (ul.Okulickiego) - tam jeszcze jest na przeciwko drugie biuro ale niewiem jak sie nazywa

Tak na szybko wyszło mi 8 biur podrozy, jesli jakies pominalem to mnie poprawcie. Naprawde w czasach internetu dawac sie "kroic" posrednikom to troszke nie bardzo. Rozumiem bilety interkontynentalne - trzeba skorzystac z pomocy kasjera lotniczego. Ale kupno bieltu na WizzAira itp, mija sie z celem. To samo sie tyczy wyjazdow wypoczynkowych.

Co do konkretnych biur - staltur - moi znajomi kupowali (a przynajmniej chcieli kupic) w zeszlym roku wczasy, straszne problemy z kasa, niby wplacona w biurze a pozniej dzowni organizator ze kasy niedostal; niepotrzebny stres, nie polecam.

 
 
 
 
~~kmmm
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 22:19  
Cytuj
zgadzam sie z Piotrem PBP Orbis w Tesco.
Kupowałem wczasy super kontakt z biurem oferta zgodna z katalogiem

 
 
 
 
~~kicia
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Czy Stalowa Wola jest aż takim \"zagłegiem turystycznym\", ze potrzebne tu jest .... biur podrozy ??
Policzmy:

Monika (ul.Poniatowskiego)
Baltazar (ul.Staszica)
Guliwer (al.Jana Pawła II)
Orbis (al.Jana Pawła II i TESCO)
Artur (ul.Okulickiego)
Travel (ul.Okulickiego)
Staltur (ul.Okulickiego) - tam jeszcze jest na przeciwko drugie biuro ale niewiem jak sie nazywa

Tak na szybko wyszło mi 8 biur podrozy, jesli jakies pominalem to mnie poprawcie. Naprawde w czasach internetu dawac sie \"kroic\" posrednikom to troszke nie bardzo. Rozumiem bilety interkontynentalne - trzeba skorzystac z pomocy kasjera lotniczego. Ale kupno bieltu na WizzAira itp, mija sie z celem. To samo sie tyczy wyjazdow wypoczynkowych.

Co do konkretnych biur - staltur - moi znajomi kupowali (a przynajmniej chcieli kupic) w zeszlym roku wczasy, straszne problemy z kasa, niby wplacona w biurze a pozniej dzowni organizator ze kasy niedostal; niepotrzebny stres, nie polecam.


a internet to Cię nie "kroic"??? Nic nie ma za darmo, każdy musi na siebie zarobic. Na stacji benzynowej nas kroją, na mleku nas kroją, na chlebie, jajkach, za parking, nawet za internet "czasami trzeba płacić". Moim zdaniem bardziej tutaj chodzi o doradztwo, dobry wybór...
Znajomi kupili ofertę wczasów, (chyba Grecję) przez internet. Upewniali się telefonicznie, czy dobry hotel itd...Oczywiscie wszystko było przez organizatora wychwalane, wszystko pieknie wyglądało. Wyszła kicha niestety i z po wakacjach zostały niemiłe wspomnienia...

 
 
 
 
~~TonyHalik
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 17:53  
Cytuj
Najbardziej profesjonalna oblsuga jest w biurach ORBIS i TRAVEL.

 
 
 
 
~~mamamia
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 13:50  
Cytuj
Polecam Travel, odradzam Artur

 
 
 
 
~~monia
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 14:15  
Cytuj
polecam Baltazar, odradzam Artur

 
 
 
 
~~carlo
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 15:27  
Cytuj
ja polecam białe domy lub tesco, baltazar - ma za małą ofertę, nie polecam artur

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 16:11  
Cytuj
Orbis na białych i orbis w tesco to ta sama firma p. Jarmolinskiej super polecam good

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
Orbis na białych i orbis w tesco to ta sama firma p. Jarmolinskiej super polecam good

Zgadzam się z xxx. Ja w tamtym roku wykupiłam w Orbisie Tesco wycieczkę i muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z obsługi. Oferta została mi nawet wysłana na maila.good Odbyło się to wszystko szybko i sprawnie. Kupowałam też w innych biurach dlatego mam porównanie. Ogromny plus dla tego biura za indywidualne podejście do klienta, a nie robienie masówki.

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 20:02  
Cytuj
goodJa tez polecam Orbis!umiech

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 22:19  
Cytuj
No ja korzystałem z Baltazara i było OK, wcześniej z Orbisu i tez dobrze tylko sporo drożej, natomiast w Arturze fajnie tylko Pan bardzo duże ze mnie zdarł a nie widzaiłem że w biurzE ytzeba sie targowaćumiech)

 
 
 
 
~~zainteresowana
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Czy Stalowa Wola jest aż takim \"zagłegiem turystycznym\", ze potrzebne tu jest .... biur podrozy ??
Policzmy:

Monika (ul.Poniatowskiego)
Baltazar (ul.Staszica)
Guliwer (al.Jana Pawła II)
Orbis (al.Jana Pawła II i TESCO)
Artur (ul.Okulickiego)
Travel (ul.Okulickiego)
Staltur (ul.Okulickiego) - tam jeszcze jest na przeciwko drugie biuro ale niewiem jak sie nazywa

Tak na szybko wyszło mi 8 biur podrozy, jesli jakies pominalem to mnie poprawcie. Naprawde w czasach internetu dawac sie \"kroic\" posrednikom to troszke nie bardzo. Rozumiem bilety interkontynentalne - trzeba skorzystac z pomocy kasjera lotniczego. Ale kupno bieltu na WizzAira itp, mija sie z celem. To samo sie tyczy wyjazdow wypoczynkowych.

Co do konkretnych biur - staltur - moi znajomi kupowali (a przynajmniej chcieli kupic) w zeszlym roku wczasy, straszne problemy z kasa, niby wplacona w biurze a pozniej dzowni organizator ze kasy niedostal; niepotrzebny stres, nie polecam.

Czy moglbys cos wiecej mi powiedziec na ten tamat?bo jestem w podobnej sytuacji?czy jakos wyjasnila sie ta sprawa twoich znajomych z tym biurem czy pojechali na wczasy?szukam kogos kto byl w podanej sytuacji jesli moglabym sie jakos z toba zkontaktowac zostawiam swoj numer gg 212567!wazne

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »